1b.app
Скопійоване посилання -
Добридень! Запустіть оновлення onebox. admin.newtrend.team.
Важливо, щоб з'явилася інтеграція турбосмс з вайбером, покращилася швидкість завантажень сторінок, але при цьому не злетіли наші індивідуальні доробки, такі як робота з кількома кабінетами Нової Пошти. (Раніше оновлювалися, вони злітали)
Заздалегідь дякую!
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день.
1. Щоб оновити якийсь бокс він повинен бути у списку ваших: https://crm-onebox.com/ru/profile/boxlist/
2. Як ви могли оновити цей бокс раніше? Що саме у вас злітали і в який момент (якщо можна, дайте посилання на завдання, які ви після цього ставили)
03.01.2021, 17:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. Як його додати до списку?
2. https://admin.newtrend.team/admin/customorder/support/970998/edit/
Перед цим було багато збоїв після автооновлень.
03.01.2021, 18:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Коли надасте відповідь?
04.01.2021, 16:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. З вами зв'яжеться інший співробітник для вирішення цього завдання
2. Почитав завдання, наскільки я бачу, вона давно не актуальна. Після того, як підв'яже бокс, я зможу оновити вашу систему.
04.01.2021, 16:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Доброї ночі! Зі мною не зв'язалися
06.01.2021, 03:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Вона буде доступна за кілька хвилин
06.01.2021, 11:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дмитре, дякую за оновлення! Попливли деякі розділи візуально. І чи є можливість шрифт повернути як був?
06.01.2021, 11:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Кнопки на замовлення змінили колір фону та колір шрифту
06.01.2021, 12:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Також швидкість завантаження сторінок стала гірше ( Можна якось прискорити роботу?
06.01.2021, 12:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. Верстка, що попливла через кешування деяких сторінок браузером, це пройде
2. Спробуйте зайти на налаштування бп там де додаєте статуси та зв'язки та натиснути кнопку зберегти. На mvp колір шрифту визначається динамічно залежно від кольору тла.
3. Про які саме сторінки йдеться, можна посилання?
06.01.2021, 12:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. Обновилося, все гуд
2. Спрацювало
3. Розділ Мої замовлення почав завантажуватись повільніше. Які можна дії зробити, щоб швидкість була кращою? https://admin.newtrend.team/admin/customorder/order/?searchLine=
06.01.2021, 12:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

спробуйте прибрати фільтр за джерелами, там близько 13к джерел показується у вип. список що конкретно завантажує браузер щоб їх відрендерити. Якщо спрацює, я думаю, можна буде переробити на автокомплит, щоб не виводити відразу всі доступні варіанти.
06.01.2021, 12:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую, приберемо зайві фільтри.
А якщо говорити про конкретне замовлення, якщо я провалююсь у нього. Що може заважати завантаженню? Довго висить в очікуванні.
06.01.2021, 13:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

якщо ви бачите "Сторінка завантаження" означає бекенд вже відпрацював і рендерується якийсь html або ініціється js. Кожен індивідуальний випадок - без дебагу сказати проблематично
06.01.2021, 13:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перестав коректно працювати експорт товарів. Додаю файл як було і стало.
Щодо питання зі швидкістю завантаження, скажіть, пож, як ми можемо цей дебаг перевірити?
06.01.2021, 14:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Нелєпов Владислав Юрійович
admin.newtrend.team написав:
Перестав коректно працювати експорт товарів. Додаю файл як було і стало.
Щодо питання зі швидкістю завантаження, скажіть, пож, як ми можемо цей дебаг перевірити?


Доповню: вивантажується багато зайвих колонок
06.01.2021, 14:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Зайдіть у налаштування колонок таблиці, яку вивантажуєте та натисніть зберегти.
Дайте посилання на процес, який тупить - я подивлюсь, чи можна буде щось відносно швидко зробити
06.01.2021, 15:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. Відповідь менеджера на налаштування колонок: Я собі налаштувала колонки, які потрібні і зберегла, це і називається «вивантажити видимі колонки», а нам потрібно, щоб коли ми натискали «вивантажити всі колонки», то вивантажувалося як раніше, як я кидала у файлі вище
Надсилаю відео запис що вона має на увазі. (video.mp4)
2. https://admin.newtrend.team/admin/customorder/order/1107617/edit/ Якщо провалюватися на замовлення, він швидко провантажується візуально, але йде довге завантаження подальше (скрин додаю завантаження замовлення.png)
3. Також у нас невірно почала розподілятися адреса в замовленнях по деяких відділеннях Нової Пошти. Приклади замовлень: https://admin.newtrend.team/admin/customorder/order/1107611/edit/
https://admin.newtrend.team/admin/customorder/order/1107615/edit/ такого не повинно бути, місто і відділення має тягнуть у різні осередки (скрини додаю збій з адресою 1-2)
08.01.2021, 15:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. Нічого не зрозумів. У відео ви говорите про швидкість – тут пишіть взагалі незрозумілу для мене інформацію. Я без поняття як у вас було "раніше"
2. Проблема швидше за все та ж, що й на сторінці фільтрації. Ви створили в системі купу непотрібних джерел і тепер страждаєте від їхнього рендеру.
3. Вони повинні підтягуватися, коли сторінка буде нормально відкриватися. Як це зробити написано у пункті 2
08.01.2021, 15:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. Швидкість завантаження замовлень та експорт товарів – два різні питання. Раніше експорт продуктів вивантажувався за 10-15 сік, тепер 4-5 хвилин. Необхідно відновити швидкість вивантаження товарів, т.к. Тепер цей процес займає багато часу.
2.3. Дякую пробуватимемо. І таке питання. Як очищати ці джерела? Це ми не створюємо. У нас багато партнерів, які продають із різних джерел і система їх автоматично записує.
08.01.2021, 16:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. https://admin.newtrend.team/admin/shop/products/?categoryid=4952&searchLine= заходжу, близько 200 товарів. Натискаю вивантаження лише видимих товарів. Вивантаження триває близько 10 секунд.
2. /admin/shop/source/
08.01.2021, 16:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. спробуйте вибрати товари з картинками. Можливо у них справа.
2. Дякую
08.01.2021, 16:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


/admin/shop/source/ як тут їх можна видалити?
08.01.2021, 20:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Нелєпов Владислав Юрійович
admin.newtrend.team написав:
/admin/shop/source/ як тут їх можна видалити?

масово кілька іточників
08.01.2021, 21:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. По відділеннях підтягує не всі відділення до блоку Нової Пошти. Скрини додаю
09.01.2021, 13:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дайте, будь ласка, зворотний зв'язок
11.01.2021, 11:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Нелєпов Владислав Юрійович
admin.newtrend.team написав:
/admin/shop/source/ як тут їх можна видалити?

зайти в редагування та видалити непотрібний. Масового видалення джерел на жаль немає, ви перший кому це знадобилося на моїй пам'яті за кілька років.

Нелєпов Владислав Юрійович
admin.newtrend.team написав:
Добрий день. По відділеннях підтягує не всі відділення до блоку Нової Пошти. Скрини додаю


запустив імпорт міст із НП
11.01.2021, 18:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую, відділення запрацювали. За джерелами звернуся до програмістів.
Ще раз дякую за зворотний зв'язок та виправлення
11.01.2021, 21:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я розумію, що проблема з інтерфейсом надання доступів співробітникам. Не можу встановити конкретні БП для відображення. Або всі варіанти або ніякі не вдається поставити.
Скрин прикладаю, виправте, пож
11.01.2021, 23:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

дайте посилання на місце де ви дивитеся
12.01.2021, 10:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


що саме ви там робите? відкрив кілька різних acl - все показує добре. Можете зняти відео або послідовність дій чітку вказати?
12.01.2021, 18:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Проблема була через браузер. (кукі)
Дякую
14.01.2021, 21:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар