1b.app
Скопійоване посилання -

Не завантажується звіт з прибутку від учорашнього дня

На постійній основі щодня використовується звіт з прибутку з фільтрацією на місяць та більше. З вчорашнього дня нескінченне завантаження, яке призводить до помилки 504 Gateway Time-out - nginx
Завантажується максимально з фільтром 2-4 дні. І те завантаження дуже довге.
У панелі навантаження при побудові звіту піднімається показник процесора

Відповідь від хостера:
Добрий день.
Які останні дії виконувалися на сервері?
Судячи з помилки, можливо, не вистачає часу для обробки запиту.
Спробуйте збільшити таймаути nginx (конфігураційний файл при стандартній установці зазвичай знаходиться в /etc/nginx/nginx.conf).
Після внесення правок рекомендуємо перевірити правильність конфігурації (команда nginx -t).
Якщо помилок у синтаксисі немає, далі необхідно перезавантажити веб-сервер командою – service nginx restart.
З повагою, команда GMHOST
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Доброго дня, якщо вам необхідно, щоб ми змінили конфіги на вашому сервері, це 1год доробки.
21.07.2021, 12:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Мені нещодавно вже налаштовували сервер, але проблема з'явилася відучора, що змінилося? Звіт не будується навіть на 5 днів
21.07.2021, 12:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Проблема виникла вночі, приблизно в той час, коли з боксу відбуваються оновлення, щось змінювалося з цим звітом? Проблема лише з ним
21.07.2021, 12:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Можливо змінювався код звіту і він став будуватися інакше. Але в темі ви пишіть щось про хостера і про те, що потрібно змінити конфіги. Якщо кінцева мета відкрити звіт - дайте посилання на відфільтрований за 3 дні, я подивлюся, через що може довго вантажити.
21.07.2021, 12:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

3 дні (Дуже довго вантажиться) - https://one-box.shine-bright.com.ua/admin/shop/storage/report/sales/?filterdate=... %5B%5D=all&productid=&ok=%D0%A4%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%82% D1%8C
Місяць (Не завантажується) - https://one-box.shine-bright.com.ua/admin/shop/storage/report/sales/?filterdate=... %5D=4&storagenameid%5B%5D=56&productid=&ok=%D0%A4%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0% D1%82%D1%8C
21.07.2021, 13:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

переписав звіт. mysql на серваку трохи дивно поводиться (можливо через нестачу оперативи), зробив щоб це не впливало на швидкість роботи
21.07.2021, 13:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

все одно дуже довго вантажить, до вчорашнього дня працювало ідеально – завантажувало кілька секунд, можна зробити так, як було?
21.07.2021, 14:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

За 3 місяці взагалі не вантажить
я без проблем за рік будував звіт
21.07.2021, 14:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

потрібно переглядати конфіги та версію вашої бази даних, код звіту не змінювався. Це означає, що косяк десь на сервері. Якщо шукати причини тривалого завантаження ми будемо, займе близько 2ч.
21.07.2021, 14:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ви писали, що, можливо, змінювався код. Він змінювався чи ні? На сервері нічого не змінювалося, там нікому й нема чого просто так робити. Просто в одну ніч перестало вантажитися так, як було раніше. Час: в момент оновлення боксу.
21.07.2021, 14:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ні, останній раз код у цьому звіті змінювався близько місяця тому (не враховуючи моїх сьогоднішніх змін). Якщо після ночі звіт перестав працювати, можливо сталося оновлення будь-якого, mysql наприклад на сервері і він почав працювати по-іншому.
21.07.2021, 14:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production написав:
ні, останній раз код у цьому звіті змінювався близько місяця тому (не враховуючи моїх сьогоднішніх змін). Якщо після ночі звіт перестав працювати, можливо сталося оновлення будь-якого, mysql наприклад на сервері і він почав працювати по-іншому.

Добре, уточнюю у хостингу
21.07.2021, 14:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Це дуже дивна для мене ситуація. Як раптово може так кардинально змінитися час побудови єдиного звіту...
Хостинг каже, нічого не змінювалося, ви кажете, що нічого не змінювалося...
Завантаження звіту за місяць було 10 сек, стала ПІВТОРИ ХВИЛИНИ. За кілька місяців не вантажить взагалі.

1. Проблема може бути в нестачі оперативної пам'яті? Невже за одну ніч навантаження стало настільки більшим?
2. Я хочу спробувати збільшити ресурс на сервері, додати ОЗУ, але є ще одна проблема:
При кожному збільшенні ресурсу сервера ми перестаємо працювати хвилинний крон. Востаннє Тасун Сергій займався налаштуванням та сказав, що в конфізі щось було прописано невірно, припустивши, що хостер "видалив пару рядків". Хостинг кажуть, що такого не могло бути. Я не хочу вкотре платити за налаштування сервера. Чи можете ви дати інструкцію, що не можна робити, щоб не злетів крон або як його перезапустити? Чи можете перезапустити потім самі?
22.07.2021, 19:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон писав/ла:
Ви можете дати інструкцію, що не можна робити

нічого не чіпати. На кожному сервері є кронтаб, зайдіть у нього - подивіться, що прописано, які запуски і на який час. Після того як вам апнут сервер зайдіть ще раз і покажіть, чого не вистачає в кронтабі хостеру. Зламати що-небудь можна 789 різними способами, на жаль, немає інструкції як цього не зробити, для цього потрібно просто бути пристойного рівня системним адміністратором.
23.07.2021, 10:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Збільшили ОЗУ – не змінилося ні на грам нічого. Звіт також завантажується більше хвилини.
Ви можете подивитися ще раз, у чому може бути причина? Ви писали про версію БД – з поточною версією звіт будувався швидко, у боксі відбулися якісь зміни, що ця версія тепер застаріла?
24.07.2021, 15:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production написав:
потрібно переглядати конфіги та версію вашої бази даних, код звіту не змінювався. Це означає, що косяк десь на сервері. Якщо шукати причини тривалого завантаження ми будемо, займе близько 2ч.

Чи можна це зробити хоча б за годину? Проблема постала на порожньому місці. Хостинг стверджує, що нічого не змінювалось, та вони ніколи самі нічого не роблять на сервері.
Останнім налаштуванням конфігу займався Тасун Сергій 3 тижні тому https://crm-onebox.com/ru/support/server-installation/9191-ostanovilsya-minutniy... - все працювало добре, до 21 липня.
Якщо проблема не на стороні сервера, а в боксі, як із оплатою?
24.07.2021, 18:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

До речі, зі звітом явно якийсь одвірок. Абсолютно з кожного продажу стоїть відмова на однакові суми
24.07.2021, 21:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Родіоне, я розумію, що у вас все працювало, але потім все перестало працювати, але нашої провини в цьому немає, тому що звіт ми не змінювали. Ми можемо це виправити, але це буде платно – оцінка озвучена вище. Якщо ви хочете уникнути подібних ситуацій у майбутньому, раджу перейти на хмару.
26.07.2021, 10:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон писав/ла:
До речі, зі звітом явно якийсь одвірок. Абсолютно з кожного продажу стоїть відмова на однакові суми


Перегляньте це повідомлення. Зі звітом баг. По кожному продажу пишеться повернення, якого немає. Перевірте цей момент, можливо проблема через це
26.07.2021, 11:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ця проблема з'явилася швидше за все після моїх правок вище. Я її поправлю коли буду дебажувати ваш звіт, якщо я поправлю її зараз - проблема зі швидкістю точно не піде
26.07.2021, 11:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добре, давайте платно, за 1 годину хоча б можете зробити?
26.07.2021, 11:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

На жаль, оцінка 2ч. Якби все було просто і швидко, я б вам не писав про оцінки та поправив би просто так, про це свідчать мої спроби швидко вирішити питання вище.
26.07.2021, 12:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production написав:
На жаль, оцінка 2ч. Якби все було просто і швидко, я б вам не писав про оцінки та поправив би просто так, про це свідчать мої спроби швидко вирішити питання вище.

Добре давайте
26.07.2021, 12:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сплатив. Подайте, будь ласка, докладну інформацію щодо причини уповільнення/незавантаження звіту.
26.07.2021, 15:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Після додавання кількох індексів до бази даних вашого проекту, звіт почав працювати в рази швидше, можете перевіряти
28.07.2021, 10:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Що це за індекси? Чому їх треба було додати? Що сталося, через що звіт почав вантажитися повільно?
28.07.2021, 11:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

індекси в базу даних для швидкої обробки запитів до неї. Щоб працювало швидше. На жаль не можу підказати чому у вас перестав працювати звіт із тією ж швидкістю, що й раніше.
28.07.2021, 11:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Виходить, що провини хостингу тут немає. Отже, сталася якась проблема у вашій системі на порожньому місці, а я сплатив її рішення?
28.07.2021, 12:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ми не вносили жодних змін до коду звіту, відповідно нашої провини в тому, що він перестав відкриватися ні. Якби вина була в самому коді, до нас уже звернулося б десять осіб з проханням виправити швидкість роботи звіту, але як бачите проблема була тільки у вас і ніхто більше не звертався. З цього можна зробити висновок, що косяк у серваку. Змінював там хтось щось або не змінював суті не грає. На сотні боксів звіт відкривається швидко, на одному – повільно. Косяк коду? Усім очевидно, що ні.
28.07.2021, 12:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо ви надалі хочете обійтися без таких сюрпризів з боку вашого хостингу – переходьте на хмару. Наскільки я бачу, це не перша складність, яка у вас з ними виникла. До цього вони викосили крони з кронтабу і писали, що все ок і вони нічого не чіпали.
28.07.2021, 12:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Це друга складність, що виникла і не факт, що з ними.
Коли перестали працювати крони, вони говорили, що вони відпрацьовують, додаючи скрін, але при цьому на панелі навантаження крон стояв з 14 години дня http://joxi.ru/KAg5e35INK5azm. Ви можете побачити, чи працював крон?
28.07.2021, 13:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Коментар доступний мовою ru і ще не перекладений на поточну мову.
28.07.2021, 13:21

файлу cron-minute.php немає на скрині, тобто. хвилинний крон не працював у вказаний момент часу
28.07.2021, 13:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У будь-якому випадку це зараз не має значення. Свої думки щодо поточного завдання я виклав вище. Якщо вам подобається і далі обслуговуватись у хостингу, немає проблем. Гарного вам дня.
28.07.2021, 13:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я не зовсім розумію, як ви не змогли визначити причину повільного завантаження звіту, якщо змогли знайти рішення про те, як його прискорити в рази. Якщо додати індекси іншим боксам, то звіти будуть будуватися вже в момент натискання кнопки? Як це працює?
28.07.2021, 14:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ви: у мене не працює звіт
я: ок, можемо зробити, щоб працював швидше
Ви: добре, давайте
я: 2год доопрацювання
Ви: ок
я: Доробку зроблено. Дивіться - ваш звіт відкривається швидко, як і просили
я не зовсім розумію, що ви ще хочете від мене?
28.07.2021, 14:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

.
OneBox production написав:
Якщо шукати причини тривалого завантаження ми будемо, займе близько 2ч.
[/quote]
Причина у чому?
Завтра в мене ще якийсь стандартний функціонал відлетить, мені знову платитиме за його відновлення?
Так, ви виправили ситуацію, але поясніть своєму клієнтові, чому вона сталася, тим більше, що обіцяли це зробити.
Зараз це так, що щось перестало працювати, виправили за гроші, сказали, що ми не винні, т.к. більше звернень не було, і в коді ми нічого не змінювали.
Ви ж знайшли варіант як прискорити роботу звіту, значить ви зрозуміли, чого не вистачає. Додали індекс – чи була проблема у його відсутності?
28.07.2021, 16:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон писав/ла:
Причина у чому?

у тому, що запити на сервері стали відпрацьовувати повільно. Це може пов'язано з усім чим завгодно, наприклад: оновилася версія, яка по-іншому будує плани запитів, перестало вистачати пам'яті для збереження результатів запиту і тд, причин може бути десятки. Саму причину я не шукав, знайшов спосіб вирішити проблему швидше. На цьому завершимо наше спілкування. Всього найкращого.
29.07.2021, 10:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

При збільшенні ОЗУ потрібно якісь параметри змінювати, щоб бокс використовував весь обсяг пам'яті?
29.07.2021, 11:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

сам бокс не використовує пам'ять безпосередньо, пам'ять може використовувати:
кеш (memcache)
база даних (для кешування деяких запитів)
php-fpm для відпрацювання скриптів
додавати доступної пам'яті для бази і мемкешу не має сенсу, тому що це потрібно міняти (база даних може чи не вся залазити в оперативну пам'ять і на середньому проекті є під 120гб цієї оперативної пам'яті), у вашому випадку ніякого значущого приросту ви від цього не отримайте. Тобто. залиште все як є
29.07.2021, 13:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар