1b.app
Скопійоване посилання -
Необхідно щоб при переході на етап відображалося спливаюче вікно в якому питалося б "Ви дійсно хочете перейти на етап . .?" та виводилися варіанти відповіді "Так" або "Ні". У разі вибору "ні" необхідно залишатися на тому ж етапі та не виконувати перехід. Чи існує така дія? Або можна якось так зробити налаштування (при цьому слід врахувати що на етапі на якому ми знаходимося підвішено багато різних дій і вони повторно спрацьовувати не повинні)?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Богомаз Дмитро Володимирович
Клієнт писав/ла:
Необхідно щоб при переході на етап відображалося спливаюче вікно в якому питалося б "Ви дійсно хочете перейти на етап . .?" та виводилися варіанти відповіді "Так" або "Ні". У разі вибору "ні" необхідно залишатися на тому ж етапі та не виконувати перехід. Чи існує така дія? Або можна якось так зробити налаштування (при цьому слід врахувати що на етапі на якому ми знаходимося підвішено багато різних дій і вони повторно спрацьовувати не повинні)?

добрий день
це завдання все вирішують через блок вставки коду на етапі , який по кліку на потрібний етап видає таке модальне вікно
якщо потрібно, я вам скину приклад як його вставити
11.01.2021, 09:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox CTO написав:

Богомаз Дмитро Володимирович
Клієнт писав/ла:
Необхідно щоб при переході на етап відображалося спливаюче вікно в якому питалося б "Ви дійсно хочете перейти на етап . .?" та виводилися варіанти відповіді "Так" або "Ні". У разі вибору "ні" необхідно залишатися на тому ж етапі та не виконувати перехід. Чи існує така дія? Або можна якось так зробити налаштування (при цьому слід врахувати що на етапі на якому ми знаходимося підвішено багато різних дій і вони повторно спрацьовувати не повинні)?

добрий день
це завдання все вирішують через блок вставки коду на етапі , який по кліку на потрібний етап видає таке модальне вікно
якщо потрібно, я вам скину приклад як його вставити

Скиньте приклад. Або налаштуйте на одному з етапів (зі збереженням скрин і описом як це робити).
11.01.2021, 11:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ось те, що починаючи від <script.... вставте в блок вставки коду , текст повідомлення я думаю зможете змінити , замість 140 вставте потрібний id статусу на який переходите
[code]
<script>
$j(function(){
$j('.js-change-order-status[data-id="140"]').on('click', function () {
return confirm('Ви впевнені, що хочете перейти на етап?');
});
});
</script>
[/code]
11.01.2021, 12:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
Ось те, що починаючи від <script.... вставте в блок вставки коду , текст повідомлення я думаю зможете змінити , замість 140 вставте потрібний id статусу на який переходите
[code]
<script>
$j(function(){
$j('.js-change-order-status[data-id="140"]').on('click', function () {
return confirm('Ви впевнені, що хочете перейти на етап?');
});
});
</script>
[/code]

А можна що б вперше Ви це зробили? Скільки буде коштувати? Якщо так то збережіть скрині сторінок як було і як стало і блоком виділіть що змінилося.
11.01.2021, 16:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Богомаз Дмитро Володимирович
Клієнт писав/ла:

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
Ось те, що починаючи від <script.... вставте в блок вставки коду , текст повідомлення я думаю зможете змінити , замість 140 вставте потрібний id статусу на який переходите
[code]
<script>
$j(function(){
$j('.js-change-order-status[data-id="140"]').on('click', function () {
return confirm('Ви впевнені, що хочете перейти на етап?');
});
});
</script>
[/code]

А можна що б вперше Ви це зробили? Скільки буде коштувати? Якщо так то збережіть скрині сторінок як було і як стало і блоком виділіть що змінилося.

дайте приклад процесу та статусу на якому має спрацьовувати я настрою
11.01.2021, 16:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
дайте приклад процесу та статусу на якому має спрацьовувати я настрою

У задачі http://ukrpromspec.onebox-system.com/admin/customorder/zakaz-v-rabote/117862/edi... під час переходу на етап . Дякую!
11.01.2021, 16:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Богомаз Дмитро Володимирович
Клієнт писав/ла:

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
дайте приклад процесу та статусу на якому має спрацьовувати я настрою

У задачі http://ukrpromspec.onebox-system.com/admin/customorder/zakaz-v-rabote/117862/edi... під час переходу на етап . Дякую!

налаштував
можете дивитися
в інтерфейсі ви побачите, який блок я додав і що туди записав
12.01.2021, 10:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Щиро Дякую! Дуже корисна річ.
12.01.2021, 11:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар