1b.app
Скопійоване посилання -

Зникли назви продуктів

вже більше тижня як зникли назви продуктів, працювати важко в таких умовах, будь ласка, відреагуйте!

Відповіді:

Добридень. Швидше за все назви "зникли" через налаштування дій автоматизації https://avr-service2.1b.app/app/automatization-products/update/edit/
Ви можете спробувати вручну задати назву одному з продуктів і зберегти, якщо назва пропаде - швидше за все це ці дії.
Я можу запропонувати відновити назви продуктів для продуктів, у яких їх немає по історії змін, займе близько години доопрацювання. Виставити рахунок?
08.04.2024, 14:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так само я бачу, що Ви дивно налаштували картку продукту. Поле з назвою продукту з якоїсь причини виведено двічі, не потрібно так робити, тому що перше значення буде автоматично перезаписуватися другим, яке нижче.
08.04.2024, 14:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

автоматизації у той період не додавали, та по продуктам нічого не змінювалось(поле теж те було раніше, дякую за пораду, приберу) в логах теж немає ніяких змін по тим продуктам, де зникли назви, тобто ніяких змін не вносилось у той день або за день до цього.
08.04.2024, 15:08

доречі таке вже не перший раз, минулого разу ви просто все виправили (також вказали що це була помилка системи, а не наша)
08.04.2024, 15:08

Я не чув про помилки системи останнім часом, які могли б призвести до такої поведінки.
Якщо у Вас вже таке було - спробуйте написати в місце, де цю проблему Вам вирішували.
На даний момент я запропонував вирішення поточної проблеми, якщо це рішення Вас влаштовує – робимо. Якщо ні і Ви вважаєте це багом Ви можете знайти як можна повторити цю помилку і я зможу спробувати відтворити і виправити її, якщо це дійсно помилка.
08.04.2024, 15:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

27.12.2023 назва "видалились назви продуктів"
мені тільки не зрозуміло чому немає логів та неможливо відслідкувати зміни? тому я це вважаю багом
08.04.2024, 15:23

Ви можете вважати це чим завгодно, вище я описав, що Ви можете зробити в даному випадку для вирішення проблеми в рамках даної теми.
08.04.2024, 15:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

я просто не розумію за що я буду платити? ті автоматизації які налаштовані на назви продуктів налаштовувались вашими працівниками ще рік назад, до них зміни не вносили, нових які якось змінюють назву продукту-немає, після оновлення прайсу та самих продуктів назви не повернулись
дайте будь ласка чітку відповідь, полика з нашого боку чи з вашого?
08.04.2024, 15:43

В даному випадку я запропонував Вам в рамках однієї години доопрацювання відновити назви продуктів, для яких немає назви. Я візьму старі назви з історії змін та відновлю їх.
З якої причини вони у Вас зникли я не можу чітко відповісти так як в історії змін даних немає, якщо хочете, то можна додатково поставити логування на зміну назви продукту - тоді буде зрозуміло звідки приходять зміни для продуктів, в 99% випадків це буде якийсь імпорт або автоматизація або щось ще що налаштовує користувач.
08.04.2024, 15:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

я готовий оплатити це, але в мене запитання
чому це розповсюдилось на товари, які на яких немає автоматизацій та які не оновлювали вже більше ніж пів року ні в ручну ні через прайс листи?
та на різні категорії товарів, також вони шукаються в пошуку по назві(ті товари, в яких зараз назва пуста)
10.04.2024, 14:53

У мене немає відповіді на це питання, я не знаю точно з якої причини у Вас зникли назви.
10.04.2024, 15:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

виставляйте рахунок, але я рахую що це несправедлива позиція "ми не знаємо чия це помилка наша чи ваша, але заплатіть"
10.04.2024, 15:30

така позиція бо вже були ситуації, коли розробник витрачав цілий день на пошук проблеми а вона виявлялася в налаштуваннях процессів, наприклад, чи в тому шо клієнт сам по апі шось собі редагував. У висновку звичано ж клієнти за ці години не платили.
Це безкоштовний форум, я дав вам можливість виправити Вашу проблему, у мене нема мети зробити так шоб Ви відчули справедливість. У Вас є проблема, я даю її вирішення.
10.04.2024, 15:57

зрозумів, робочий момент, кожен вважає що правий, з своєї сторони хочу сказати що не було на меті виставити когось винним. хотілось просто розібратись на майбутне щоб знати що робити та причини. кошти ставити на баланс?
10.04.2024, 16:05

Я бачу, що сплатили завдання, мені вчора поставили доопрацювання з цього питання.
Орієнтовно сьогодні я відновлю назви продуктів з історії
11.04.2024, 09:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень. Скрипт доопрацює приблизно за півгодини, більшу частину назв вже відновив.
12.04.2024, 10:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар