1b.app
Скопійоване посилання -
Коли ми на коробкових тарифах відкриваємо доступ до коду, то за якою логікою працює OneBox (NBC чи вів код рішення)?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Привіт можеш перефразувати питання? Я його зовсім не розумію
20.10.2020, 18:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Привіт можеш перефразувати питання? Я його зовсім не розумію

У тому й річ, що це цитата від ліда (з великим досвідом застосування різних систем).
Якщо треба, то зможу дати (завдання) запис розмови
21.10.2020, 11:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо питання полягає в тому, що станеться, якщо ми відкриємо доступ до коду боксу клієнту: то клієнт позбавляється безкоштовної тих. підтримки і на цьому начебто все. Бокс буде працювати як і раніше, в його логіці роботи нічого не зміниться, крім того що ми знімаємо з себе всі зобов'язання з фіксування багів, продуктивності працездатності системи в принципі і т.д.
Чи даємо ми сьогодні можливість користувачам самостійно кодувати в боксі я не знаю, найімовірніше це вирішується приватно з Максом.
21.10.2020, 12:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Якщо питання полягає в тому, що станеться, якщо ми відкриємо доступ до коду боксу клієнту: то клієнт позбавляється безкоштовної тих. підтримки і на цьому начебто все. Бокс буде працювати як і раніше, в його логіці роботи нічого не зміниться, крім того що ми знімаємо з себе всі зобов'язання з фіксування багів, продуктивності працездатності системи в принципі і т.д.
Чи даємо ми сьогодні можливість користувачам самостійно кодувати в боксі я не знаю, найімовірніше це вирішується приватно з Максом.

Це всі сейлси знають.
Там саме цитата "якщо система буде з відкритим кодом, за якою логікою тоді вона працює ЕнБіСі або веллкод".
Я не зміг на це нагуглити хоч щось путнє, щоб зрозуміти суть питання. Тому й спитав тут
21.10.2020, 12:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

уточни у автора питання, що він має на увазі
21.10.2020, 12:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар