1b.app
Скопійоване посилання -

Зависання крона

Добрий день. Вже 1,5 години висить хвилинний крон. Причину я приблизно розумію, запустив зміну великої кількості карток клієнта.
1, Допоможіть, будь ласка, перезавантажити крон, або навчіть це робити самостійно. Перезавантаження сервера не допомагає
2. Потрібно якось зробити захист від зависань. Або обмежувати запуск великої кількості операцій. Або моніторити час роботи та автоматично завершувати. Як ви бачите вирішення цієї проблеми?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Крон відпрацював через 2,5 години. Друге питання актуальне
23.02.2021, 14:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день.
Крон відпрацював. Тому що я його запустив.
Що у вашому розумінні зависання хвилинного крона?
Ви запланували щось, налаштували систему. Система почала це виконувати.
А той фак, що для виконання всіх ваших бажань, системі знадобилося більше часу, ніж Ви думали
не означає, що щось зависло.
Логіка роботи кронів така, що якщо один екземпляр запустився та працює, то другий запуститься за своїм розкладом
після закінчення роботи попереднього.
Або через 90 хвилин від початку роботи попереднього (для хвилинних, на час інше інше.)
Про перезавантаження:
Т.к. під час перезавантаження (13:37) крон працював, то перезавантаження просто зупинило роботу крона аварійно, і це призвело до
тому, що наступний запустився б за 90 хвилин від початку роботи попереднього.
23.02.2021, 15:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сергію, дякую за допомогу.
Я розумію, що технічно збою не було, але практично паралізувалася робота.
Припускаю, що рішення може бути створення окремого крона для ручних операцій. Тоді запуск таких дій виконуватиметься у фоні та не зупинятиме критично важливі процеси.
Так само вважаю, що якщо я маю можливість самостійно покласти крон, то й має бути можливість його відновити. Як це зробити самостійно, поки не з'ясував. Або ж має бути "захист від дурня".
Запропонуйте варіанти, будь ласка. Можливо, у вас вже є плани щодо покращення цього функціоналу?
23.02.2021, 15:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

А розумію вашу лагіку, але ручне управління автоматизаціями не планувалося.
Про "захист..." можу сказати, що технічно досить складно визначити: саме так хотіли, чи це випадково вийшло.
23.02.2021, 15:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добре. А якщо зробити окремий крон для ручних операцій, то хіба це не вирішить таких проблем?
23.02.2021, 15:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо у Вас пропозиція щодо модернізації/оптимізації створіть топік із конкретною пропозицією.
Його розглянуть та дадуть відповідь про доцільність такого рішення.
23.02.2021, 15:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сергію, ще раз дякую за допомогу. Добре так і зроблю. Всього найкращого.
23.02.2021, 15:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар