1b.app
Скопійоване посилання -

Налаштування Унікальність зовнішнього ID

Добридень!
Налаштування Унікальність зовнішнього ID як виявляється працює тільки з контактами і не впливає на товари. При цьому в описі про це жодного слова.
Враховуючи це, прошу розглянути інвестицію і додати унікальність для зовнішнього товару.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

хто вас сказав що вона не працює на товар?
у вас є приклад?
22.10.2020, 15:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор OneBox CTO написав:
хто вас сказав що вона не працює на товар?

Ігорю, створена задача у вас у Боксі 2015663078, Ваші відповіли: дане налаштування унікальності застосовується для контактів. Розробник додав опис до галочки "У системі не можна буде створити дублікат значення поля Зовнішній ID для контакту".
У задачі є приклади товарів із дублями зовнішніх ід.
22.10.2020, 16:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Ірина писав/ла:

Устименко Ігор OneBox CTO написав:
хто вас сказав що вона не працює на товар?

Ігорю, створена задача у вас у Боксі 2015663078, Ваші відповіли: дане налаштування унікальності застосовується для контактів. Розробник додав опис до галочки "У системі не можна буде створити дублікат значення поля Зовнішній ID для контакту".
У задачі є приклади товарів із дублями зовнішніх ід.

Ця інформація не є достовірною, наскільки я бачу, унікальність діє і на продукти.
22.10.2020, 18:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор OneBox CTO написав:
Ця інформація не є достовірною, наскільки я бачу, унікальність діє і на продукти.

Ігорю, тоді прохання допомогти, у вище зазначеному завданні є два товари, у них однаковий зовнішній id, вони створені до того, як встановлена галочка унікальності, але зараз виловити що є дублі проблематично, при збереженні товарів помилка не видається. Як їх виловити?
23.10.2020, 09:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Ірина писав/ла:

Устименко Ігор OneBox CTO написав:
Ця інформація не є достовірною, наскільки я бачу, унікальність діє і на продукти.

Ігорю, тоді прохання допомогти, у вище зазначеному завданні є два товари, у них однаковий зовнішній id, вони створені до того, як встановлена галочка унікальності, але зараз виловити що є дублі проблематично, при збереженні товарів помилка не видається. Як їх виловити?

тепер видаватиметься
у понеділок зможете перевірити
23.10.2020, 11:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор OneBox CTO написав:
тепер видаватиметься
у понеділок зможете перевірити

Ух ти. Чудово дякую
23.10.2020, 12:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ігоре, добрий день! Все ще можу зберегти два товари з однаковим зовнішнім ID, підкажіть, чи вносилися зміни?
24.11.2020, 13:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар