1b.app
Скопійоване посилання -
Доброго дня
які налаштування у правах доступу відповідають за інтерфейс процесів та таблиці процесів?
начебто всі права групи процесів відкрив, але відображається таке:
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Доброго дня, якщо вам необхідно налаштувати відображення списку процесів, то це можна зробити натиснувши Налаштування відображення полів після чого вказати потрібні поля та їх порядок та натиснути зберегти.
Щоб налаштувати відображення процесу, перейдіть у відповідне налаштування
21.01.2021, 17:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

раніше я як адміністратор робив налаштування списку процесів, клацав зберегти налаштування для всіх і у всіх користувачів було таке ж відображення. а зараз це чомусь не відбувається.
21.01.2021, 17:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чубенка Михайло
Клієнт писав/ла:
раніше я як адміністратор робив налаштування списку процесів, кликав зберегти налаштування для всіх і всі користувачі мали таке ж відображення. а зараз це чомусь не відбувається.

зберегти налаштування для всіх працюють для контактів, у яких немає особистих налаштувань колонок. Якщо я собі задам виводити лише назву та дату створення, то у мене будуть виводитись тільки вони. Навіть не дивлячись на те, якщо хтось задасть виводити для всіх колонки з назвою та клієнтом
21.01.2021, 18:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

а можна якось скинути особисті налаштування, щоб застосували загальні?
22.01.2021, 10:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чубенка Михайло
Клієнт писав/ла:
а можна якось скинути особисті налаштування, щоб застосували загальні?

ні
24.01.2021, 22:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

а спочатку заборонити робити особисті налаштування якось можна?
25.01.2021, 09:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар