1b.app
Скопійоване посилання -

Вікно телефонії

Добрий день. Перестало з'являтись вспливаюче вікно телефонії з данними про клієнта під час викликів.

Відповіді:

Доброго дня, зверніться до свого інтегратора або опишіть свою проблему детальніше, з посиланням на бокс, прикладом дзвінка, співробітника якого не показує повідомлення і так далі. "У мене не працює" - дуже погана постановка питання - на нього Вам ніхто ніколи не відповість.
02.01.2024, 11:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Коломієць Аліна Олександрівна
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
1. Інтегратор не відписує.
2. https://pandasushi.crm-onebox.com
3. як я можу надіслати приклад, якщо вікна нема? Що я маю відправити в такому випадку? пусту сторінку ?
4. Співробітників немає, користуємось лише адміністратором
02.01.2024, 11:20

Коломієць Аліна Олександрівна
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
знайшла скріншот в додатку Київстар. Приклад вікна телефонії
02.01.2024, 11:28


Коломієць Аліна Олександрівна писав/ла:
3. як я можу надіслати приклад, якщо вікна нема? Що я маю відправити у такому випадку? порожню сторінку?

ну Ви ж здійснюєте якийсь дзвінок. Скиньте посилання на подію, дзвінок якого не відображався і користувача у якого не відображався дзвінок. Ви ж сидите під кимось і не бачите вікно, ось цього "під кимось" і потрібно скинути.
Наприклад
1. Ось був дзвінок о 10 ранку (посилання на подію)
2. Від клієнта ХХ (посилання) користувачеві ХХ (посилання)
3. Вікно користувач ХХ не бачив.
Цього буде досить
02.01.2024, 11:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Коломієць Аліна Олександрівна
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
1. дзвінок 10:43 https://pandasushi.crm-onebox.com/app/event/
2. від клієнта https://pandasushi.crm-onebox.com/app/contact/641/ користувачеві https://pandasushi.crm-onebox.com/app/contact/4/
3. вікно користовуч https://pandasushi.crm-onebox.com/app/contact/4/ не бачив
02.01.2024, 12:16

https://pandasushi.crm-onebox.com/app/app-api/
якщо судити з логів, то до 2023-12-30 включно були логи зі створення дзвінків у /api/registercall/ (файл api-registercall-2023-12-30.log) а після нового року такі стуки в апі відсутні теж), з чого можна зробити висновок що спливаючих вікон у Вас немає тому, що той хто їх повинен створювати (ймовірно це Київстар) перестав робити пуші у вказаних url. Зверніться до них у підтримку, уточніть чому перестали надходити пуші.
02.01.2024, 17:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Коломієць Аліна Олександрівна
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Дякую за відповідь
02.01.2024, 20:30

Дмитренко Максим Миколайович
MAKOSH | Analyst of Consolidated Information
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

Коломиец Алина Александровна писал/а:
Дякую за відповідь


Вітаю! Чи вдалось вам виправити проблему? Якщо так, то яким чином? (маємо таку ж проблему на проєкті)
09.01.2024, 15:51

Судячи з усього, вийшло, бо пуші з'явилися в день моєї відповіді (теми на жаль закривати у нас не прийнято). Зробіть те саме - напишіть у київстар і уточніть, чому до вас не йдуть пуші в /api/registercall/ під час дзвінків.
09.01.2024, 15:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Коломієць Аліна Олександрівна
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Добрий день. Ні, проблему так і не вирішили. Дзвонила в підтримку Київстару вже разів 5- не розуміють в чому проблема
09.01.2024, 16:04

Коломієць Аліна Олександрівна
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

Коломиец Алина Александровна писал/а:
Дякую за відповідь

Добрий день. Проблема не вирішена- дзвонила в Київстар, вони проблему з своєї сторони не бачать.
09.01.2024, 16:19

Коломієць Аліна Олександрівна
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
(теми на жаль закривати у нас не прийнято) коли проблема так і не вирішена і питання залишається відкритим.
Отдел Заботы
OneBox production писал/а:
Судячи з усього, вийшло, бо пуші з'явилися в день моєї відповіді (теми на жаль закривати у нас не прийнято). Зробіть те саме - напишіть у київстар і уточніть, чому до вас не йдуть пуші в /api/registercall/ під час дзвінків.
[/quote]
09.01.2024, 16:26

Коломієць Аліна Олександрівна
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Добрий день. Проблема не вирішена- дзвонила в Київстар, вони проблему з своєї сторони не бачать.
Дмитренко Максим Миколайович писал/а:
Добрий день. Проблема не вирішена- дзвонила в Київстар, вони проблему з своєї сторони не бачать.
[/quote]
09.01.2024, 16:27

Коломієць Аліна Олександрівна
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Тобто, якщо Ви стверджуєте, що пуші почали з'являтись ще 02.01 , а спливаюче вікно так і не працює, тобто проблема на стороні боксу, а не Київстару?

Отдел Заботы
OneBox production писал/а:
Судячи з усього, вийшло, бо пуші з'явилися в день моєї відповіді (теми на жаль закривати у нас не прийнято). Зробіть те саме - напишіть у київстар і уточніть, чому до вас не йдуть пуші в /api/registercall/ під час дзвінків.
09.01.2024, 16:47

Ярина
Іменна ліцензія
кілька років тому в одного з клієнтів була проблема з ключем київстару, то порадили перепідключити інтеграцію.
Отдел Заботы , чи допоможе, якщо перепідключити інтеграцію?
09.01.2024, 18:04


Коломієць Аліна Олександрівна писал/а:
Тобто, якщо Ви стверджуєте, що пуші почали з'являтись ще 02.01 , а спливаюче вікно так і не працює, тобто проблема на стороні боксу, а не Київстару?

я посмотрю. Но то что Вы молчите обозначает что все ок, иначе я не понимаю почему ничего не было написано в этой теме на протяжении нескольких дней. Если человек не пишет о своей проблеме - он её решил, все просто.
10.01.2024, 11:18

Коломієць Аліна Олександрівна
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Перевірка на Київстар проходить по сьогоднійшній день. Мені повідомили, що проблеми вони не бачать, але взяли моє звернення на детальнішу перевірку, відповідно я і чекала точної відповіді від них. І вчора я читаю від Вас, що пуші працють ще з 2 числа, тобото питання взягалі не до Київстара.

Отдел Заботы
OneBox production писал/а:

Коломієць Аліна Олександрівна писал/а:
Тобто, якщо Ви стверджуєте, що пуші почали з'являтись ще 02.01 , а спливаюче вікно так і не працює, тобто проблема на стороні боксу, а не Київстару?

я посмотрю. Но то что Вы молчите обозначает что все ок, иначе я не понимаю почему ничего не было написано в этой теме на протяжении нескольких дней. Если человек не пишет о своей проблеме - он её решил, все просто.
10.01.2024, 11:23

Дмитренко Максим Миколайович
MAKOSH | Analyst of Consolidated Information
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

Коломієць Аліна Олександрівна писал/а:
Перевірка на Київстар проходить по сьогоднійшній день. Мені повідомили, що проблеми вони не бачать, але взяли моє звернення на детальнішу перевірку, відповідно я і чекала точної відповіді від них. І вчора я читаю від Вас, що пуші працють ще з 2 числа, тобото питання взягалі не до Київстара.


Вітаю! Вчора також залиши звернення на Київстар, але поки що відповіді не отримали.

Вчора з'явилось "api-registercall-2024-01-09.log", але тільки 2 запити і все, сьогодні взагалі пусто.

І ще у нас перестала працювати також інтеграція Київстар на іншій СРМ(не OneBox). Скоріш за все змінили якісь шляхи або налаштування api, тому і не працює коректно інтеграція.
10.01.2024, 11:51

Вибачте я помилився, пушкою насправді немає, у логах це логи з нашого боку на здійснення дзвінка. Тобто. у нас, як і раніше, немає запитів від Київстару в url /api/registercall/ , які повинні бути в момент дзвінка. Пишіть у Київстар, з'ясовуйте чому після 29 числа не було гарматою, чекайте на відповідь. Якщо вони скажуть, що пуші є, нехай дають приклад запиту
10.01.2024, 14:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Коломієць Аліна Олександрівна
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Добрий день. Чи маєте якусь інформацію від Київстар? Моя чергова розмова з оператором закінчилась словами "заявка на розгляді".
Дмитренко Максим Миколайович писал/а:

Вітаю! Вчора також залиши звернення на Київстар, але поки що відповіді не отримали.

Вчора з'явилось "api-registercall-2024-01-09.log", але тільки 2 запити і все, сьогодні взагалі пусто.

І ще у нас перестала працювати також інтеграція Київстар на іншій СРМ(не OneBox). Скоріш за все змінили якісь шляхи або налаштування api, тому і не працює коректно інтеграція.
[/quote]
12.01.2024, 11:38

Дмитренко Максим Миколайович
MAKOSH | Analyst of Consolidated Information
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Доброго дня. У нас все взагалі тихо, навіть персональний менеджер Київстару мовчить.
Хоча сказали, що залишили мій номер в заявці для уточнення проблеми, але так ніхто і не зателефонував.
12.01.2024, 11:47

Ярина
Іменна ліцензія
доброго дня! Отдел Заботы , менеджер Київстару порадив перепідключити токен. видалили інтеграцію і підключили з новим токеном, проте нічого не змінилося. як можна виловити помилку?
крони працюють, дзвінки записуються, логів з пушами нема.
18.01.2024, 11:33

Ярина, я не розумію чому ви пишіть нам) Я вище кілька разів чітко вказав що у нас ПОВИННІ БУТИ ПУШІ, їх у нас немає що означає, що їх нам не шлють. Надіслати нам їх повинен Київстар, але з якоїсь причини не робить. Чому ви не питаєте Київстара "де пуші"?
18.01.2024, 12:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Як працюють пуші з київстару:
1. Київстар коли йде дзвінок шле пуш сюди https://license.onebox-system.com/registercall.php
2. Ми його обробляємо, перенаправляємо у бокс
3. У боксі з'являється вікно.
Зараз за адресою https://license.onebox-system.com/registercall.php пушкою від київстару немає. Попросіть підтримку уточнити, чому немає зараз пухою https://license.onebox-system.com/registercall.php сюди при дзвінку з київстару.
18.01.2024, 12:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дмитренко Максим Миколайович
MAKOSH | Analyst of Consolidated Information
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Доброго дня! Наш персональний менеджер Київстар повідомив, що зараз служба безпеки Київстару відключила майже всі АПІ, для перевірки.
Дали дедлайн до 31.01, але це не точно.
18.01.2024, 13:53

Ну я розумію вхідні запити якось відключити, вихідні то навіщо
18.01.2024, 14:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Коломієць Аліна Олександрівна
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Добрий день. Дякую за інформацію , бо мені взагалі ніяких конкретних дат не говорять-«заявка на розгляді», дзвоню через день їм. Вже шукаю альтернативу бо неможливо працювати.
18.01.2024, 14:20

Чаусова Тамара
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

Коломієць Аліна Олександрівна писал/а:
Добрий день. Дякую за інформацію , бо мені взагалі ніяких конкретних дат не говорять-«заявка на розгляді», дзвоню через день їм. Вже шукаю альтернативу бо неможливо працювати.

Добрий день!
У нас була таж сама проблема.
Не з'являється форма дзвінка Київстар (будь-які номери).
Токени змінювали, але це не допомогло.
Заявку в Київстар подали ще в січні.
Вчора 18 березня наш особистий менеджер Київстар сповістив, що проблему з їх боку вирішено. У нас в боксі змін не відбулося, вікна немає, тому станом на зараз Київстар відповідає, що проблема з боку One Box.
19.03.2024, 12:02

Добридень. Ми подивимося, чи з'явилися гармати від Київстару.
19.03.2024, 12:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Коломієць Аліна Олександрівна
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

Отдел Заботы
OneBox production писал/а:
Добридень. Ми подивимося, чи з'явилися гармати від Київстару.


Добрий день. Проблему з Київстаром так і не вирішили. Перейшла на бінотел.
19.03.2024, 12:27

Ну, бінотел тиждень тому теж лежав півдня. Принаймні обслуговування видачі записів дзвінків. Вам не щастить на телефонії мабуть)
19.03.2024, 12:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Чаусова Тамара
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

Отдел Заботы
OneBox production писал/а:
Добридень. Ми подивимося, чи з'явилися гармати від Київстару.

Я лишала ще окрему задачу по цій проблемі:
https://1b.app/ua/forum/integration-with-telephony-services/18312-ne-zamp039yavl...
Прошу подивитися та надати інформацію, бо наша компанія користується послугами Київстар, і ми хочемо відновити коректну роботу інтеграції з боксом.
19.03.2024, 13:27


Отдел Заботы
OneBox production писал/а:
Добридень. Ми подивимося, чи з'явилися гармати від Київстару.

я написал что мы посмотрим, появились ли у нас пуши
19.03.2024, 14:05

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар