1b.app
Скопійоване посилання -

Про прибутковість бізнесу та підтримку

Про прибутковість бізнесу, підтримку та смузі
Інвестора вкладають гроші у бізнеси, які генерують прибуток.
Прибуток - це більше прибутків і менше витрат.
Більше доходів - це більше простого продажу.
Менше витрат - це менше співробітників, нуль підтримки, та й інших шахраїв.
Подобається?
Зараз пояснюсь:
1. Ілон Маск у твіттері звільнив до біса половину співробітників, потім пішла ще половина від половини тих, що залишилися. І шо? Твіттер як працює та працює.
Ось гірка правда в ІТ – щоб сервіс функціонував не потрібні тисячі розробників, тестувальників та підтримувачів.
У вас у штаті 100 чоловік і всі незамінні? Хе-хе, bad days bro.
2. Є компанія 37signals, вони мали 7 співробітників (всі девелопери включаючи CEO і CFO), і 20 млн доларів прибутку на рік.
3. Найбільш прибутковими є ті авіакомпанії, у яких хрін додзвонишся на підтримку, щоб поміняти квиток.
Що МАУ, що LOT, що Lufthansa.
Ви думаєте, що всі оператори реально зайняті? Не-а, у багатьох авіакомпаніях спеціально роблять 10-хвилинне очікування "всі оператори зайняті", перш ніж взагалі навіть спробують знайти оператора. А як підтримка? А ніяк, чим менше людей додзвониться – тим менше проблем. Ми тобі квиток продали? Хочеш лети, хочеш не лети, на custom service ми не домовлялися.
З бізнес-класами, до речі, рівно та сама історія.
4. Техпідтримка – це безглузді витрати.
Замість того, щоб платити людям, які допомагатимуть юзати продукт/сервіс, краще відразу вкладати гроші в покращення продукту/сервісу, щоб техпідтримка була не потрібна.
Не всім користувачам це сподобається, та й що? Натомість тим, кого це влаштує, платитимуть гроші без зайвих зобов'язань.
Light asset.
5. Гірка щоправда у тому, що управлінці підприємств це розуміють, але їм доводиться балансувати між грошима і бажанням допомогти користувачеві.
Монобанк. Я сумніваюся, що якщо вони закриють свою підтримку майже повністю, то у них відвалиться хоча б 3% клієнтів.
Але спосіб піару на техпідтримці звичайно хороший, не сперечаюся.
6. Ви думаєте, чому у OneBox'a підтримка через форум?
- Щоб отримувати user generated content. А це seo, а seo – це трафік, а трафік – це ліди, ліди – це продажі. Клієнт або партнер поставив питання = у майбутньому ми отримали N лідів.
- Щоб відсікати частину питань та повністю відсікати незручні питання. Більшість людей слабкі духом, вони не здатні поставити питання публічно або дати свою відповідь публічно. Для них важливіше, щоб про них добре думали, ніж вирішити своє завдання.
І так, я передаю привіт усім, хто намагається написати мені в особу свою проблему, а я пишу відразу "будь-яке ваше запитання, яке ви мені напишете - буде опубліковано публічно на форумі 1b.app". І проблему магічним чином вирішено!
Оригінальне питання доступне на версії: ru Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/

Відповіді:

Poltorak Sergii
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Так, ефективний бізнес - це бізнес з мінімальними витратами та високим прибутком.
Запитався в Chat GPT про помилки в цьому тексті, ось що він відповів, цетую:

"Цей текст містить кілька помилок:

Автор стверджує, що менше витрат означає менше співробітників, нуль підтримки та інших шахраїв. Однак, це не завжди так. Іноді додаткові витрати на якісну підтримку можуть покращити імідж бізнесу та збільшити його прибуток.

Текст містить загальні твердження, які не завжди застосовуються до всіх видів бізнесу. Наприклад, у розділі про техпідтримку автор стверджує, що краще відразу вкладати гроші в покращення продукту/сервісу, щоб техпідтримка була не потрібна. Однак, в деяких сферах бізнесу, таких як програмне забезпечення або IT-послуги, наявність якісної техпідтримки може бути дуже важливою для залучення та утримання клієнтів.

У розділі про компанію 37signals автор стверджує, що вони мали 7 співробітників і 20 млн доларів прибутку на рік. Однак, ця інформація застаріла, оскільки компанія була перейменована на Basecamp та збільшила свій штат співробітників.

У деяких розділах тексту автор використовує неофіційну мову, що може знизити довіру до нього як до джерела інформації."
13.04.2023, 10:35

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар