1b.app
Скопійоване посилання -

Передача кількості на Prom

Нужна прозрачная работа с Prom ?
Есть товары которые продаете на Prom и нужна оптимизация ?
У нас есть готовый компонент который позволяет оптимизировать всю рутинную работу с Prom! Посмотреть решения и компоненты для работы с Prom
Потрібно передавати кількість товару на Prom. Але стандартне налаштування передає кількість із округленням до сотих, а пром лається що число має бути цілим
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Здрастуйте, підкажіть будь-ласка про яку дію йдеться і в яке поле дія вивантажує кількість. Дякую.
02.10.2020, 13:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро Співробітник написав:
Доброго дня, підкажіть будь-ласка про яку дію йде мова і в яке поле дія вивантажує кількість. Дякую.

Дія: Експортувати продукти у форматі YML (Prom.ua, Яндекс.Маркет)
02.10.2020, 16:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Про який тег у xml йдеться у вашому випадку, підкажіть будь ласка.
02.10.2020, 16:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро Співробітник написав:
Про який тег у xml йдеться у вашому випадку, підкажіть будь ласка.

У цій дії я додав передачу додаткового поля, ось скрін http://prnt.sc/us1oxm
У файлі воно виглядає так http://prnt.sc/us1q7q
Потрібно, щоб замість 9.000 передавалося просто 9
02.10.2020, 20:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так можна зробити, як налаштування в дії. Це доопрацювання в 1ч
05.10.2020, 10:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Акопян Андранік Майисович Клієнт написав:

Бодяко Дмитро Співробітник написав:
Здрастуйте, підкажіть будь-ласка про яку дію йдеться і в яке поле дія вивантажує кількість. Дякую.

Дія: Експортувати продукти у форматі YML (Prom.ua, Яндекс.Маркет)

у вас оновлення на промі кожен 4 години? чи ви зробили це інакше?
26.10.2020, 11:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У нас є кілька різних дій щодо оновлення товарів на промі (точніше для формування файлика, який потім їсть пром). Всі ці дії працюють щогодини.
26.10.2020, 13:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро Співробітник написав:
У нас є кілька різних дій щодо оновлення товарів на промі (точніше для формування файлика, який потім їсть пром). Всі ці дії працюють щогодини.

Це для різних магазинів на промі. Нам потрібно лише для одного
26.10.2020, 21:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро Співробітник написав:
У нас є кілька різних дій щодо оновлення товарів на промі (точніше для формування файлика, який потім їсть пром). Всі ці дії працюють щогодини.

аж цілу годину? ого як багато
потрібно що б 10 хвилин максимум
27.10.2020, 11:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Олександр писав/ла:

Бодяко Дмитро Співробітник написав:
У нас є кілька різних дій щодо оновлення товарів на промі (точніше для формування файлика, який потім їсть пром). Всі ці дії працюють щогодини.

аж цілу годину? ого як багато
потрібно що б 10 хвилин максимум

За вашою логікою виходить, що програміст по сотні завдань на день виконує приблизно. Монстри продуктивності просто якісь
27.10.2020, 11:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро Співробітник написав:

Олександр писав/ла:

Бодяко Дмитро Співробітник написав:
У нас є кілька різних дій щодо оновлення товарів на промі (точніше для формування файлика, який потім їсть пром). Всі ці дії працюють щогодини.

аж цілу годину? ого як багато
потрібно що б 10 хвилин максимум

За вашою логікою виходить, що програміст по сотні завдань на день виконує приблизно. Монстри продуктивності просто якісь

А до чого тут програміст?
Програміст вручну сидить для всіх оновлює)))))?
Ви самі хоч зрозуміли, що написали?)
27.10.2020, 13:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

сори, я не так прочитав повідомлення, потрібно трохи перепочити))
а навіщо вам оновлення наявності раз на 10 хвилин по всіх товарах? Ви ж так часто наявність їм не змінюєте. Якщо хочете, у вигляді доробок можна передавати, наприклад, наявність для товарів, які змінювалися. Але це буде не по xml/xls, а прямо через api прома (xml/xls вони врятували так часто обробляють)
27.10.2020, 13:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро Співробітник написав:
сори, я не так прочитав повідомлення, потрібно трохи перепочити))
а навіщо вам оновлення наявності раз на 10 хвилин по всіх товарах? Ви ж так часто наявність їм не змінюєте. Якщо хочете, у вигляді доробок можна передавати, наприклад, наявність для товарів, які змінювалися. Але це буде не по xml/xls, а прямо через api прома (xml/xls вони врятували так часто обробляють)

так перепочинки всім нам не завадять))
У нас оновлення за наявності потрібні часті. Та як багато сайтів та ще й фізичний склад. Продажі постійно йдуть. І якщо товар не прибрати швидко з наявності на сайті, то люди замовляють його і потім злиться, що немає його.
Тому необхідно оновлювати часто. І в ідеалі – чим швидше тим краще.
Писав на підтримку прома, ось скрін :
https://prnt.sc/v7vonh
написали що 30 хвилин по api це мінімум (я ж правильно зрозумів?)
Тобто, якщо 30 хвилин, то виходить 10 хвилин не можна? (логічно?)
якщо не можна ....
-----------------
який мінімальний час оновлення xml файлу у ванбоксі? (З товарами в наявності і не в наявності)
------------------------
Є у вас якісь ще варіанти, що б все швидко працювало?
27.10.2020, 14:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Вам відповіли за функціоналом запуску імпорту. Тобто. ви прописуєте файлик в лк, потім надсилає запит в апі "оброби файлик зараз а не коли ти там його хотів обробити".
А є ще оновлення не через файлик, а безпосередньо через апі, це коли бокс в апі прома безпосередньо передає наявність та ціну товару. Але цього апі теж є обмеження, тобто. за часті запити пром може банити. Дізнайтесь будь-які обмеження по к-ва запитів на оновлення продуктів у прома і тоді ми щось з цим придумаємо з вашою частотою оновлення наявності
27.10.2020, 14:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро Співробітник написав:
Вам відповіли за функціоналом запуску імпорту. Тобто. ви прописуєте файлик в лк, потім надсилає запит в апі "оброби файлик зараз а не коли ти там його хотів обробити".
А є ще оновлення не через файлик, а безпосередньо через апі, це коли бокс в апі прома безпосередньо передає наявність та ціну товару. Але цього апі теж є обмеження, тобто. за часті запити пром може банити. Дізнайтесь будь-які обмеження по к-ва запитів на оновлення продуктів у прома і тоді ми щось з цим придумаємо з вашою частотою оновлення наявності

Це воно? ( Які обмеження по к-ву запитів оновлення продуктів у прома)
https://prnt.sc/v7x6n0
27.10.2020, 15:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

так, воно. Виходить, що ми зможемо через апі оновлювати тільки 700-800 продуктів раз на 10 хвилин. Але якщо ви апнете якимось чином тисяч 30 товарів (перерахунком цін і наявності, наприклад) і ми їх передамо - ваш бокс забанять(
27.10.2020, 15:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро Співробітник написав:
так, воно. Виходить, що ми зможемо через апі оновлювати тільки 700-800 продуктів раз на 10 хвилин. Але якщо ви апнете якимось чином тисяч 30 товарів (перерахунком цін і наявності, наприклад) і ми їх передамо - ваш бокс забанять(

А нам потрібно тільки оновлювати ті, що знялися з наявності, і ті, що поставили в наявність (інші непотрібно).
Їх не буде більше 100 продуктів в інтервалі 5-10 хвилин
А запитами є кожен продукт? Хіба це не один запит на зміну 100 продуктів?
27.10.2020, 15:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Проблема в тому, що наявність може скидатися і масово після перерахування наявності постачальників, наприклад, і про це не буде написано в історії.
Так, ви маєте рацію - по апі по 100шт в одному запиті передає.
27.10.2020, 17:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро Співробітник написав:
Проблема в тому, що наявність може скидатися і масово після перерахування наявності постачальників, наприклад, і про це не буде написано в історії.
Так, ви маєте рацію - по апі по 100шт в одному запиті передає.

Вибачте не зрозумів https://prnt.sc/v8n82i
28.10.2020, 14:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дивіться, що я можу запропонувати у вашій ситуації:
1. Робимо дію раз на хвилину, в якому ви вказуєте Х, де Х - кво хвилин, раз на яке потрібно запускати дію
2. У дії вибираєте категорію продуктів та кабінет прома на який потрібно вивантажувати товари
3. Раз на Х хвилин стартує дія та вивантажує наявність усіх товарів, які змінювалися з моменту останнього запуску на пром
дія займе близько 6год
А раз на годину ставите стандартну дію вивантаження, щоб робити "контрольне вивантаження" у файлик, який потім окремо оброблятиме пром.
28.10.2020, 15:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро Співробітник написав:
Дивіться, що я можу запропонувати у вашій ситуації:
1. Робимо дію раз на хвилину, в якому ви вказуєте Х, де Х - кво хвилин, раз на яке потрібно запускати дію
2. У дії вибираєте категорію продуктів та кабінет прома на який потрібно вивантажувати товари
3. Раз на Х хвилин стартує дія та вивантажує наявність усіх товарів, які змінювалися з моменту останнього запуску на пром
дія займе близько 6год
А раз на годину ставите стандартну дію вивантаження, щоб робити "контрольне вивантаження" у файлик, який потім окремо оброблятиме пром.

1. "У дії вибираєте категорію продуктів та кабінет прома на який потрібно вивантажувати товари" - (склад можна вибрати буде?)
2. ПРОМ не блокуватиме якщо інтервал буде 5-10 хвилин оновлення наявності товар?
3. Файл, який оброблятиме ПРОМ, буде формуватися від 1-5 хвилин у ONEBOX? (Щоб актуальна наявність змінювалася швидко у файлі)
4. Після вашого доопрацювання, я зможу додати всі наші сайти на ПРОМі? У нас їх не одна штука. (або за кожен потрібно буде платити?)
5. Чи не буде банити ПРОМ якщо буде з ванбоксу оновляться кілька сайтів на ПРОМІ?
29.10.2020, 12:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. Вибрали склад, вивантажувати тільки продукти, які є на цьому складі?
2. Якщо к-во товарів не збільшить ліміти - нічого очікувати. Якщо ви мільйон товарів передаватимете - блокуватиме звичайно, все залежить від вас
3. Ні, раз на годину годинною дією.
4. Я ж написав що ви вибиратимете на який пром потрібно передавати. Але ви повинні розуміти що якщо на всі сайти пром передаватимете наявність дією, то забанять виш швидше, тому що пром вважає за айпишник ліміти
5. Відповідь вище
29.10.2020, 12:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро Співробітник написав:
1. Вибрали склад, вивантажувати тільки продукти, які є на цьому складі?
2. Якщо к-во товарів не збільшить ліміти - нічого очікувати. Якщо ви мільйон товарів передаватимете - блокуватиме звичайно, все залежить від вас
3. Ні, раз на годину годинною дією.
4. Я ж написав що ви вибиратимете на який пром потрібно передавати. Але ви повинні розуміти що якщо на всі сайти пром передаватимете наявність дією, то забанять виш швидше, тому що пром вважає за айпишник ліміти
5. Відповідь вище

3. Ні, раз на годину годинною дією. (Такий варіант не підходить потрібно 1-10 хвилин, якщо це в ONEBOX нерозв'язно, то виникає питання навіщо саме нам потрібен ONEBOX)
29.10.2020, 13:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ви погано читаєте мої повідомлення?
Я написав вам що ми зробимо вам ОКРЕМУ дію для передачі наявності ЧЕРЕЗ АПІ
а файлик буде як "контрольне" оновлення щогодини. Який сенс вантажити систему раз на 5 хвилин і генерувати xls на мільйон товарів та 50 колонок?
29.10.2020, 14:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро Співробітник написав:
Ви погано читаєте мої повідомлення?
Я написав вам що ми зробимо вам ОКРЕМУ дію для передачі наявності ЧЕРЕЗ АПІ
а файлик буде як "контрольне" оновлення щогодини. Який сенс вантажити систему раз на 5 хвилин і генерувати xls на мільйон товарів та 50 колонок?
,
Для мене та для блондинки не зрозуміло ви написали)
Потрібно, щоб усе працювало синхронно.
Потрібно, щоб на всіх сайтах (інтернет магазинах на промі і не тільки) наявність та ціна відповідали стану реальних залишків на складі. Відповідність має бути синхронною (5-10 хв).
Приклад: Якщо на складі товар став не в наявності, проданий, або всі залишки в резерві, то на сайтах це повинно відобразитися максимум протягом 5-10 хвилин.
Я блондинка і інакше не зрозуміло.
Вибачте.
29.10.2020, 14:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

З промом я описав вище як це зробити. Раз на 10 хвилин надіслати наявність по апі окремою дією, яку ми доопрацюємо для вас. Як ви оновлюєте наявність на решті сайтів (вони не на промі)?
29.10.2020, 14:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро Співробітник написав:
окремі

тобто я розумію (фантазую, сиджу кручу кіски пальчиком), що в ванбоксі кожен 5-10 хвилин буде змінюватися наявність + резерв і воно синхронно буде і на ПРОМах змінюватися? так? Чи мені потрібно фантазувати з кожною відповіддю?)))
29.10.2020, 15:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

я не зрозумів вашого повідомлення.
29.10.2020, 15:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро Співробітник написав:
у ванбоксі кожен 5-10 хвилин буде змінюватись наявність+резерв і воно синхронно буде і на ПРОМах змінюватись?

у ванбоксі кожен 5-10 хвилин буде змінюватись наявність+резерв і воно синхронно буде і на ПРОМах змінюватись?
29.10.2020, 15:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Олександр писав/ла:
у ванбоксі кожен 5-10 хвилин змінюватиметься

Це залежить від вас. Яким чином ви зараз змінюєте наявність товарів?

Олександр писав/ла:
воно синхронно буде і на ПРОМах змінюватись

так, раз на 10 хвилин ми будемо передавати наявність товару на пром
29.10.2020, 15:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро Співробітник написав:

Олександр писав/ла:
у ванбоксі кожен 5-10 хвилин змінюватиметься

Це залежить від вас. Яким чином ви зараз змінюєте наявність товарів?

Так не від нас залежить.
Від ванбоксу залежить.
(І взагалі, у всьому світі так. Товар проданий, - на складі "0" = значить немає в наявності)
А до чого тут ми?
Чи хотілося б отримати повну відповідь, ви зможете? : у ванбоксі кожен 5-10 хвилин буде змінюватись наявність+резерв і воно синхронно буде і на ПРОМах змінюватись?
29.10.2020, 15:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо наявність тільки від залишків на складі залежить, то після списання останнього товару бокс зараз і так поставить вам як не в наявності
29.10.2020, 16:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро Співробітник написав:
Якщо наявність тільки від залишків на складі залежить, то після списання останнього товару бокс зараз і так поставить вам як не в наявності

Чи є файл XML за останні 5 хвилин зміна по залишкам? де він генерується? Покажіть?
30.10.2020, 10:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

До чого тут файл xml? я кажу вам про те, що наявність у картці товару має забратися протягом 10 хвилин якщо ви останній залишок спишите
30.10.2020, 13:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар