1b.app
Скопійоване посилання -

Назва компанії не відображається в замовленні (повторно)

Доброго дня! Вже ставила питання https://crm-onebox.com/ru/support/orders/8752-ne-otobrazhaetsya-nazvanie-kompani...
Дублі прибрали, але результату немає. Ситуація повторюється. Ось замовлення https://zhiraf.crm-onebox.com/admin/customorder/order/11559/edit/, яке знову створилося на номер телефону. Це видно в історії та в блоках доставки та інформації про процес. Через якийсь час назва компанії з'явилася.
Але спочатку замовлення створилося на номер телефону.
Така ситуація виникає лише з контактами з типом Компанія.
Так відбувалося й раніше. Прошу розробників звернути увагу на моє запитання!
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

https://zhiraf.crm-onebox.com/admin/shop/users/1455/history/?authorid=&syste...
наскільки я бачу - контакт спочатку створюється з ім'ям у вигляді номера телефону та завантажується через імпорт/експорт Ексель
я так розумію ви вантажили контакти та хотіли знайти існуючу компанію з таким номером телефону?
якщо це так - я хотів би побачити файл який завантажували
02.06.2021, 14:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
https://zhiraf.crm-onebox.com/admin/shop/users/1455/history/?authorid=&syste...
наскільки я бачу - контакт спочатку створюється з ім'ям у вигляді номера телефону та завантажується через імпорт/експорт Ексель
я так розумію ви вантажили контакти та хотіли знайти існуючу компанію з таким номером телефону?
якщо це так - я хотів би побачити файл який завантажували

Так, цей контакт імпортувався, як і більшість решти, дуже давно, у березні минулого року. Файл імпорту не зберігся. Але ця проблема виникла нещодавно і виявляється вибірково.
02.06.2021, 19:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Як мені зараз можна повторити цю проблему?
Я не особливо розумію її суть - давно завантажили контакти, де в імені був телефон - власне він так і виводиться, адже при формуванні імені спочатку будується ПІБ, і якщо його немає - бере Компанію (адже мається на увазі, що у компанії не буде ПІБ).
Якщо проблема в цьому, можливо варто обговорити питання, щоб в універсальний блок підтягувати найменування клієнта строго згідно типу.
03.06.2021, 16:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Як мені зараз можна повторити цю проблему?
- Якби знала, як повторити, то я її вирішила б, але я не знаю, тому звертаюся до Вас.
Я не особливо розумію її суть - давно завантажили контакти, де в імені був телефон - власне він так і виводиться, адже при формуванні імені спочатку будується ПІБ, і якщо його немає - бере Компанію (адже мається на увазі, що у компанії не буде ПІБ).
- Ніколи в назві ні цієї, ні інших компаній не було телефону. І мені не зрозуміло чому Ви вирішили, що він був?
Якщо проблема в цьому, можливо варто обговорити питання, щоб в універсальний блок підтягувати найменування клієнта строго згідно типу.
- Ви маєте на увазі окремі блоки для різних типів? Компанія та жінка/чоловік?
03.06.2021, 18:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чаусова Тамара писав/ла:
- Ніколи в назві ні цієї, ні інших компаній не було телефону. І мені не зрозуміло чому Ви вирішили, що він був?

https://zhiraf.crm-onebox.com/admin/shop/users/1455/history/?authorid=&syste...

Чаусова Тамара писав/ла:
- Ви маєте на увазі окремі блоки для різних типів? Компанія та жінка/чоловік?

ні, я маю на увазі налаштування в універсальний блок, щоб замість зазначеної мною логіки формування ПІБ був висновок відповідно до типу контакту потрібного поля - ПІБ або компанії.
07.06.2021, 14:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня
Таких контактів багато
їх усіх об'єднує те, що при видаленні (/admin/shop/users/78910/delete/)(?) записалось у змінну "name" номер телефону.
Хоча це відбулося дуже давно. Проблеми з'являються не завжди і без якогось конкретного паттерна.
Наприклад, контакт admin/shop/users/1508/
Коли він телефонував – то не було картки, а був просто номер телефону замість імені. Тобто проблема не лише з універсальним блоком.
Як це можна виправити? Бо зачастили такі випадки і заважають працювати.
16.06.2021, 11:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:

Чаусова Тамара писав/ла:
- Ніколи в назві ні цієї, ні інших компаній не було телефону. І мені не зрозуміло чому Ви вирішили, що він був?

https://zhiraf.crm-onebox.com/admin/shop/users/1455/history/?authorid=&syste...

Чаусова Тамара писав/ла:
- Ви маєте на увазі окремі блоки для різних типів? Компанія та жінка/чоловік?

ні, я маю на увазі налаштування в універсальний блок, щоб замість зазначеної мною логіки формування ПІБ був висновок відповідно до типу контакту потрібного поля - ПІБ або компанії.

Здрастуйте, Максиме!
Вам написали вище уточнення з мого питання. Мені чекати на відповідь тут або створювати новий запит?
20.06.2021, 09:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


cosgroup написав:
їх усіх об'єднує те, що при видаленні (/admin/shop/users/78910/delete/)(?) записалось у змінну "name" номер телефону.
Хоча це відбулося дуже давно. Проблеми з'являються не завжди і без якогось конкретного паттерна.
Наприклад, контакт admin/shop/users/1508/
Коли він телефонував – то не було картки, а був просто номер телефону замість імені.

При об'єднуванні об'єднуються всі поля з контакту, що видаляється, яких немає у вказаному для об'єднання.
Як рішення - додав перевірку, щоб при об'єднанні в компанію - не записувати поля "Прізвище", "Ім'я", "По батькові"
21.06.2021, 11:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:

cosgroup написав:
їх усіх об'єднує те, що при видаленні (/admin/shop/users/78910/delete/)(?) записалось у змінну "name" номер телефону.
Хоча це відбулося дуже давно. Проблеми з'являються не завжди і без якогось конкретного паттерна.
Наприклад, контакт admin/shop/users/1508/
Коли він телефонував – то не було картки, а був просто номер телефону замість імені.

При об'єднуванні об'єднуються всі поля з контакту, що видаляється, яких немає у вказаному для об'єднання.
Як рішення - додав перевірку, щоб при об'єднанні в компанію - не записувати поля "Прізвище", "Ім'я", "По батькові"

А що робити з існуючими? Тими, які при об'єднанні вже записали номер, як ПІБ?
21.06.2021, 12:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чаусова Тамара писав/ла:
Тими, які при об'єднанні вже записали номер, як ПІБ?

Можу в базі даних для компаній очистити поля ПІБ, якщо потрібно.
21.06.2021, 12:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:

Чаусова Тамара писав/ла:
Тими, які при об'єднанні вже записали номер, як ПІБ?

Можу в базі даних для компаній очистити поля ПІБ, якщо потрібно.

Так, зробіть будь ласка!
21.06.2021, 12:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Очистив ПІБ у подібних компаніях (їх було лише кілька насправді).
21.06.2021, 13:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Очистив ПІБ у подібних компаніях (їх було лише кілька насправді).

Дякую! Можливо, їх було небагато. Ми нещодавно стали вести всі продажі в OneBox, тому припустити скільки їх може бути, я не могла.
21.06.2021, 13:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар