1b.app
Скопійоване посилання -

Баг у роботі налаштування "Видаляти опції з opencart які OneBox не оновив у продукту"

У дії "Вивантажити продукти/категорії/фільтри/характеристики в opencart (через БД)" є налаштування "Видаляти опції з opencart які OneBox не оновив у продукту".
Налаштування видаляє опції з opencart за умови, що у продукту OneBox залишиться хоч один фільтр, але видаливши продукту OneBox всі фільтри, опції з opencart не видаляться.
Тобто хоч одна опція продукту залишається, навіть якщо фільтрів у продукту OneBox вже немає.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добридень. Так зроблено спеціально, щоб не видаляти з оппенкарт опції якщо з боксу нічого не передали. Якщо хочете, можемо примусово очищати все, якщо взагалі нічого не передали, займе 1ч.
23.01.2024, 10:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Олександр Григорович
Support EP
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

Якщо хочете, можемо примусово очищати все, якщо взагалі нічого не передали, займе 1ч.

Добридень.
Я правильно зрозумів, в OpenCart експортовано продукт А та Б з опціями, через час продукту А в OneBox видалили всі фільтри (опції).
Відбувається експортирт лише змінених даних, наприклад лише товар А.
Опції продукту А видаляються, опції продукту Б OpenCart (який не змінювався і не оновлювався) залишаться?
- Якщо так, то виставляйте рахунок.
23.01.2024, 11:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Правильно, видалення опцій відбувається лише тих продуктів які оновлювалися у цій розвантаженні. Виставляю рахунок.
23.01.2024, 11:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень. Налаштування в експорті
Якщо увімкнено налаштування "Видаляти опції з opencart які OneBox не оновив у продукту" і продукту не оновили жодну опцію, видалити всі опції у продукту на opencart
07.02.2024, 12:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий вечір.

Трохи специфічна робота налаштування вийшла (Видалення опцій продукту.png):

1. Щоб віддалилися значення опцій opencart - у BOX спочатку необхідно вимкнути ознаку Націнка, а не просто видалити фільтр продукту.

2. Сама опція продукту не видаляється (product_option), а лише її значення з product_option_value. У результаті на сайті залишаються налаштування просто без значень.

Якщо п.1 ще можна змірятись, то по 2-му потрібно переглянути.
07.02.2024, 21:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. Ви включали обидві галочки (і стару та нову)? Якщо так, то те, що ви описали, ніяк не впливає на видалення
2. І стара і нова галочки чистять лише product_option_value
08.02.2024, 11:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Відділ турбот
OneBox production написав:
1. Ви включали обидві галочки (і стару та нову)? Якщо так, то те, що ви описали, ніяк не впливає на видалення
2. І стара і нова галочки чистять лише product_option_value

1. Обидві – на скрині це видно (Видалення опцій продукту.png).
Перевірте самі, просто видаліть всі фільтри продукту і подивіться що експортується після цього https://core.extraparts.com.ua/app/product/681216/edit/.
2. product_option_value – це значення опцій. У налаштуваннях дії та завданні йшлося про Опції, а не Значення опцій.
Навіщо тоді продукту opencart залишати порожні без значень Опції (product_option) якщо в BOX їх видалили?
08.02.2024, 12:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Олександр Григорович писав/ла:
Обидві - на скрині видно (Видалення опцій продукту.png).
Перевірте самі, просто видаліть всі фільтри продукту і подивіться що експортується після цього https://core.extraparts.com.ua/app/product/681216/edit/.

видалив все зі сторінки фільтрів, очікуємо на розвантаження

Олександр Григорович писав/ла:
2. product_option_value – це значення опцій. У налаштуваннях дії та завданні йшлося про Опції, а не Значення опцій.
Навіщо тоді продукту opencart залишати порожні без значень Опції (product_option) якщо в BOX їх видалили?

Я не буду з Вами сперечатися із цього приводу, додам видалення опцій для цієї галочки. Чекайте на оновлення.
08.02.2024, 12:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Обидві - на скрині видно (Видалення опцій продукту.png).
Перевірте самі, просто видаліть всі фільтри продукту і подивіться що експортується після цього https://core.extraparts.com.ua/app/product/681216/edit/.

видалив все зі сторінки фільтрів, очікуємо на розвантаження

Добрый день.
Не экспортируются.png - ни опции ни их значения не удалились на opencart.
12.02.2024, 11:08

"Виберіть поля продукту. Продукт буде вивантажений тільки якщо у нього змінювалося одне з обраних полів з моменту останнього вивантаження даною дією" у Вас наскільки я бачу варто це налаштування, поміняйте якесь із вибраних полів для продукту вручну щоб він точно потрапив у вивантаження
12.02.2024, 11:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Відділ турбот
OneBox production написав:
Олександр Григорович писав/ла:
2. product_option_value – це значення опцій. У налаштуваннях дії та завданні йшлося про Опції, а не Значення опцій.
Навіщо тоді продукту opencart залишати порожні без значень Опції (product_option) якщо в BOX їх видалили?
Я не буду з Вами сперечатися із цього приводу, додам видалення опцій для цієї галочки. Чекайте на оновлення.

Тут порядок, дякую!

Відділ турбот
OneBox production написав:
"Виберіть поля продукту. Продукт буде вивантажений тільки якщо у нього змінювалося одне з вибраних полів з моменту останнього вивантаження даною дією" у Вас наскільки я бачу варто це налаштування, поміняйте якесь із вибраних полів для продукту вручну щоб він точно потрапив у вивантаження

Так, я це враховую.
Експорт відбувається (у таблиці product поля price і date_modified оновлюються), але як і говорив якщо видалити відразу все зі сторінки фільтрів, то на opencart ні опції ні їх значення не видаляються.
12.02.2024, 17:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Експорт відбувається (у таблиці product поля price і date_modified оновлюються), але як і говорив якщо видалити відразу все зі сторінки фільтрів, то на opencart ні опції ні їх значення не видаляються.

Проблема все ще є актуальною.
Перевіряли, чи є якесь рішення?
19.02.2024, 17:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар