1b.app
Скопійоване посилання -

Ігореві Устименку. Розблокуйте мій доступ до форуму

Відповіді:

Подивився ваші тікети, ви 1.5 місяці тому писали що вирішуватимете питання в правовому полі, підкажіть будь ласка, як успіхи в цьому питанні?
08.04.2021, 12:16
https://qube-soft.com/ crm erp onebox qubesoft внедрение аналитика 1с интегратор Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Короп Владислав Павлович
КТС Premium-партнер написав:
Подивився ваші тікети, ви 1.5 місяці тому писали що вирішуватимете питання в правовому полі, підкажіть будь ласка, як успіхи в цьому питанні?

Цьому клієнту обмеження було знято ще в понеділок, оскільки минуло 3 обіцяні тижні. Ну а так мені теж цікава відповідь на твоє запитання)
08.04.2021, 13:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Короп Владислав Павлович
КТС Premium-партнер написав:
Подивився ваші тікети, ви 1.5 місяці тому писали що вирішуватимете питання в правовому полі, підкажіть будь ласка, як успіхи в цьому питанні?

Ось про таке ставлення ваших співробітників я й пишу. Якщо повідомленні немає прямих образ типу дебіл, виродок і тп, це означає, що повідомлення несуть образливий характер.
Мені реально дуже шкода, що у вас геть-чисто відсутнє розуміння клієнтоорієнтованості, тактовності, панібратства, і ви можете дозволити собі так відповідати.
Просто подивіться на відповіді в цьому тикеті https://crm-onebox.com/ru/support/other/3946-pochemu-v-peremennih-dlya-pisem-net...
А юридично питання вивчене, і можливість закликати вас до відповідальності за таке самоврядність є. Але був обраний варіант не приділяти стільки уваги чийомусь самоствердження.
09.04.2021, 03:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон
shine-bright.com.ua написав:
Ось про таке ставлення ваших співробітників я й пишу. Якщо повідомленні немає прямих образ типу дебіл, виродок і тп, це означає, що повідомлення несуть образливий характер.

Цей співробітник не ''наш'' - а окремий інтегратор і він має право запитувати все, що йому хочеться

Фархшатов Родіон
shine-bright.com.ua написав:
Мені реально дуже шкода, що у вас геть-чисто відсутнє розуміння клієнтоорієнтованості, тактовності, панібратства, і ви можете дозволити собі так відповідати.

ну для початку ми не ображаємо користувачів форуму на відміну від вас )

Фархшатов Родіон
shine-bright.com.ua написав:
Просто подивіться на відповіді у цьому тикеті https://crm-onebox.com/ru/support/other/3946-pochemu-v-peremennih-dlya-pisem-net...

і що з ними не таке? ми між собою можемо переписуватися як завгодно, невже вам не зрозуміло досі, що це ФОРУМ! ?? Будь-який користувач напише слово "КАКАШКА" а ви будете на це реагувати і писати про клієнтоорієнтованість?? мені шкода, що ви не зрозуміли очевидних речей. Якщо вас не влаштовує публічність відповідей, які тут є і ви хочете клієнтоорієнтованості - WELCOME до інтеграторів там вам буде все включено що ви побажаєте
09.04.2021, 03:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар