1b.app
Скопійоване посилання -

Помилка 500 при діях у БП

Від учора (08.04.2024) співробітники не можуть робити переміщення по складам та нажимати процедури, писати коментарі в процесах
пише "сталася непередбачена помилка з кодом 500"

Нічого не мінялось у правах доступу, але проблема появилась

Відповіді:

Будь ласка, не можемо працювати в системі!
Проблема актуальна!
09.04.2024, 10:24

Добридень. У Вас десь на етапі стоїть дія "Заборонити вносити зміни в процес" - приберіть його
09.04.2024, 10:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Отдел Заботы
OneBox production писал/а:
Добридень. У Вас десь на етапі стоїть дія "Заборонити вносити зміни в процес" - приберіть його


Це і раніше стояло, я розумію як працює дія. Користуюсь нею вже 2 роки
до прикладу з кабінета ролі "Директор" не можливо щось зробити
https://askoart.1b.app/13534/
09.04.2024, 10:32


Отдел Заботы
OneBox production писал/а:
Добридень. У Вас десь на етапі стоїть дія "Заборонити вносити зміни в процес" - приберіть його


Також коли дія "Заборонити вносити зміни в процес" спрацьовує, то видає помилку "На даному етапі дозволено вносити зміни лише адміністратору".
09.04.2024, 10:33


Отдел Заботы
OneBox production писал/а:
Добридень. У Вас десь на етапі стоїть дія "Заборонити вносити зміни в процес" - приберіть його


Зробив тест без цієї зміни, то усе працює!

Виходить щось було змінено в роботі дії "Заборонити вносити зміни в процес".
Мені потрібно щоб ця дія працювала як 2 дні назад і раніше.
Можливо вирішити це питання чому не працює наразі?
09.04.2024, 10:37

Вам як і раніше пише помилку з кодом 500 чи щось інше?
09.04.2024, 10:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Отдел Заботы
OneBox production писал/а:
Вам як і раніше пише помилку з кодом 500 чи щось інше?


Ні, раніше не писало 500 помилку.

Писало "На даному етапі дозволено вносити зміни лише адміністратору", якщо у налаштуванях дії не стояли ролі або відповідальний або автор.
09.04.2024, 11:38

Можливо, ви недавно вивели блок Продукти списком в інтерфейс?
09.04.2024, 11:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Відділ турбот
OneBox production написав:
Можливо, ви недавно вивели блок Продукти списком в інтерфейс?

Так, виводивши блок Продукти списком.
А що?
09.04.2024, 11:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

в ньому додатково написана перевірка, яка кидає помилку, якщо стоїть ця дія. Тобто. вам помилку прокидає із цього блоку. Тобто. зберігати замовлення взагалі ніхто не може, крім адміну в даному випадку з виведеним блоком.
09.04.2024, 12:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Отдел Заботы
OneBox production писал/а:
в ньому додатково написана перевірка, яка кидає помилку, якщо стоїть ця дія. Тобто. вам помилку прокидає із цього блоку. Тобто. зберігати замовлення взагалі ніхто не може, крім адміну в даному випадку з виведеним блоком.


Яка перевірка є у блоці "продукти списком" яка конфліктує з дією "заборонити вносити зміни в процес?
09.04.2024, 12:15

вона не конфліктує, вона кидає помилку якщо Ви не адмін і зберігаєте процес, якщо на статусі стоїть дія заборони
09.04.2024, 13:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Отдел Заботы
OneBox production писал/а:
вона не конфліктує, вона кидає помилку якщо Ви не адмін і зберігаєте процес, якщо на статусі стоїть дія заборони


Я вас не розумію.

У мене НЕ було блока "Продукти списком"
Стояла дія "заборонити вносити зміни в процес"
Помилок не було, ті співробітники які відповідали ролі (дозволені у налаштуваннях дії) могли редагувати.

Надалі я ДОБАВИВ блок "Продукти списком". І після цього уже ніхто не може редагувати крім адміністратора.
Запитання, чому після додавання блока "Продукти списком" тільки адміністратор може редагувати процес з включеною дією "заборонити вносити зміни в процес".

Чому не можуть редагувати співробітники ролі, які додані у налаштуванні?
09.04.2024, 13:59

Ці настройки не враховуються у перевірках у цьому блоці. З рішень можу запропонувати зробити, щоб налаштування дії враховувалися в цьому блоці або у вигляді налаштування в блоці взагалі прибрати цю перевірку в блоці, займе близько години доопрацювання. Виставити рахунок?
09.04.2024, 14:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Отдел Заботы
OneBox production писал/а:
Ці настройки не враховуються у перевірках у цьому блоці. З рішень можу запропонувати зробити, щоб налаштування дії враховувалися в цьому блоці або у вигляді налаштування в блоці взагалі прибрати цю перевірку в блоці, займе близько години доопрацювання. Виставити рахунок?



Отдел Заботы
OneBox production писал/а:
вона не конфліктує, вона кидає помилку якщо Ви не адмін і зберігаєте процес, якщо на статусі стоїть дія заборони


Я вас все рівно не розумію на усі 100%!
Для прояснення, дія "заборонити вносити зміни в процес" конфліктує чи ні з блоком "Продукти списком"?

Чому при видалені блока "Продукти списком", дія "заборонити вносити зміни в процес" працює нормально?
09.04.2024, 15:18

У блоці стоять додаткові перевірки, що якщо ця дія стоїть то потрібно показати помилку
09.04.2024, 15:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Отдел Заботы
OneBox production писал/а:
У блоці стоять додаткові перевірки, що якщо ця дія стоїть то потрібно показати помилку


Зрозумів. Дякую.
Щодо вирішення я подумаю чи оплатити чи користуватись з урахуванням цього нюанса.
09.04.2024, 16:10


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар