1b.app
Скопійоване посилання -

Придбання дод. ліцензій

Можу я до існуючих 14 ліцензій взяти хмарний тариф-3. При цьому матимуть і мої безстрокові ліцензії та хмарний тариф.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

На жаль, не можна, бо це тимчасове рішення, яке працюватиме лише 3-6 місяців.
Наступна версія OneBox буде ТІЛЬКИ хмарна та ТІЛЬКИ з тарифікацією $/місяць або $/рік.
Коробок більше взагалі не буде.
Якщо клієнт захоче встановити на свій сервер - це можна буде, але оплата все одно помісячно.
Тому, якщо зараз ви візьмете ще 3 ліцензії в оренду, у 2021-му це призведе до того, що 3 ліцензії у вас повинні бути новою версією, а на 14 старих ми без переходу на помісячну оновити не зможемо.
08.10.2020, 10:39
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мірошниченко Максим Олександрович CEO OneBox написав:
Наступна версія OneBox буде ТІЛЬКИ хмарна

Тобто, я вас правильно зрозумів, що купивши у вас одного разу "коробку", ми вчинили необачно, бо через деякий час ви все одно змусите нас перейти на передплату?
08.10.2020, 13:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тобто, я вас правильно зрозумів, що купивши у вас одного разу "коробку", ми вчинили необачно, бо через деякий час ви все одно змусите нас перейти на передплату?

По суті, так, прямо зараз це вже так виглядає.
Ще півроку тому взагалі не планував відмовлятися від коробок, але треба було щось робити: як розвивати продукт, якщо клієнти за нову версію не платять? Чому вони мають отримати її безкоштовно?
Спочатку я планував зробити "оновлення коштує грошей" і по скопіювати модель microsoft windows, але в такому випадку оновлення на наступну версію коштувало б близько 50-70%.
Також поточна модель роботи OneBox по відношенню до доробок не чесна для клієнтів: хтось замовляє доопрацювання та платить за неї, а її отримують усі.
Зараз я в процесі розробки моделі, за якої ми запропонуємо користувачам "хмару", але вони зможуть замовляти доопрацювання та впливати на розвиток системи абсолютно безкоштовно.
У будь-якому випадку поточну коробку, яку користувачі купили - ми не забираємо. Ви можете їй користуватися скільки хочете. Так прописано у договорі і я з цим нічого не можу вдіяти (та й не хочеться).
Але, скажу прямо і відразу, наступний продукт OneBox буде тільки з тарифікацією "помісячно" та безкоштовними доробками (за деяким регламентом). Ми не примусимо нікого змушувати на нього переходити.
08.10.2020, 22:02
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Тобто коробковий Бокс навіть не вдасться оновити до слід нової версії?
08.10.2020, 23:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Лисенко Олександр писав/ла:
змусите нас перейти на передплату?

Схоже, це буде добровільно примусово без варіантів.
08.10.2020, 23:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тобто коробковий Бокс навіть не вдасться оновити до слід нової версії?

Так, не вийде.
Наступна версія буде лише з тарифікацією "/місяць" або "/рік".
09.10.2020, 00:00
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У зв'язку із цим є ще питання.
Якщо у мене зараз одна вічна ліцензія, і я куплю пакет з 5 ліцензій. І куплю одну ліцензію на оренду. У такому разі ми матимемо оновлення?
09.10.2020, 10:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Михайло Клієнт писав/ла:
У зв'язку з цим є ще питання. Якщо у мене зараз одна вічна ліцензія, і я куплю ще пакет із 5 ліцензій. І куплю одну ліцензію на оренду. У такому разі ми матимемо оновлення?

спочатку не зрозумів, потім дійшло.
ніяких варіантів з коробковою версією далі
09.10.2020, 10:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мірошниченко Максим Олександрович CEO OneBox написав:
Тобто, я вас правильно зрозумів, що купивши у вас одного разу "коробку", ми вчинили необачно, бо через деякий час ви все одно змусите нас перейти на передплату? По-суті, так, прямо зараз це вже так виглядає. Ще півроку тому я взагалі не планував відмовлятись від коробок, але треба було щось робити: як розвивати продукт, якщо клієнти за нову версію не платять? Чому вони повинні отримати її безкоштовно? Спочатку я планував зробити "оновлення коштує грошей" і по скопіювати модель microsoft windows, але в такому випадку оновлення на наступну версію коштувало б близько 50-70%. для клієнтів: хтось замовляє доопрацювання і платить за неї, а її отримують все. Зараз я в процесі розробки моделі, за якої ми запропонуємо користувачам "хмару", але вони зможуть замовляти доопрацювання та впливати на розвиток системи абсолютно безкоштовно. , поточну коробку, яку користувачі купили - ми не забираємо. Ви можете їй користуватися скільки хочете. Так, прописано в договорі і я з цим нічого не можу вдіяти (та й не хочеться). Ми не примусимо нікого змушувати на нього переходити.

Це не чесно з вашого боку. Я придбав у Вас безстрокові ліцензії за тими умовами, які були раніше. Наразі старих умов немає, але є нові умови. Я готовий придбати ліцензії на нових умовах та платити за них за існуючими тарифами. Не можу цього зробити т.к. має перевести старі умови на новий тариф.
Коли у Вас не було техпідтримки на сайті, ми ж не нили, що за свої гроші робимо доопрацювання і всі ними користуються (зараз за ідеєю доопрацювання безкоштовні і Вам не подобається, що ми будемо користуватися ними безкоштовно).
Так на даний момент у Вас немає коробкових ліцензій, це Ваше право встановлювати умови. Я згоден з тим що моя коробкова версія оновлюватися не буде, якщо я не придбаю додаткові умови. Але чому я не можу придбати новий тариф? На мій погляд, справедливо так: я купую тариф "хмарний 3" і мої 14 ліцензій так само можуть використовуватися в тарифі "хмарний 3". При цьому Ви як розробник маєте можливість прописувати такі умови в тарифах, які захочете. Я більш ніж впевнений, що для мене "хмарний 3" це мало і мені необхідний більший тариф.
У цьому випадку Ви обмежуєте в односторонньому порядку наші партнерські зобов'язання.
12.10.2020, 10:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Боюся припустити, що мене чекає, коли я захочу купити собі через рік ще ліцензій...
12.10.2020, 10:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Dydyk Ihor
ПП

Богомаз Дмитро Володимирович Клієнт написав:
Мирошниченко Максим Олександрович CEO OneBox написав: Тобто, я вас правильно зрозумів, що купивши у вас одного разу "коробку", ми вчинили необачно бо через деякий час ви все одно змусите нас перейти на підписку? По-суті, так, прямо зараз Ще півроку тому я взагалі не планував відмовлятися від коробок, але треба було щось робити: як розвивати продукт, якщо клієнти за нову версію не платять? Чому вони повинні отримати її безкоштовно? Спочатку я планував зробити "оновлення коштує грошей" і по скопіювати модель microsoft windows, але в такому випадку оновлення на наступну версію коштувало б близько 50-70%. для клієнтів: хтось замовляє доопрацювання і платить за неї, а її отримують все. Зараз я в процесі розробки моделі, за якої ми запропонуємо користувачам "хмару", але вони зможуть замовляти доопрацювання та впливати на розвиток системи абсолютно безкоштовно. , поточну коробку, яку користувачі купили - ми не забираємо. Ви можете їй користуватися скільки хочете. Так, прописано в договорі і я з цим нічого не можу вдіяти (та й не хочеться). Ми не примусимо нікого змушувати на нього переходити. Це не чесно з Вашого боку. Я придбав у Вас безстрокові ліцензії за тими умовами, які були раніше. Наразі старих умов немає, але є нові умови. Я готовий придбати ліцензії на нових умовах та платити за них за існуючими тарифами. Не можу цього зробити т.к. має перевести старі умови на новий тариф. Коли у Вас не було техпідтримки на сайті ми ж не нили, що за свої гроші робимо доопрацювання і всі ними користуються (зараз за ідеєю доопрацювання безкоштовні і Вам не подобається, що ми будемо користуватися ними безкоштовно). це ваше право встановлювати умови. Я згоден з тим що моя коробкова версія оновлюватися не буде, якщо я не придбаю додаткові умови. Але чому я не можу придбати новий тариф? На мій погляд, справедливо так: я купую тариф "хмарний 3" і мої 14 ліцензій так само можуть використовуватися в тарифі "хмарний 3". При цьому Ви як розробник маєте можливість прописувати такі умови в тарифах, які захочете. Я більш ніж впевнений, що для мене "хмарний 3" це мало і мені необхідний більший тариф. У даному випадку Ви обмежуєте в односторонньому порядку наші партнерські зобов'язання.

Повністю згоден із цим варіантом вирішення проблеми. А то виходить так, що коробкові версії – це попадало.
12.10.2020, 10:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Богомаз Дмитро Володимирович
Клієнт писав/ла:
Це не чесно з вашого боку. Я придбав у Вас безстрокові ліцензії за тими умовами, які були раніше. Наразі старих умов немає, але є нові умови. Я готовий придбати ліцензії на нових умовах та платити за них за існуючими тарифами. Не можу цього зробити т.к. має перевести старі умови на новий тариф.
Коли у Вас не було техпідтримки на сайті, ми ж не нили, що за свої гроші робимо доопрацювання і всі ними користуються (зараз за ідеєю доопрацювання безкоштовні і Вам не подобається, що ми будемо користуватися ними безкоштовно).
Так на даний момент у Вас немає коробкових ліцензій, це Ваше право встановлювати умови. Я згоден з тим що моя коробкова версія оновлюватися не буде, якщо я не придбаю додаткові умови. Але чому я не можу придбати новий тариф? На мій погляд, справедливо так: я купую тариф "хмарний 3" і мої 14 ліцензій так само можуть використовуватися в тарифі "хмарний 3". При цьому Ви як розробник маєте можливість прописувати такі умови в тарифах, які захочете. Я більш ніж впевнений, що для мене "хмарний 3" це мало і мені необхідний більший тариф.
У цьому випадку Ви обмежуєте в односторонньому порядку наші партнерські зобов'язання.

Макс,
я не говоритиму про чесно/не чесно.
Але, давай розберемо кроки, що ти отримуєш зараз.
1. Нова модель продажів ламає стосунки із власниками проданих коробок.
2. Це викликає обурення та невдоволення ДУЖЕ ЛОЯЛЬНИХ користувачів.
3. Ті, хто вірить у OneBox і тому їм активно ВЖЕ користується, почуваються обдуреними.
Щось рекомендувати і тим більше радити – дуже безглуздо.
Але думаю, що можна розглянути модель, за якою:
- існуючі користувачі купують мінімальне хмарне рішення;
- далі користуються своєю коробкою з можливістю оновлень під їхню ліцензію;
- якщо їм потрібно більше робочих місць, ніж коробка + хмарна мінімалка, переходять у більший пакет.
Так вирішується одразу два завдання:
- OneBox розвивається у новому напрямку;
- Лояльні користувачі залишаються при своїх.
Пані та Господа, як такий варіант?
12.10.2020, 11:16
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru


При цьому Ви як розробник маєте можливість прописувати такі умови в тарифах, які захочете. Я більш ніж впевнений, що для мене "хмарний 3" це мало і мені необхідний більший тариф.
У цьому випадку Ви обмежуєте в односторонньому порядку наші партнерські зобов'язання.

Тому що наступна версія OneBox буде ТІЛЬКИ хмарна, це не питання хочу/не хочу, це питання технології: частина коду завжди знаходиться у хмарі та не встановлюється на сервер клієнта ніколи.
І тому, що неможливо частину ліцензій оновити, а частину залишити без оновлень.
Так, у нас у планах зробити гнучкіші динамічні тарифи хмари, але це все одно хмара, і все одно тарифікація /місяць або /рік.
Чи не чесно, це коли клієнт купує продукт, платить за нього один раз, а потім вимагає, щоб була безкоштовна підтримка та консультації завжди, оновлення були безкоштовні, і це все довічно. Так, у минулому ми так натупили самі пропонуючи такі умови, але це не зобов'язує нас продовжувати їх із новими покупками клієнтів.
12.10.2020, 11:18
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Але, давай розберемо кроки, що ти отримуєш зараз.
1. Нова модель продажів ламає стосунки із власниками проданих коробок.
2. Це викликає обурення та невдоволення ДУЖЕ ЛОЯЛЬНИХ користувачів.
3. Ті, хто вірить у OneBox і тому їм активно ВЖЕ користується, почуваються обдуреними.

Я скажу прямо та публічно: я не Діма Левошич і мені все одно, чи задоволений хтось моїми діями чи не задоволений. Я оцінюю успішність будь-якої дії ТІЛЬКИ за одним критерієм: за нього платять.
Так от, я не буду нікому і ніколи надавати будь-яку послугу або давати будь-який продукт безкоштовно, тільки для того, щоб він був про мене хорошої думки. Мені це не треба. Для мене це не є цінним. Мене не лякають відгуки, обурення, погрози та суди.
Якщо клієнт не хоче нової версії продукту - я його не змушую.
Якщо хоче – він купить її на моїх умовах.
Я не витрачатиму свій час (насамперед) і ресурси команди (у другу чергу) щоб торгуватися з кимось і йому щось доводити.
Мені більше не цікавлять коробки, тому що вони не дозволяють компанії рости і робити новий продукт краще та краще. Тому що замовлення доопрацювань – це не чесна схема.
Прямо зараз OneBox знаходиться в такому положенні, що навіть якщо 80% коробкових клієнтів підуть/перестануть користуватися боксом – мені стане простіше. Тому що хмара вже приносить більше грошей.
"Запам'ятайте цей твіт" :)
12.10.2020, 11:27
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Повністю згоден із цим варіантом вирішення проблеми. А то виходить так, що коробкові версії – це попадало.

За такої ж логіки "купівля 95-го windows'a теж попадало".
12.10.2020, 11:28
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мірошниченко Максим Олександрович CEO OneBox написав:
Повністю згоден із цим варіантом вирішення проблеми. А то виходить так, що коробкові версії - це попадало. При такій же логіці "купівля 95-го windows'a теж попадало".

Не зовсім так. Я готовий купити хмарний тариф, але Ви його мені не продаєте, тому що раніше я вже купив у Вас продукт.
12.10.2020, 11:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Не зовсім так. Я готовий купити хмарний тариф, але Ви його мені не продаєте, тому що раніше я вже купив у Вас продукт.

Ви можете купити хмарний продукт, але це буде окремий onebox.
Ми не можемо зліпити в купу стару коробку + нову хмару.
Тому, і пропонуємо перехід на хмару - 6 місяців будь-якого хмарного тарифу безкоштовно для всіх, хто переходить з будь-якої коробки на хмару.
12.10.2020, 11:34
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Dydyk Ihor
ПП

Легеза В'ячеслав Валеріанович Співробітник написав:
Богомаз Дмитро ВолодимировичКлієнт писав: Це не чесно з Вашого боку. Я придбав у Вас безстрокові ліцензії за тими умовами, які були раніше. Наразі старих умов немає, але є нові умови. Я готовий придбати ліцензії на нових умовах та платити за них за існуючими тарифами. Не можу цього зробити т.к. повинен перевести старі умови на новий тариф. на даний момент у Вас немає коробкових ліцензій, це Ваше право встановлювати умови. Я згоден з тим що моя коробкова версія оновлюватися не буде, якщо я не придбаю додаткові умови. Але чому я не можу придбати новий тариф? На мій погляд, справедливо так: я купую тариф "хмарний 3" і мої 14 ліцензій так само можуть використовуватися в тарифі "хмарний 3". При цьому Ви як розробник маєте можливість прописувати такі умови в тарифах, які захочете. Я більш ніж впевнений що для мене "хмарний 3" це мало і мені необхідний більший тариф. У даному випадку Ви обмежуєте в односторонньому порядку наші партнерські зобов'язання. що ти отримуєш зараз.1. Нова модель продажів ламає відносини із власниками проданих коробок.2. Це викликає обурення та невдоволення ДУЖЕ ЛОЯЛЬНИХ користувачів.3. Ті, хто вірить в OneBox і тому їм активно ВЖЕ користується, відчувають себе ошуканими. Щось рекомендувати і тим більше радити – дуже безглуздо. користуються своєю коробкою з можливістю оновлень під їх ліцензії; - якщо їм потрібно більше робочих місць, ніж коробка + хмарна мінімалка, переходять у більший пакет. Так вирішується відразу дві задачі: - OneBox розвивається в новому напрямку; - лояльні користувачі залишаються при своїх. Пані та Господа, як такий варіант?

Підтримую як варіант!
12.10.2020, 11:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Що бачу з діалогу з Максом:
1. МЕТА: розвивати OneBox і робити його краще.
2. Щоб ця мета стала досяжною, змінюється модель продажу.
3. Нова модель:
- Щомісячні платежі за користування, CRM лізинг.
- Безкоштовні оновлення для всіх OneBox користувачів;
- безкоштовна та якісно нова технічна підтримка;
- можливість спілкуватися через форум із розробниками та колегами;
- безкоштовне розміщення у хмарі з доступом за кількістю ліцензій.
4. Чого зробити не можна:
- зліпити коробку та хмару, оскільки це різні продукти;
- Залишити все, як є, для існуючих користувачів;
5. Що можна зробити прямо зараз:
- залишатися на коробковій версії і надалі, без оновлень;
- купити мінімальний пакет хмар, щоб через нього розширюватися;
- налаштувати синхронізацію, щоб частина працівників працювала,
як і раніше у коробці, а частину вивести у хмарний OneBox.
Начебто це варіант для тих, хто хоче
розвиватися разом з OneBox, щоб
не відчувати себе скривдженими.
12.10.2020, 13:41
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мірошниченко Максим Олександрович
CEO OneBox написав:

Але, давай розберемо кроки, що ти отримуєш зараз.
1. Нова модель продажів ламає стосунки із власниками проданих коробок.
2. Це викликає обурення та невдоволення ДУЖЕ ЛОЯЛЬНИХ користувачів.
3. Ті, хто вірить у OneBox і тому їм активно ВЖЕ користується, почуваються обдуреними.

Я скажу прямо та публічно: я не Діма Левошич і мені все одно, чи задоволений хтось моїми діями чи не задоволений. Я оцінюю успішність будь-якої дії ТІЛЬКИ за одним критерієм: за нього платять.
Так от, я не буду нікому і ніколи надавати будь-яку послугу або давати будь-який продукт безкоштовно, тільки для того, щоб він був про мене хорошої думки. Мені це не треба. Для мене це не є цінним. Мене не лякають відгуки, обурення, погрози та суди.
Якщо клієнт не хоче нової версії продукту - я його не змушую.
Якщо хоче – він купить її на моїх умовах.
Я не витрачатиму свій час (насамперед) і ресурси команди (у другу чергу) щоб торгуватися з кимось і йому щось доводити.
Мені більше не цікавлять коробки, тому що вони не дозволяють компанії рости і робити новий продукт краще та краще. Тому що замовлення доопрацювань – це не чесна схема.
Прямо зараз OneBox знаходиться в такому положенні, що навіть якщо 80% коробкових клієнтів підуть/перестануть користуватися боксом – мені стане простіше. Тому що хмара вже приносить більше грошей.
"Запам'ятайте цей твіт" :)

Просто немає слів. Зробити вибір на користь "Відкрито посилати всіх на хер" з огляду на те, що самі облажалися з початковою моделлю, замість того, щоб вчинити зі старими клієнтами лояльно...
Якщо вам начхати на тих, хто зараз на коробці і будете щасливі, що вони відваляться, то чому не зробити більш прийнятні умови за ціною Хмари у комбінації? Чи не влаштовувати кабалу з обов'язковим оновленням, якщо вибираєш комбо?
30.10.2020, 16:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон
Клієнт писав/ла:
Чи не влаштовувати кабалу з обов'язковим оновленням, якщо вибираєш комбо?

Поправка: з платним оновленням, незважаючи на договір
30.10.2020, 16:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Просто немає слів. Зробити вибір на користь "Відкрито посилати всіх на хер" з огляду на те, що самі облажалися з початковою моделлю, замість того, щоб вчинити зі старими клієнтами лояльно...

Так, я облажився з моделлю. І що? Я не зобов'язаний далі її підтримувати.
Жоден підписаний договір не регламентує, що клієнт будь-якої миті має можливість щось докупити.
У мене вибір простий: або закривати OneBox і робити інший софт під іншим брендом, або сказати все як є. Я вибрав другий варіант.

Якщо вам начхати на тих, хто зараз на коробці і будете щасливі, що вони відваляться, то чому не зробити більш прийнятні умови за ціною Хмари у комбінації? Чи не влаштовувати кабалу з обов'язковим оновленням, якщо вибираєш комбо?

На мій погляд, якраз ми і зробили цілком прийнятні умови в комбінації.
Ми просимо ~12% на рік за підтримку коробок у актуальному стані.
І дозволяємо клієнтам докуповувати користувачів скільки потрібно.
30.10.2020, 22:16
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мірошниченко Максим Олександрович
CEO OneBox написав:
Ми просимо ~12% на рік за підтримку коробок у актуальному стані.
І дозволяємо клієнтам докуповувати користувачів скільки потрібно.

Думаю, це прийнятно, хоч і засмучує, що не побачу нової версії.
31.10.2020, 06:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мірошниченко Максим Олександрович
CEO OneBox написав:
Ми просимо ~12% на рік за підтримку коробок у актуальному стані.
І дозволяємо клієнтам докуповувати користувачів скільки потрібно

Підходить
01.11.2020, 06:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар