1b.app
Скопійоване посилання -

Кількість товарів на складі передати на розетку

Як вибрати з якого складу братиметься кількість товарів, що передаються на розетку?

в автоматизації знайшов лише одну опцію, кількість товарів.
у мене в боксі налаштовано 4 склади. на розетку хочу передавати залишки з одного конкретного складу.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
2 варіанти:
1) доопрацювання - зможуть оцінити програмісти
2) в автоматизації для продуктів /admin/products/action/update/edit/ у дії "Порахувати значення за формулою..." є можливість використовувати змінну складу
- створюєте додаткове поле
- налаштовуєте формулу
- вибираєте додаткове поле в дії вивантаження на розетку
17.01.2022, 11:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
OneBox CORP
Integrator написав:
в автоматизації для продуктів /admin/products/action/update/edit/ у дії "Порахувати значення за формулою..."

Дякую
я думав про цей варіант, але у мене є не розуміння цього процесу,
тобто я налаштую цю дію, і вона сама вважатиме кожну хвилину або кожну годину і заповнюватиме залишок у потрібний мені рядок??
на скільки я знаю ці дії спрацьовують за збереження товару...?
17.01.2022, 13:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Захарюгін Юрій Олегович написав:
тобто я налаштую цю дію, і вона сама вважатиме кожну хвилину або кожну годину і заповнюватиме залишок у потрібний мені рядок??
на скільки я знаю ці дії спрацьовують за збереження товару...?

Саме при зміні товару виконуватиметься перерахунок цього поля. Якщо у вас включена галочка "Перераховувати наявність з постачальниками та складами", то при зміні наявності спрацьовуватиме дію. Також, якщо встановлена дія раз на годину "Перелік цін", то при спрацюванні перерахунку також відбуватиметься перерахунок за формулою при збереженні. + можна додати в замовлення дію "Запустити автоматизацію за продуктами процесу" на етапах, де відбувається резервування або списання зі складу та повернення або скасування резерву.
17.01.2022, 13:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар