1b.app
Скопійоване посилання -

Що зробила компанія OneBox в умовах теперішньої ситуації для своїх клієнтів?

Друзі, наразі маємо складні обставини, коли ми всі перебуваємо в умовах, де кожен з нас має віднестися відповідно до ситуації, і крім повідомлень про допомогу армії та волонтерства, що ми робимо на економічному фронті? Коли і які дії з боку ВАС, компанія OneBox?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Люблю такі теми. Чесно. Вони дозволяють мені відповідати те, що я думаю і не підбирати слова, щоб відповідь була красивою.
А тепер по черзі:
1. Коли подібні питання задають мені та/або OneBox'y – це такий гарний спосіб доїбатися або трохи пошантажувати.
Замість того, щоб запитати по суті або запросити цілком конкретну пропозицію "дайте знижку на ось це і це і це тому, що це, а в обмін буде це" (в обмін - обов'язково) - задається публічне питання загального характеру, де компанія буде змушена виправдовуватися . А ось ніфіга, зі мною це не спрацює :)
2. Звертаю увагу всіх, хто читає цю тему, що питання ставиться щодо анонімно. Автор питання не пише своє ім'я, не пише чим займається компанія, не пише, що він робить для своїх клієнтів. Більше того, автор питання не є нашим платним клієнтом і жодної копійки OneBox'y ніколи не платить. Але щось хоче.
ПРЯМО ПИТАННЯ: ХТО ВИ І НІЖ ВИ ДОПОМОГЛИ СВОЇМ КЛІЄНТАМ, а?
3. Судячи з тегів "знижка", який ви проставили - ви очікуєте, що ми маємо змінити тарифи через війну.
Але це наше право, а чи не обов'язок.
Окей, продавайте свої товари зі знижкою 50%. А ми – не будемо.
Чомусь хтось вважає, що через війну, ми повинні всі всім роздавати безкоштовно, робити знижки тощо. І цим покласти економіку країни в нуль. Це важко усвідомлювати 99.99% населення будь-якої країни, але знижуючи ціни та роблячи знижки – ви ховаєте економіку.
Ні, я не граю так. Я хочу, щоб все навколо коштувало дорого і не було доступно всім бажаючим.
4. Відповідаючи безпосередньо на ваше запитання, що ми зробили для клієнтів та бізнесу в цілому (а то чисто для клієнтів – одностороння відповідь виходить):
- Ми рубанули Росії, тим самим втратили 25% доходу. А їхніх клієнтів з України продовжили працювати лише половина.
- ми не скоротили жодного співробітника (хоча були змушені підрізати ЗП)
- для багатьох клієнтів ми збільшили grade period, коли вони про це платили
- ми не видалили жодного OneBox клієнта, навіть якщо він не зміг за нього заплатити. Ми всі зберегли, забекапили. Ціною моїх грошей особисто.
- ми не прибрали безкоштовний тариф/за дані, а копець як хотілося. Тому що це 50% від усіх наших витрат на сервери та інфраструктуру. Простими словами, через війну ми втратили 75% грошей і можна було прибрати безкоштовні тарифи та врятувати компанію. Натомість я вирішив доливати гроші в OneBox.
- і так, ми безкоштовно роздаємо OneBox'и волонтерам, державним органам тощо.
---
ПОВТОРЯЮ ПИТАННЯ ДО ВАС: ЧИМ ВИ ДОПОМОГЛИ СВОЇМ КЛІЄНТАМ?
Цікаво, ви відмовчуватиметеся або ухилятиметеся від нього, або все-таки відповісте.
23.04.2022, 12:28
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максим, доброго дня, зі Святим Вас Великодня! Бажаю успіхів Вам і Вашій команді у досягненні цілей і справді, якщо у Ваших силах і підняти економіку, хай це буде дійсно ТАК! Тільки скажіть, що робити – ми ззалюбки приєднаємось до таких мотивацій. Єдине, що ми не підтримаємо зрізати ЗП співробітникам, бо це і те, що впливає на загальний показник економіки, тим більше, якщо у Вас просто змістилися терміни cachflow. З Ваших слів я зрозумів, що просто клієнтам відтермінували оплату.
Я дуже вибачаюсь, що, можливо, я Вас зачепив чимось таким запитанням, що викликало такі емоції у Вас, - видно з матюків, чи Ви просто емоційна людина і це норма для Вас. Я не хтив цього, справді.
Я представник компанії (група 100СИСТЕМ), яка, наразі, хоче скористатися Вашими послугами, ще не зовсім розумію, як і де підписати собі: щоб не було анонімно, я це зроблю, обещаю, але це саме Вас збентежило?
Насправді, вище, є дуже викладна відповідь щодо мого питання, що НІЯКИХ дій у бік клієнта Ви не робили - і робити не будете, і це не Ваш підхід і бачення: ми зовсім не проти! Але, Максиме, так, на дворі війна і багато нас, підприємців, роблять багато один для одного! Так, ми продаємо Товари з великими скидками, ми робимо безкоштовні достаки: бо в цей час такі ж колеги, роблять так само скидки на ці послуги (телекомуційні, телефонії, транспортні, консультаційні, юридичні) - так, це зветься скидки або інакше: можливо, це слово у Вас викликало негатив! Ми не проти Вашого заробітку.
Якщо, можливо, Вас зневажило, що ми ще Вам нічого не заплатили: скоріш це основне? Але ми на старті проекту - ще будемо Вам платити, і не хвилюйтеся, чи спочатку треба платити, перш ніж скористатися форумом для запитання. Якщо це буде не загального характеру питання і платитимемо - теж будете рахувати: що ми ДОДОБУЄМОСЯ?
Я зовсім не хтів писати це, але зараз зі всіх Боків Ви кричите про боротьбу з РФ, просто з УСІХ і всюди і навіть знову згадали у відповіді мені: так у нас із колегами прямо так і виникло це питання, і я його швидко накидав. Ми також хочемо покинути орківські проекти, хоча там все налагоджено і круто працює і багато проінвестовано - але філософія ВАНБОКС (чи це просто Ваша) і відповідь ЗРОЗУМІЛА ! Потрібно платити по повній!
Дякуємо Вам за волонтерів і держорганам: але це роблять багато інших компаній і у мирну годину – це звичайна допомога, інша філософія: де не все у СВІТІ ДОРОГО. Знаєте, хочеться за Ваші матюки, направити ВАС до того ж РУСЬКОГО КОРАБЛЯ.
То справді, Ви точно і всі читачі зрозуміли питання, можете робити скидки, хай так, якщо боретеся з РВ: або тим хто також це робить? Чи це просто пусті заяви Ваші?
24.04.2022, 20:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. Ви могли попросити знижку або якісь умови, прямо і запропонувати щось на заміну, натомість ви почали пост саме у формулюванні "а шо ви зробили?". Такі формулювання я вважаю грубістю та відповідаю на них різко. Усім.
2. Ви апелюєте до того, що всі довкола хороші, а я поганий.
3. Ви можете послати мене по російський корабель, це ваше право.
4. Через війну 75% клієнтів перестало платити, а витрати на сервери не зменшилися ні на долар. Тому що серваки оплачується в EUR, і вони в Німеччині.
5. Підрізати чи ні співробітникам ЗП – це моє рішення і мені не потрібне чиєсь громадське схвалення чи обурення на цю тему.
6. Малоймовірно, що ви мене зрозумієте, але я спробую: я витратив на створення OneBox як софту та компанії 17 років та мільйони доларів. І я не буду через війну продавати софт дешевше, бо мій бізнес це не "купив товар - продав із націнкою".
7. Філософія OneBox, про що я вже неодноразово писав на форумі та говорив у різних інтерв'юхах: ми створюємо конструктор софту, витрачаємо на нього багато грошей, а потім продаємо його за копійки, щоб наші кінцеві клієнти могли зробити собі облік та автоматизацію у 20 разів дешевше, ніж вони робили б її з нуля якоюсь мовою програмування (або іншою платформою). Якщо ви вважаєте, що умовні $25/user/month для такого софту це дорого - то я вважаю це знеціненням чужої праці. Це вже ціна зі знижкою нижче нікуди, тому що вартість будь-якого розробника починається від $15/година.
24.04.2022, 21:56
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар