1b.app
Скопійоване посилання -

Хочу встановити Бокс на сервер

Добрий день.
У мене є бокс та 10 ліцензій. Але через кризу (бізнес практично повністю потрапив під карантин) переорієнтуємося на інший напрямок. Необхідно розділити ліцензії та частину з них перенести на інший бокс та встановити його на сервер.
Як мені вирішити це завдання?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Доброго дня, Костянтине В'ячеславовичу,
на жаль, ніяк.
Поточний договір передбачає, що ви можете лише переносити систему повністю між юрособами/серверами, не поділяючи її на частини.
Але як виняток, можемо запропонувати вам безкоштовно хмарний Тариф-5 на 6 місяців для нового боксу. Можете зареєструвати на сайті будь-який хмарний OneBox на безкоштовному тарифі, потім відпишіться в цій темі і безкоштовно проапгрейді вас на 6 міс на Тариф-5.
23.09.2020, 16:40
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Прошу піти на зустріч. Нині важкий період. Я вклався у ліцензії та зараз вони висітимуть без роботи. А це великі гроші $400*7 = 2800/ Як же так, що я не зможу ними розпоряджатися. Це серйозний удар. Дякую за те, що пропонуєте альтернативу, проте це просто дуже не вигідно. Ви пропонуєте 2800 доларів поміняти на 720. Не рівноцінний обмін.
І коли я купував ліцензії, я уточнював цей момент. Вони мої ? Я можу ними розпоряджатися? І тут Ви змінюєте умови. Ну, як же так?
24.09.2020, 16:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


А це великі гроші $400*7 = 2800/ Як же так, що я не зможу ними розпоряджатися

У початковій темі ви написали, що маєте 10 ліцензій.
Уточніть, як так вийшло, що ви сплатили за 7? :)

Дякую за те, що пропонуєте альтернативу, проте це просто дуже не вигідно. Ви пропонуєте 2800 доларів поміняти на 720. Не рівноцінний обмін.

Ми пропонуємо не альтернативу, а просто даємо ще одну хмарну crm безкоштовно.
Не забираючи стару коробку, вона залишиться працювати.

І коли я купував ліцензії, я уточнював цей момент. Вони мої ? Я можу ними розпоряджатися? І тут Ви змінюєте умови. Ну, як же так?

Поточний договір передбачає, що ви можете лише переносити систему повністю між юрособами/серверами, не поділяючи її на частини. Ви можете розпоряджатися ними, але цілком.
Цей пункт з'явився не просто так, бо нас не цікавить створення вторинного ринку - ми його обслуговуватимемо, але нічого з цього не заробимо.
Також, вам нічого не заважає в цю ж вашу CRM на 10 ліцензій пустити ще менеджерів іншого бізнесу, обмежити їх правами, зробити окремі бізнес-процеси.
Вийде одна CRM, але в ній два бізнеси.
Саме тому я не сприймаю на свою адресу фразу "Це серйозний удар", тому що це не так, я даю вам непогане рішення різними способами.
24.09.2020, 21:10
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я завжди вважав ВанБокс своїм найкращим придбанням! Я вважав, що вклався у шикарний актив. І я накопичував собі 10 ліцензій, купуючи по одній. Щоразу, коли була можливість. Бувало по-різному. Але я нагромадив 10 ліцензій. Я завжди вважав, що я володію 4 000 доларів. Актив у вигляді Ванбокса! І зараз, коли я відкриваю новий напрямок і мені дуже потрібні мої ліцензії не всі, а тільки 7 штук з 10 я дізнаюся, що я не можу ними користуватися? І мені пропонують їх поміняти на 720! Катастрофа. Мої інвестиції в ліцензії перетворилися на ніщо! Можливо, ви хочете дати мені важливий життєвий урок? Чи не будуй плани на компанії ВанБокс? Я надто сильно довіряв компанії ВанБокс? Більше, ніж вона того заслуговує? Я не хотів би так думати. Але зараз це відбувається зі мною. Мої довгострокові сподівання руйнуються. У момент придбання ліцензій я запитував, на який термін я купую ліцензії. Мені завжди повідомляли "- на завжди". Я вірив та купував. Зараз, коли є складності і грошей не вистачає, прошу мені допомогти. Я вклався у Ваш продукт та часто його рекомендую. Прошу Вас, дайте можливість користуватися моїми ліцензіями. Я розумію, що Ви не хочете створювати вторинний ринок, але для Вас це величезний масштабний процес, а для мене персональна катастрофа 2800 доларів. І в найскладніший мій життєвий момент. Коли багата компанія вирішує своє питання, мотивуючи це своїми глобальними вигодами за мій рахунок. На жаль, я не можу вести два бізнеси в одній CRM. (Для Вас це рішення нічого не варте. Я заплачу Вам за переїзд, за налаштування, а коли новий бізнес піде, то ще й за нові ліцензії чи обслуговування. Тобто для Вас це рішення нічого не варте. Встановити, будь ласка, мені ще одну копію і перенести мені мої 7 ліцензій за мої гроші.А для мене персонально це удар і катастрофа.І я розумію, що ви більше і ви ставите свої інтереси Вище, але я ж прошу підіть мені на зустріч у такому важливому питанні для невеликого підприємця для якого важлива зараз кожна копійка.І прошу щось небагато!І за гроші.І до речі я прошу розділити ліцензії в рамках однієї юр особи.Юр особа не змінюється.Будь ласка.Троє дітей!Бізнес весь потрапив під карантин.Вірніше все клієнти потрапили під карантин.
25.09.2020, 13:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

З вами зв'яжеться Лосік Лілія.
Ми йдемо на зустріч і розділимо вам CRM, але один раз, порушуючи умови нашого договору.
У вас буде два бокси, 3+7, далі перекидати ліцензії між ними ви не зможете.
25.09.2020, 14:27
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар