1b.app
Скопійоване посилання -

експорт товарів

як зробити так, щоб при експорті товарів значення в полях замінювались? наприклад є фільтр "діаметр шин" і в ньому значення R13/R14/R15, для прома потрібно щоб вони вказувались як: 13" /14"/15" і тд
дія в автоматизації продуктів "Формувати значення фільтр-характеристики продукту згідно шаблону не допомагає

Відповіді:

Доброго дня, наскільки я знаю підмінити поля прямо в момент вивантаження не можна, можна для фільтрів у дії "PromUA / Експорт продуктів у форматі XLS" написати заміну, де Ви самі зможете вказати значення, яке шукати і значення на які потрібно замінювати знайдене значення. Так у боксі ви зможете залишити R13 а на пром вивантажуватимете 13".
Але якщо Вам потрібно і зберігати в боксі такі ж значення, то вказана дія повинна допомогти. В Шуканий текст вкажіть R[value] а Замінити на значення [value]" і збережіть значення фільтра в продукті, воно повинно буде перезаписатися.
06.07.2023, 12:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Де можна написати заміну? у дії "PromUA / Експорт продуктів у форматі XLS" я такого не знайшов, якщо не складно додайте скрін будь-ласка
06.07.2023, 12:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Стаднік Єгор Олександрович писал/а:
Де можна написати заміну? у дії "PromUA / Експорт продуктів у форматі XLS" я такого не знайшов, якщо не складно додайте скрін будь-ласка

в этом действии я предложил только доработать возможность замены.


Стаднік Єгор Олександрович писал/а:
Формувати значення фільтр-характеристики продукту згідно шаблону не допомагає

а замену которую написал здесь можно сделать
06.07.2023, 13:06

а заміну яку написав тут можна зробити
за збереження система ігнорує " і записує без них
06.07.2023, 13:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

а саме вот так, хоча я вказував [value]"
значення в фільтрах продуктів теж не змінилось після цього
06.07.2023, 13:44

дайте будь ласка посилання на продукт який редагуєте та вимкніть дію, яку налаштували, я подивлюся що можна зробити
06.07.2023, 14:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

дія включена, значення у фільтрах продуктів має редагуватися у всіх, де є цей фільтр, наприклад
https://avr-service2.1b.app/app/product/54309/edit/
06.07.2023, 14:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Стадник Єгор Олександрович написав:
дія включена, значення у фільтрах продуктів має редагуватися у всіх, де є цей фільтр, наприклад
https://avr-service2.1b.app/app/product/54309/edit/

після збереження продукту спрацьовує.
Ні, автоматизація спрацьовує саме при редагуванні продукту, а не як тільки Ви її поставили. Раз на годину є дія, щоб запустити автоматизацію по всіх продуктах, якщо це Вам необхідно.
06.07.2023, 15:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

запустив автоматизацію за продуктами, але фільтр не змінився, якщо не складно перевірте будь-ласка
06.07.2023, 18:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Автоматизація "Форматувати значення фільтр-характеристики продукту згідно шаблону" спрацьовує лише за зміни фільтрів продуктів, дія "Запустити дію автоматизації продуктів" на жаль не вміє її запускати, теоретично можна навчити - займе близько 1ч. Або якимось способом оновіть фільтри продуктів (імпортом наприклад) тоді для них спрацює оновлення і запуститься автоматизації по оновленим фільтрам оновлених продуктів
07.07.2023, 10:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Оновив продукти через імпорт прайсу постачальника, автоматизація не спрацювала
один із оновлених продуктів-https://avr-service2.1b.app/app/product/54296/edit/
07.07.2023, 13:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я запущу вручну, інакше це триватиме вічно. Це все, я запускаю і ми вважаємо, що Ваше питання вирішене? Або може ви налаштуєте всі можливі варіанти автоматизації, щоб потім не запускати вдруге?
07.07.2023, 13:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Хотілося б все ж таки знати чому не спрацювала автоматизація і що я зробив не так
07.07.2023, 15:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Для цього потрібен файлик, який Ви вантажите і повні скрини всього вивантаження, щоб переконатися, що Ви дійсно оновлюєте фільтри продуктів або додаєте нові. Так само можливо, що при імпорті продуктів не спрацьовує автоматизація для фільтрів, тому варіанта у нас 2:
1.

Відділ турбот
OneBox production написав:
дія "Запустити дію автоматизації продуктів" на жаль не вміє її запускати, теоретично можна навчити - займе близько 1ч

2.

Відділ турбот
OneBox production написав:
Я запущу вручну
07.07.2023, 15:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


видаліть будь ласка файл, помилково завантажив
07.07.2023, 15:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар