1b.app
Скопійоване посилання -

Перестав працювати хвилинний кроні та вартовий в результаті не працюють жодні інтеграції ROZETKA, PRIVAT24

Відповіді:


Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
Виправлено, був збій.

вітання
Наскільки я зрозумів цей збій був у багатьох клієнтів (побачив пізніше 2-3 аналогічні проблеми)
Якщо я правильно зрозумів то відбулося оновлення боксів і через якийсь баг перестало працювати
У мене виникає запитання:
1. Ви можете реалізувати у себе якийсь механізм який може відловлювати подібні проблеми тому що зараз виходить подібні проблеми ви відловлюєте за допомогою клієнтів (проблема в тому, що подібні речі ламають усі інтеграції, а це може призвести до поганих наслідків)?
2. Чому не працював cron-minute і cron-hour але при цьому працював cron-imap (у нього якийсь інший механізм)?
10.12.2020, 11:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Купріян Владислав Валерійович
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:
1. Ви можете реалізувати у себе якийсь механізм який може відловлювати подібні проблеми тому що зараз виходить подібні проблеми ви відловлюєте за допомогою клієнтів (проблема в тому, що подібні речі ламають усі інтеграції, а це може призвести до поганих наслідків)?

Підтримую
10.12.2020, 12:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ви просто зрозумієте, що виправити через якийсь час цього недостатньо. Все одно залишається час, коли система лежала, а це може бути критичним для бізнесу.
Потрібні механізми, які миттєво відреагують на такі ситуації та роботу буде відновлено у найкоротший термін. Декілька годин неробіти - це просто недозволено. А якщо це цілодобовий кол-центр?
10.12.2020, 12:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)
можливо ви зробите якусь кнопуліну на форумі типу "Алярм, є серйозна проблема", натиснути на яку можна ТІЛЬКИ один раз на місяць ОДНОМУ КОРИСТУВАЧУ форуму? Інфо з такої проблеми буде надіслано кому треба СМС, а не висітиме на форумі Х годин. тобто. щоб можна було забезпечити швидку реакцію по завданню
10.12.2020, 18:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Перегиняк Олександр
Oneboxconsulting (інтегратор) писав/ла:
можливо ви зробите якусь кнопуліну на форумі типу "Алярм, є серйозна проблема", натиснути на яку можна ТІЛЬКИ один раз на місяць ОДНОМУ КОРИСТУВАЧУ форуму? Інфо з такої проблеми буде надіслано кому треба СМС, а не висітиме на форумі Х годин. тобто. щоб можна було забезпечити швидку реакцію по завданню

Мені здається це дуже складно, та й знову ж таки це вже запізніла реакція яка по суті спирається на живих людей, потрібно робити якийсь функціонал який буде сигналізувати власнику про те, що з кроном щось не так, за типом як є дія "Надіслати email, якщо один із показників системи досяг зазначеного навантаження" ось що те схоже зробити, щоб адмін отримав сигнал, а далі вже включав "Алярм" (в принципі на форумі питання вирішили можна сказати швидко) протягом години.
Хотілося б отримати відповідь
2. Чому не працював cron-minute і cron-hour але при цьому працював cron-imap (у нього якийсь інший механізм)?
10.12.2020, 23:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

Купріян Владислав Валерійович
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:

Перегиняк Олександр
Oneboxconsulting (інтегратор) писав/ла:
можливо ви зробите якусь кнопуліну на форумі типу "Алярм, є серйозна проблема", натиснути на яку можна ТІЛЬКИ один раз на місяць ОДНОМУ КОРИСТУВАЧУ форуму? Інфо з такої проблеми буде надіслано кому треба СМС, а не висітиме на форумі Х годин. тобто. щоб можна було забезпечити швидку реакцію по завданню

Мені здається це дуже складно, та й знову ж таки це вже запізніла реакція яка по суті спирається на живих людей, потрібно робити якийсь функціонал який буде сигналізувати власнику про те, що з кроном щось не так, за типом як є дія "Надіслати email, якщо один із показників системи досяг зазначеного навантаження" ось що те схоже зробити, щоб адмін отримав сигнал, а далі вже включав "Алярм" (в принципі на форумі питання вирішили можна сказати швидко) протягом години.
Хотілося б отримати відповідь
2. Чому не працював cron-minute і cron-hour але при цьому працював cron-imap (у нього якийсь інший механізм)?


Купріян Владислав Валерійович
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:
Мені здається це дуже складно, та й знову ж таки це вже запізніла реакція яка по суті спирається на живих людей, потрібно робити якийсь функціонал який буде сигналізувати власнику про те, що з кроном щось не так, за типом як є дія "Надіслати email, якщо один із показників системи досяг зазначеного навантаження" ось що те схоже зробити, щоб адмін отримав сигнал, а далі вже включав "Алярм" (в принципі на форумі питання вирішили можна сказати швидко) протягом години.

ви описуєте ідеальну картину, але ж проблема сидить глибше, ніж просто в кронах, а в апдейтах, які завантажуються без тестингу на живі проекти.
я розповім як було
ввечері попереднього дня на один із проектів, було вивантажено доопрацювання, яке я замовляв і відразу посипалися звернення від користувачів, що щось не те. Наявність проблеми підтвердилася. я написав про це розробникам, зателефонував Саппорту, але оскільки це було в 17-40, то все вже напевно, радісно пили чай і готувалися до сну.
я ж розумію, що якщо на проект вивантажили доопрацювання і це закришило проект, то або в цьому доопрацюванні, або в загальному пакеті оновлень є баг, який розповзеться на інші проекти при наступному апдейті.
і якби у мене була можливість натиснути подібну кнопку і розробники отримали експрес-інформування про проблему, то думаю, даного топіка не було б близько.
і така ситуація може виникнути не лише з кронами. можуть і стартову запороть, і модуль бізнес-процесів... та що завгодно і на кожен модуль писати автотести - значить сплатити за ХХХ годин програмінгу. Якби на це була готовність, то гадаю вже написали б.
я насправді запропонував найбільш простий на мій погляд спосіб вирішення проблеми та найбільш відмовостійкий. Ми всі тут осудні люди, які розуміють, що якщо з одним боксом щось не в порядку і це не особливість конкретного боксу, то треба тицать "Алярм" і говорити про це розробникам, поки не стало погано іншим. Бо розгрібати наслідки пожежі завжди складніше, ніж загасити вугілля, що випало з печі.
11.12.2020, 12:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Перегиняк Олександр
Oneboxconsulting (інтегратор) писав/ла:
які завантажуються без тестингу на живі проекти

проблема
11.12.2020, 18:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон
shine-bright.com.ua написав:

Перегиняк Олександр
Oneboxconsulting (інтегратор) писав/ла:
які завантажуються без тестингу на живі проекти

проблема

яку ви придумали тут у топіці
Насправді причина не в тому, що ви тут обговорюєте і навіть близько не та, але мені просто шкода порушувати вашу розмову тут.
12.12.2020, 12:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
яку ви придумали тут у топіці
Насправді причина не в тому, що ви тут обговорюєте і навіть близько не та, але мені просто шкода порушувати вашу розмову тут.

буду щиро радий, якщо помиляюсь у своїх припущеннях.
Чому виникла проблема, не так вже й важливо. Важливо, що немає можливості оперативно просигналізувати про неї розробникам. У будь-якому випадку саме вам доводиться приймати на себе наслідки усунення несправностей у системі.
ми ж, інтегратори, маємо можливість завжди "з'їхати" на вас, але теж на горіхи отримуємо,
але якщо вас все влаштовує у нинішній ситуації, то прибл. Нічого не міняємо, якщо ні - давайте обговорювати, тим більше ви вже приєдналися до обговорення))
12.12.2020, 15:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox CTO написав:

Фархшатов Родіон
shine-bright.com.ua написав:

Перегиняк Олександр
Oneboxconsulting (інтегратор) писав/ла:
які завантажуються без тестингу на живі проекти

проблема

яку ви придумали тут у топіці
Насправді причина не в тому, що ви тут обговорюєте і навіть близько не та, але мені просто шкода порушувати вашу розмову тут.

6-8 годин неробіти – вигадана проблема?
12.12.2020, 15:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон
shine-bright.com.ua написав:

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:

Фархшатов Родіон
shine-bright.com.ua написав:

Перегиняк Олександр
Oneboxconsulting (інтегратор) писав/ла:
які завантажуються без тестингу на живі проекти

проблема

яку ви придумали тут у топіці
Насправді причина не в тому, що ви тут обговорюєте і навіть близько не та, але мені просто шкода порушувати вашу розмову тут.

6-8 годин неробіти – вигадана проблема?

Вигадана проблема була через причину її, ви собі вигадали доопрацювання на основі якої вона народилася.
14.12.2020, 09:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox CTO написав:

Фархшатов Родіон
shine-bright.com.ua написав:

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:

Фархшатов Родіон
shine-bright.com.ua написав:

Перегиняк Олександр
Oneboxconsulting (інтегратор) писав/ла:
які завантажуються без тестингу на живі проекти

проблема

яку ви придумали тут у топіці
Насправді причина не в тому, що ви тут обговорюєте і навіть близько не та, але мені просто шкода порушувати вашу розмову тут.

6-8 годин неробіти – вигадана проблема?

Вигадана проблема була через причину її, ви собі вигадали доопрацювання на основі якої вона народилася.

ясно, ну подивіться тоді ще раз авторів повідомлень)
14.12.2020, 12:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)
питання не вирішене
У мене виникає запитання:
1. Ви можете реалізувати у себе якийсь механізм який може відловлювати подібні проблеми тому що зараз виходить подібні проблеми ви відловлюєте за допомогою клієнтів (проблема в тому, що подібні речі ламають усі інтеграції, а це може призвести до поганих наслідків)?
2. Чому не працював cron-minuteі cron-hour але при цьому працював cron-imap (у нього якийсь інший механізм)?
22.12.2020, 09:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар