1b.app
Скопійоване посилання -

Checkbox. Чи не фіскалізується чек з купоном на знижку в замовленні

Відповіді:


купон із фіксованою сумою повинен передаватися як загальна знижка на чек

доопрацювати передачу купонів як окремих позицій знижки - займе 2 години
18.03.2021, 14:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

не обов'язково як окремих позицій, просто у загальну знижку.
Чому доопрацювання? Ви до цього всі завдання щодо інтеграції з чекбокс робили без платних доробок. Це стандартний функціонал – купони. Інтеграція має їх враховувати.
18.03.2021, 14:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон
shine-bright.com.ua написав:
Чому доопрацювання? Ви до цього всі завдання щодо інтеграції з чекбокс робили без платних доробок. Це стандартний функціонал – купони. Інтеграція має їх враховувати.

на даний момент інтеграція зроблена в рамках повної працездатності - ви ж пропонуєте доопрацювання (це перше звернення пов'язане з купонами) - якщо будуть подібні звернення від інших/хмарних клієнтів, ми інвестуємо дане доопрацювання.
18.03.2021, 16:02
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

яка різниця яке це звернення. Купони вигадав не я - це частина базового функціоналу. Інтеграція має враховувати все, що її стосується. А знижка у процесі впливає суму і безпосередньо пов'язані з фіскалізацією.
Чим знижка на товар відрізняється від купона? Найменша популярність купонів не скасовує те, що це базова функція та інтеграція не повинна її враховувати.
І я не відзначав правильної відповіді.
19.03.2021, 14:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон
shine-bright.com.ua написав:
яка різниця яке це звернення. Купони вигадав не я - це частина базового функціоналу. Інтеграція має враховувати все, що її стосується. А знижка у процесі впливає суму і безпосередньо пов'язані з фіскалізацією.
Чим знижка на товар відрізняється від купона? Найменша популярність купонів не скасовує те, що це базова функція та інтеграція не повинна її враховувати.
І я не відзначав правильної відповіді.

1. ну тоді покажіть мені ТЗ на інтеграцію (якого немає) - тоді й розбиратимемося
2. відповідь Максима вірна
3. відповідь нижче

Чижик Олександр Сергійович писав/ла:
ви ж пропонуєте доопрацювання (це перше звернення пов'язане з купонами) - якщо будуть подібні звернення від інших/хмарних клієнтів, ми інвестуємо дане доопрацювання.
19.03.2021, 15:48
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Це завдання поставлене в чергу інвестицій (є запит від хмарного клієнта)
19.03.2021, 16:06
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар