1b.app
Скопійоване посилання -

Як пришвидшити відповідь на Форумі?

Створюю теми на форумі, але питання не береться до розгляду.
І я зауважив, що це і на питаннях і на багах.
Ніхто не каже скільки чекати.
За моїми останніми питаннями, відповідь надають лише після створення повторного тікету, через 1-2 тижні.
При виборі CRM зупинився на OneBox, в тому числі через обіцянки у вирішенні проблем протягом 4 годин. Зараз, на скільки я розумію, або чекаєш не відомо, скільки на форумі, або плати від 30$ (~1000 грн.) за консультацію в інтегратора.
Чи є ще якісь варіанти, коли мої запити можуть розглядатися в адекватні терміни?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Доброго дня!
Коли створюєте топік - ви ставите 2 галочки - ви читали що там написано?
Ви можете купити підтримку або консультації у інтегратора - тарифи вони регулюють самі.
Крім описаних Вами варінтів більше немає на сьогоднішній день.
09.07.2022, 17:16
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Щось доповню:
Форум це відкритий майданчик, де будь-хто може написати майже будь-що.
У партнерів OneBox немає жодних прямих зобов'язань відповідати на форумі та/або відповідати швидко.
Є непрямі параметри: ті хто відповідають найбільше і найшвидше - вище в рейтингу (у списку партнерів, на головній сторінці, отримують більше лідів тощо).
Незабаром ми надамо можливість проводити оплати/донати прямо через форум, і, я очікую, що активність тут зросте.
Можна буде вказати "скільки готовий заплатити за консультацію" (платна тема на форумі) - тоді партнери почнуть відповідати швидше. I hope :)
Прямо зараз (на момент написання цієї теми) – єдиний спосіб отримати відповідь швидко – це домовитися безпосередньо з одним чи кількома партнерами. Підкажу: вони всі хочуть отримувати близько $30 за годину за консультацію. Але це за годину, а не одне питання.
Можна домовитись за годинний дзвінок, сплатити цю годину та задати десяток запитань в одному дзвінку.
Також ще грає роль, що саме і як саме ви питаєте.
Є теми, які дуже каламутні і складні, можуть бути сформульовані не зрозуміло, тому, за них неохоче беруться.
Зазвичай складна та каламутна тема виникає зі складної та каламутної логіки, яку клієнт так колись замовив/захотів чи інтегратор так налаштував.
Я до того, що потрібно прагнути всі процеси завжди описувати просто, тому що їхня підтримка та розвиток потім коштує дешевше. І якщо вже щось налаштовано каламутно - то краще це спрощувати і ставити питання у ключі "є така каламутня, як її спростити?". Зазвичай інтегратори та програмісти люблять такі завдання.
09.07.2022, 23:56
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар