1b.app
Скопійоване посилання -
Скільки буде перевірка чи правильно у мене налаштований бекап Бокса? І скільки коштує налаштувати бекапи мого боксу згідно з Вашими стандартами? ukrpromspec.onebox-system.com
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день.
Що Ви розумієте під фразою
"перевірка чи правильно у мене налаштований бекап Бокса?"
За умовчанням ми налаштовуємо створення дампа бази даних, щодня, вночі.
Архів БД зберігається на сервері. За замовчуванням зберігається 10 копій БД, за останні 10 днів.
09.10.2020, 15:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тасун Сергій Володимирович Співробітник написав:
Доброго дня. Що Ви розумієте під фразою "перевірка чи правильно у мене налаштований бекап Бокса?" За замовчуванням ми налаштовуємо створення дампа бази даних, раз на добу, вночі. Архів БД зберігається на сервері. За замовчуванням зберігається 10 копій БД, за останні 10 днів.

Я маю на увазі таки ж налаштування щодо збереження, які Ви застосовуєте для хмарних тарифів
09.10.2020, 16:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Богомаз Дмитро Володимирович
Клієнт писав/ла:
Я маю на увазі таки ж налаштування щодо збереження, які Ви застосовуєте для хмарних тарифів

Ні, у Вас копії, які створюються, зберігаються на тому ж сервері. Ви можете копіювати ці архіви та зберігати у себе.
Копії даних у хмарних тарифах зберігаються на окремому сервері.
09.10.2020, 16:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тасун Сергій Володимирович Співробітник написав:
Ні, у Вас копії, які створюються, зберігаються на тому ж сервері. Ви можете копіювати ці архіви та зберігати у себе.

А це можна настроїти на автоматичне збереження?
09.10.2020, 16:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Богомаз Дмитро Володимирович
Клієнт писав/ла:
А це можна настроїти на автоматичне збереження?

Налаштувати можна.
Запитання: де Ви хочете зберігати архіви?
09.10.2020, 16:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тасун Сергій Володимирович Співробітник написав:
Богомаз Дмитро ВолодимировичКлієнт писав/ла:А це можна налаштувати на автоматичне збереження? Налаштувати можна. Питання: де Ви хочете зберігати архіви?

У мене є сервер або я можу орендувати сторонній ресурс. Як скажете. Думаю, що кожне 10 збереження можна туди заливати і зберігати протягом 3-х місяців. Не хочеться, щоб я щось провтикав на Хетцнері і втратив усе.
09.10.2020, 18:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Богомаз Дмитро Володимирович
Клієнт писав/ла:
У мене є сервер, або я можу орендувати сторонній ресурс.

Де зберігати (на вашому сервері або орендувати сторонній), скільки зберігати за часом, це
залежить від ваших потреб.
Для того, щоб оцінити, потрібно розуміти завдання.
Опишіть, що Ви хочете зберігати, де зберігати, скільки зберігати, з якою періодичністю оновлювати.
І стане зрозумілим, можливість реалізації та оцінка вартості.
13.10.2020, 11:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар