1b.app
Скопійоване посилання -

Вибір способу доставки та відділення НП у замовленні

Доброго дня, підкажіть як мені реалізувати вибір відділення НП через доп.поля процесу, завдання виникло для того, щоб клієнт міг змінити спосіб доставки в процесі ЛК коли завдання вже створено, а не тільки при формуванні замовлення через кошик.
Було додано 2 універсальні блоки:
1. Вибір способу доставки
2. Вибір відділення НП
Другий блок відображається лише при виборі в полі способу доставки "Доставка НП"
Як один із варіантів мені говорили при виборі способу доставки НП, в полі Адреса (order address) автоматично підтягнеться довідник з містами та відділеннями НП, але такого поля я не знайшов.
Була ідея використати довідники, був створений довідник НП, і в полі ось з такими налаштуваннями але в результаті з'явився список, що випадає, але без прокрутки вниз, і наприклад при необхідності вибрати Київ (він у самому низу) такий можливості немає . Була спроба використати поле довідника "Повна адреса", ситуація с
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

1. У полі адреса в універсальному блоці при виборі доставки НП автоматично підтягуються адреси із довідника НП
2. Вам видає перші Х записи. Київ при цьому може бути 108 за рахунком, наприклад, показувати всі 100+ варіантів сумнівне рішення. Давайте зробимо по-іншому, першим будемо показувати варіант, який на 100% відповідає запиту, а потім усі інші. Займе 2год
3. Наскільки я пам'ятаю, щось подібне в нас було. Спробуйте вивести 2 допполя в процес, які пов'язані з одним довідником (місто та відділення), вибрати місто – зберегти і потім спробувати шукати відділення
17.02.2021, 16:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар