1b.app
Скопійоване посилання -

БАГ перерахунку цін

https://askoart.1b.app/app/product/13944/edit/

Якщо продукт знаходиться ТІЛЬКИ на складі співробітника, то перерахунок не робиться і ціна стає 0 грн.

Якщо продукт є ще на складі але не співробітника, то перерахунок виконується.

Відповіді:

Перерахунок проводиться тільки за складами, доступними для продажу (галочка в налаштування складу), склади співробітників такими за замовчуванням не є.
21.11.2023, 13:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Отдел Заботы
OneBox production писал/а:
Перерахунок проводиться тільки за складами, доступними для продажу (галочка в налаштування складу), склади співробітників такими за замовчуванням не є.


Хочу зрозуміти логіку.
Є продукт (інструмент) в кількості 1 шт, який знаходиться на складі співробітника.

З цим продуктои важко робити маніпуляції, через те що ціна та наявність відсутні.

Чи я не правий, що ця логіка не є правильною для формування ціни та наявності продукта?
21.11.2023, 13:25

Продукт не можна продати зі складу, отже, він недоступний на складі, значить по ньому не потрібно робити перерахунок, все просто. Якщо Вас не влаштовує ця логіка - ми можемо зробити додаткові налаштування, щоб склади співробітників теж брали участь у перерахунку, це займе 2 години доопрацювання. Щодо правильності логіки суперечок вести не бачу сенсу.
22.11.2023, 12:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Отдел Заботы
OneBox production писал/а:
Продукт не можна продати зі складу, отже, він недоступний на складі, значить по ньому не потрібно робити перерахунок, все просто. Якщо Вас не влаштовує ця логіка - ми можемо зробити додаткові налаштування, щоб склади співробітників теж брали участь у перерахунку, це займе 2 години доопрацювання. Щодо правильності логіки суперечок вести не бачу сенсу.


Доброго дня. Хотів би оплатити рішення.
05.04.2024, 15:58

Доброго дня, я поставлю завдання на виставленні рахунку на оплату. Рахунок Вам надішлють вже швидше за все в понеділок
05.04.2024, 16:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Отдел Заботы
OneBox production писал/а:
Доброго дня, я поставлю завдання на виставленні рахунку на оплату. Рахунок Вам надішлють вже швидше за все в понеділок


Після того як я оплатив, мої співробітники не можуть робити переміщення, нажимати на процедури, писати коментарі і т.д.
Хоча я нічогісінько не міняв у правах доступу чи діях.

Можливо це через цю зміну, щось пішло не так?
09.04.2024, 08:25


Отдел Заботы
OneBox production писал/а:
Доброго дня, я поставлю завдання на виставленні рахунку на оплату. Рахунок Вам надішлють вже швидше за все в понеділок


Доброго дня, на якому етапі доопрацювання?
Скільки очікувати?
Я оплатив приблизно місяць тому.
30.04.2024, вторник, 13:10

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар