1b.app
Скопійоване посилання -

Змінні у шаблоні SMS

Чи існує якась змінна, яка відповідає за підстановку в SMS певного телефонного номера залежно від оператора номера клієнта?
Наприклад: у клієнта номер Київстар – у SMS потрапляє наш рекламний номер Київстар, у клієнта оператор Лайф, відповідно даємо наш номер Лайф для зв'язку тощо.
У TurboSMS це реалізовано розсилкою за шаблоном.
Як це можна реалізувати у боксі?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Якби ви не заблокували вхід у свій OneBox, я б надав вам посилання на налаштування даного функціоналу
01.11.2020, 08:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

не чув про такий функціонал, найцікавіше
02.11.2020, 13:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
Якби ви не заблокували вхід у свій OneBox, я б надав вам посилання на налаштування даного функціоналу

Доступ є вже
02.11.2020, 16:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Торбін Олена
Клієнт писав/ла:

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
Якби ви не заблокували вхід у свій OneBox, я б надав вам посилання на налаштування даного функціоналу

Доступ є вже

Доступ вже відкрили спасибі.
Дивіться ви можете налаштувати зараз тільки відправку на етапах або ви перемикаєте на ця Київстар якщо в номері телефону рядок починається на 067..... , або лайф якщо на 063 і тд...
якщо такий спосіб підійде дайте знати, я скажу якою дією перевірити
02.11.2020, 17:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так, можна спробувати.
Нам потрібно для БП "Аркуш очікування" (погляньте) - там надсилається SMS клієнту при виконанні певних умов.
02.11.2020, 17:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Торбін Олена
Клієнт писав/ла:
Так, можна спробувати.
Нам потрібно для БП "Аркуш очікування" (погляньте) - там надсилається SMS клієнту при виконанні певних умов.

У дії Змінити бізнес-процес і етап в залежності від значень полів - вказуєте потрібне поле ставите операцію "Рівне" і в значенні пишіть 063%
знак % вказує на те, що потрібно перевіряти частковий збіг
03.11.2020, 10:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар