1b.app
Скопійоване посилання -

Адреса емейл у публічних питаннях

Добридень!
Я зараз звернула увагу, що у всіх публічних питаннях публікується емейл.
Видаліть будь ласка, і можна налаштувати, щоб ця інформація не публікувалася. На публікацію контактної інформації до публічного доступу я не давала згоди.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

я дивлюся він виявляється автоматом в теги проставляється, це не є добре, тк потрібно стежити за цим і видаляти
09.11.2020, 15:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень!
Ви коли публікуєте питання чи відповідь - Ви ставите чекбокс і тільки потім можете публікувати питання/відповідь. Ви можете видалити потрібний тег перед відправкою запитання/відповіді.
09.11.2020, 15:55
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я розумію. Але я звернула на це увагу лише зараз. І високо ймовірно і далі іноді пропускати це видалення. Я прошу видалити мою контактну пошту.
І також прошу її не робити тегом автоматично, впевнена, що інші користувачі будуть тільки вдячні.
09.11.2020, 15:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь-який користувач дає згоду на публікацію питання/відповіді - він зобов'язаний перевіряти ще раз внесені дані перед встановленням галочки. У підказці до галочки вказано: "Я підтверджую, що відповідаю публічно і відкрито, моя відповідь буде видно всім користувачам сайту, а в моїй відповіді немає конфіденційних даних, і що мій коментар не може бути видалений мною." - тобто. Вміст вікна, що заповнюється, є не конфіденційними даними і клієнт згоден до публічного відображення даної інформації.
09.11.2020, 16:15
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я прошу видалити мій емейл із публічно опублікованих питань. Далі я стежитиму за тим, щоб цей тег був видалений.
Дуже дякую за клієнтоорієнтованість та допомогу у вирішенні мого питання
09.11.2020, 16:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я не розумію, навіщо зараз доводити мені, що я сама баран. Просто видаліть, будь ласка, і все. Я не думаю, що це велика цінність і втрата для публічної підтримки.
Ще раз велике спасибі!
09.11.2020, 16:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Аліса
Клієнт писав/ла:
Я прошу видалити мій емейл із публічно опублікованих питань. Далі я стежитиму за тим, щоб цей тег був видалений.
Дуже дякую за клієнтоорієнтованість та допомогу у вирішенні мого питання

Адреса видалена у всіх топах. З підстановкою питання вирішимо – такого не буде надалі.
09.11.2020, 18:54
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар