1b.app
Скопійоване посилання -

Чому склалося 5 процесів замість 1?

Відповіді:

Добрий день. З кожного вашого закритого процесу утворився один новий, незакритий. Дія спрацьовує на етапі для кожного процесу у статусі, на якому ви його налаштували
05.10.2020, 14:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Усі процеси, крім останнього закритого, були закриті до встановлення дії.
Це якщо я зараз поставлю цю дію на БП, де десятки тисяч закритих процесів, то по всіх нових процесах вилізуть?
05.10.2020, 14:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дія не дивися закритий ваш процес чи ні. Він запускається для процесів, у яких дата Запланувати стоїть цього тижня.
05.10.2020, 14:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Хіба воно спрацьовує не для процесів, які мали перехід на етап із цією дією?
05.10.2020, 15:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Для процесів, які в момент запуску дії знаходяться на етапі, на якому налаштовано дію і у яких дата Запланувати стоїть на поточний тиждень. Для прикладу:
Роблю собі БП "Купити 2кг гречки", хочу щоб нагадувало раз на тиждень. 1 раз створюю сам бп на поточний тиждень. Вночі запускається крон, дивиться, що у мене на поточному тижні є завдання "Купити гречки" і ставить такий же на тиждень наступний. Потім настає слід. тиждень і з задачі 2 вже створюється задача #3 і так до безкінечності.
05.10.2020, 15:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро Співробітник написав:
Для процесів, які в момент запуску дії знаходяться на етапі, на якому налаштовано дію і у яких дата Запланувати стоїть на поточний тиждень

А навіщо така логіка? І у дії цього не написано.
Мені потрібно, щоби створювався процес щодня. Виходить, щодня створюватиметься кілька процесів, т.к. завжди є закриті цього тижня?
Хіба не повинно бути так, що перейшов процес на етап з Дією Повтору, і саме цей процес і повторився. Навіщо повторювати інші?
05.10.2020, 15:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон
Клієнт писав/ла:
Бодяко Дмитро Співробітник писав/а:Для процесів які Хіба не повинно бути так, що перейшов процес на етап з Дією Повтору і саме цей процес і повторився. Навіщо повторювати інші?

ну інші ви ж ТЕЖ перевели на етап. Чому у вас є якісь "інші"?? У вас на етапі стоїть 5 процесів, КОЖНИЙ з 5 процесів створив собі за наступним процесом. Завтра кожен з нових створить собі по наступному (один раз, один процес створює ОДИН раз ОДИН наступний). У результаті у вас кожен день буде повторюватися 5 процесів. Чи не так, можете мені пояснити?
05.10.2020, 15:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я ж написав на початку, що після встановлення дії на етап було закрито лише один процес.
"Інші" були закриті, коли дії повтору на етапі ще не було.
05.10.2020, 16:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дію плювати коли ви закрили те чи інше завдання. Воно на дату закриття взагалі не дивиться. Воно запускається щодня вночі і обробляє всі процеси, за логікою яку я описав вище. Це ви знаєте?
Щоб в даний момент почати створювати тільки на одне завдання, видаліть зайві і залиште тільки одне, його повторюватиме щодня.
Другий варіант: встановіть дату запланувати у всіх інших процесів (які не потрібно повторювати) на минулий тиждень
Третій варіант: створіть новий етап і переведіть туди всі інші процеси
05.10.2020, 16:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У вас велика проблема з юзабіліті в Боксі, яким чином ви мені пропонуєте зрозуміти, що ваша дія спрацює щодня? Я ставлю його на конкретний етап і очікую, що при переході на цей етап воно спрацює.
Пишіть про це і не дивуйтесь питанням.
05.10.2020, 16:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Тут ви неправі. Якщо відкрити параметри дії, ліворуч у кутку зазвичай є галочка/Годинники. При наведенні на цей елемент підказка каже вам коли буде запущено дію. Тобто. коли ж буде запущено дію, ви можете дізнатися в налаштуваннях самої дії, що цілком логічно і зручно.
05.10.2020, 16:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У новому інтерфейсі цього немає http://joxi.ru/8AnadyaIyNZep2
У старому так, зручно.
Але і знову ж таки, коли встановлюєш дію на етап у структурі БП, то очікуєш на його виконання за процесами, які перейшли на цей етап після встановлення дії.
Про те, що перевіряються всі процеси цього тижня, мені варто лише здогадуватися. Чому не поточного дня чи місяця? Звідки прив'язка до тижня?
05.10.2020, 17:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У момент написання дії з тз потрібно було зробити прив'язку до тижня, ось вам і прив'язка до тижня. Для поточного дня чи місяця є відповідні дії Повторювати процес через N днів, Повторювати процес щомісяця тощо. Гнучкість налаштування подібних дій просто зашкалює, через скільки хочете через стільки і створюватиме процес.
За цим завданням у вас є питання?
05.10.2020, 17:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Наскільки я знаю і використовував цю дію, то вона працює так:
1. Створюємо 1 завдання - перекладаємо на етап де завдання закривається і стоїть дана дія - якщо в цьому процесі ще не генерувалася наступна задача в потрібний день - вона буде створена і не важливо коли ви додали дію на даний етап.
2. Тоді, якщо ви створили два або більше процесів і при цьому додали на дані етапи при закритті дію - буде створено 2 або більше наступних процесів.
3. якщо виходить ланцюжок, наприклад, створили 1 процес, закрили з даною дією - створився згідно з умовою ще 1 процес на наступний день, то при закритті і його - на наступний день буде створено всього 1 процес, на основі закриття попереднього, а на основі першого у ланцюжку вже не буде створено, так як по ньому вже був наступний процес.
Ключове у всьому - "Наступний процес", якщо в закритого процесу у полі "Наступний процес" вже є значення, тобто. було створено наступний процес, то повторно буде створено даної автоматизацією.
Поле "Наступний процес" можна вивести в інтерфейсі процесу в універсальному блоці.
Щоб ланцюжок перервався - потрібно закрити іншим етапом, на якому немає даної автоматизації, а лише автоматизація "Закрити"
05.10.2020, 17:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Родіоне, відзначте будь ласка відповідь, яка вам допомогла щоб завдання не висіла незачиненою.
09.10.2020, 17:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар