1b.app
Скопійоване посилання -

Спеціальні ціни для клієнта з урахуванням категорії та бренду

Доброго дня, зараз у функціоналі є можливість для кожного клієнта зробити спеціальні ціни:
1. ціни окремі товари із зазначенням валюти.
2. знижки на категорії.
Підкажіть, чи можна, щоб знижка була на категорію певного бренду – як це зроблено в автоматичних націнках? Скільки годин на доопрацювання такого функціоналу потрібно?
Також, підкажіть, чи можна зробити націнку у спеціальних цінах? - наприклад вказати зі знаком "-"
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Зробити знижку для комбінації категорія + бренд займе близько 10год.
У спец. цінах для категорії зробити знижку з "-" можна, тобто. вийде націнка.
08.10.2020, 16:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Андрій
CEO, owwa.com.ua
Дмитро, ми дуже зацікавлені у цій доопрацюванні, зараз постараємося знайти клієнтів, кому це також цікаво - щоб розділити фінансову участь, т.к. трохи накладно виходить.
08.10.2020, 18:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Андрій
CEO, owwa.com.ua
Дмитре, підкажіть, скільки часу може зайняти ще доопрацювання для вказівки знижки щодо іншого рівня ціни? Наприклад, партнер має заданий рівень цін, але на певну групу товару від бренду потрібно зробити знижку щодо іншого рівня?
08.10.2020, 19:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Андрій Клієнт писав/ла:
Дмитре, підкажіть, скільки часу може зайняти ще доопрацювання для вказівки знижки щодо іншого рівня ціни? Наприклад, партнер має заданий рівень цін, але на певну групу товару від бренду потрібно зробити знижку щодо іншого рівня?

Підтримую це доопрацювання! Дуже потрібна річ!
09.10.2020, 11:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Андрій
Клієнт писав/ла:
Дмитре, підкажіть, скільки часу може зайняти ще доопрацювання для вказівки знижки щодо іншого рівня ціни? Наприклад, партнер має заданий рівень цін, але на певну групу товару від бренду потрібно зробити знижку щодо іншого рівня?

Від бренду чи від бренду+категорії? В оцінці вище я враховував комбінацію бренд+категорія, туди можна зробити вибір рівня цін, від якого робити знижку. Але це буде всім користувачів а не тільки для тих, кого рівень цін певний обраний у картці.
09.10.2020, 12:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Андрій
CEO, owwa.com.ua

Бодяко Дмитро Співробітник написав:
Від бренду чи від бренду+категорії? В оцінці вище я враховував комбінацію бренд+категорія, туди можна зробити вибір рівня цін, від якого робити знижку. Але це буде всім користувачів а не тільки для тих, кого рівень цін певний обраний у картці.

1. Ми говоримо про індивідуальні знижки в картці "Клієнта", тобто дані знижки/націнки повинні стосуватися тільки даного клієнта і ніяк не впливати на інших клієнтів або рівні цін.
2. так, від бренду + категорії, або тільки від бренду, або тільки від категорії - тобто, щоб правило було універсальним. Якщо бренд не зазначений у правилі, воно поширюється на всю категорію і навпаки, якщо не зазначена категорія, то правило поширюється на всі товари бренду.
09.10.2020, 12:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро Співробітник написав:
АндрійКлієнт писав/ла: Дмитре, підкажіть, скільки часу може зайняти ще доопрацювання для вказівки знижки щодо іншого рівня ціни? Наприклад, у партнера стоїть заданий рівень цін, але на певну групу товару від бренду потрібно зробити знижку щодо іншого рівня? Від бренду чи від бренда + категорії? В оцінці вище я враховував комбінацію бренд+категорія, туди можна зробити вибір рівня цін, від якого робити знижку. Але це буде всім користувачів а не тільки для тих, кого рівень цін певний обраний у картці.

Але чи спеціальні ціни встановлюються в картці клієнта? Якщо в картці вказана звичайна ціна, а я хочу на певну категорію товарів дати знижку від оптової ціни. Як це вплине на інших користувачів, поясніть?
09.10.2020, 12:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

"Але це буде для всіх користувачів а не тільки для тих, кого рівень цін певний обраний у картці." - Це помилково написаний текст. Я забув що обговорюємо Спец ціни в картці користувача а не Спец ціни в картці товару
09.10.2020, 12:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Андрій
CEO, owwa.com.ua
Дмитре, давайте підіб'ємо підсумок.
Доопрацьовуємо функціонал спеціальних цін у картці клієнта, а саме:
1. Можливість окрім категорії, вибирати Бренд.
1.1. Це дозволить робити націнки на комбінацію Категорія + Бренд.
1.2. Або дозволить окремо вибирати цілі категорії чи бренди, залишаючи друге поле порожнім.
2. Вибирати щодо якого рівня цін вказувати цю знижку.
В інтерфейсі я бачу це так: https://prnt.sc/uw0u7a
09.10.2020, 12:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так, тільки надолужена вами табличка буде не на тому місці, а нижче. Стару логіку знижок чисто за категорією я залишу недоторканою, щоб не зламати старий функціонал. Тобто табличка https://prnt.sc/uw0u7a буде нижчою і налаштовуватиметься незалежно від поточної. З урахуванням додавання знижки від рівня цін доопрацювання займе 12ч.
09.10.2020, 12:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Андрій
CEO, owwa.com.ua
Дмитро,
Добре!
Підкажіть, ми можемо в цьому завдання скоротити наше фінансове навантаження, скористатися безкоштовним годинником, про який йдеться в даній темі: https://crm-onebox.com/ru/support/ofitsialnie-novosti-onebox/1487-besplatnie-dor... для-облачних-ползovateley-onebox/ ?
Різницю в годинах ми будемо оплачувати згідно з прайсом.
Цю доопрацювання також підтримує Чаусова Тамара.
09.10.2020, 13:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Андрій
Клієнт писав/ла:
Дмитро,Добре!Підкажіть, ми можемо в даному завдання для скорочення нашого фінансового навантаження, скористатися безкоштовним годинником, про який йдеться в даній темі: https://crm-onebox.com/ru/support/ofitsialnie-novosti-onebox/1487- besplatnie-dor... ?Різницю в годинах ми будемо оплачувати згідно з прайсом. Дане доопрацювання також підтримує, Чаусова Тамара.

немає так не вийде, доопрацювання оцінені в 1ч - так можна. Але тут 10ч, тут потрібно оплачувати
09.10.2020, 15:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Андрій
CEO, owwa.com.ua

немає так не вийде, доопрацювання оцінені в 1ч - так можна. Але тут 10ч, тут потрібно оплачувати

Дуже дивна і жорстка позиція з огляду на те, що ми хотіли дані 1-2 години зарахувати безкоштовно, а за решту 10 заплатити - я вище не писав, що ми просимо все доопрацювання зробити безкоштовно.
09.10.2020, 15:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Андрій
Клієнт писав/ла:
немає так не вийде, доопрацювання оцінені в 1ч - так можна. Але тут 10ч, тут потрібно оплачувати Дуже дивна і жорстка позиція, враховуючи, що ми хотіли дані 1-2 години зарахувати безкоштовно, а за решту 10 заплатити - я вище не писав, що ми просимо все доопрацювання зробити безкоштовно.

Доопрацювання за 10ч зробити можна. Я не писав вам про те, що потрібно платити 12
Що стосується безкоштовного годинника – то в повідомленні Максима Мірошниченка було вказано загалом за доопрацювання, а не за її частину.
09.10.2020, 15:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Андрій Клієнт писав/ла:
Дмитро, давайте підіб'ємо підсумок. Доопрацьовуємо функціонал спеціальних цін у картці клієнта, а саме:1. Можливість окрім категорії, вибирати Бренд.1.1. Це дозволить робити націнки на комбінацію категорія + Бренд.1.2. Або дозволить окремо вибирати цілі категорії чи бренди, залишаючи друге поле порожнім.2. Вибирати щодо якого рівня цін вказувати дану знижку. В інтерфейсі я бачу це так: https://prnt.sc/uw0u7a

Скажіть будь ласка;
1. Після цієї доопрацювання ціни з урахуванням знижки, встановлені в картці клієнта, відображатимуться в особистому кабінеті?
2. Чи буде можливість розгортати категорії деревом для вказівки знижки?
3.Рівні цін з колонки Рівень цін будуть вибиратися зі списку, що випадає?
09.10.2020, 16:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Андрій
CEO, owwa.com.ua
Дмитре, добрий день!
Дайте відповідь будь ласка на запитання Тамари та підкажіть, яка подальша процедура для старту реалізації даної доопрацювання.
12.10.2020, 13:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Андрію, наскільки я бачу Тамара цитує ваш коментар і зважаючи на все не читала мій. Я не можу відповідати на запитання щодо чужих коментарів, бо це не мої слова.
12.10.2020, 13:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро Співробітник написав:
Андрію, наскільки я бачу Тамара цитує ваш коментар і зважаючи на все не читала мій. Я не можу відповідати на запитання щодо чужих коментарів, бо це не мої слова.

Здрастуйте, Дмитре! Процитувала коментар Андрія, оскільки посилалася на опис його завдання. Ваші коментарі читала, але не знайшла, або не зрозуміла відповіді на свої запитання.
Повторю їх тут:
Скажіть будь ласка;
1. Після цієї доопрацювання ціни з урахуванням знижки, встановлені в картці клієнта, відображатимуться в особистому кабінеті?
2. Чи буде можливість розгортати категорії деревом для вказівки знижки?
3.Рівні цін з колонки Рівень цін будуть вибиратися зі списку, що випадає?
12.10.2020, 13:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день.
1. Так, буде все теж, що і з поточними знижками на категорії.
2. Цей функціонал не чіпатиметься. Вище я сказав що ми не дороблятимемо поточну таблицю а робити нову (у ній дерева не буде). Як швидко розгортати деревом комбінації категорія+бренд я слабо уявляю
3. Так, звісно.
12.10.2020, 14:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Андрій
CEO, owwa.com.ua
Дмитро,
Пропоную взяти форму заповнення поля "Категорія" та "Бренд" аналогічні, як автоматичне ціноутворення.
Категорії: https://prnt.sc/uxoybf
Бренд: https://prnt.sc/uxoyqr
Підкажіть які подальші дії для старту даної доопрацювання?
12.10.2020, 14:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. Так, так і буде. Буде мультисписок категорій та мультисписок брендів.
2. Ми вирішуємо зараз це питання
12.10.2020, 14:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Андрій, Тамара - правильно розумію, що ми можемо виставити вам рахунок навпіл, тобто. по 6ч кожному?
12.10.2020, 14:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Андрій
CEO, owwa.com.ua
Дмитро,
Тамара інвестує у цей проект 30%, решту 70% компенсуємо ми.
12.10.2020, 14:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Андрій
Клієнт писав/ла:
2. Вибирати щодо якого рівня цін вказувати дану знижку

Добрий день. У процесі виконання доопрацювання постало питання за рівнями цін. Я бачу 2 варіанти:
Якщо вибрано рівень цін у знижці та збігся бренд+категорія, то ви хотіли застосовувати знижку лише якщо для продукту в ціноутворенні застосувався конкретний рівень цін?
13.10.2020, 13:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Андрій
CEO, owwa.com.ua
Дмитре, добрий день!
Не зовсім розумію формулювання вашої пропозиції із 2 варіантами.
Зараз у звичайному функціоналі знижка робиться щодо заданого рівня цін даного клієнта.
Ми ж просимо, щоб була можливість вибирати щодо якої ціни робити знижку https://owwa.crm-onebox.com/admin/shop/price
Для клієнта це буде виглядати як його ціна, він не повинен бачити розмір цієї знижки.
Якщо вам не складно, наберіть мене – обговоримо усно, щоб не вийшло непорозуміння.
Дякую!
13.10.2020, 13:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Зараз спочатку формується ціна для конкретного клієнта, а потім бокс дивиться у функціонал знижок і вже від сформованої ціни робить знижку. Тобто. по суті функціоналу знижки все одно який там у клієнта раніше був рівень цін.
Зараз ми допрацьовуємо вибір рівня цін у знижці, як ви хочете, щоб відбувалося в ситуації:
Рівень цін 1 = 100 грн.
Рівень цін 2 = 90 грн.
У клієнта обрано рівень цін 1 і ціна товару (до спрацьовування знижок) ставиться як 100.
У вас у знижках:
1. обрана категорія + бренд (які підходять до продукту) та рівень цін 1 + знижка 10%
2. обрана категорія + бренд (які підходять до продукту) та рівень цін 2 + знижка 20%
яким чином застосовувати знижку та яку вибирати?
Мені подивитися за допомогою якого рівня цін була сформована ціна у користувача і зробити знижку на кінцеву ціну ЯКЩО ціна взята за цим рівнем цін (тобто від звичайно ціни 100 забрати 10%)?
Тобто. правило зі знижкою спрацьовує тільки у випадку, якщо ціна сформована за допомогою такого ж рівня цін, як і обраний у налаштуванні правила?
13.10.2020, 13:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Андрій
CEO, owwa.com.ua
Незалежно від рівня цін клієнта, пріоритет повинен мати дане правило "категорія + бренд" + знижка від обраного рівня ціни.
Приклад: Ноутбук Asus
Рівень цін 1=1000 грн.
Рівень цін 2=900 грн.
У клієнта обрано рівень цін 2.
У картці клієнта робимо налаштування для цього правила:
Категорія: Ноутбуки
Бренд: Asus
Рівень цін: Рівень цін 1
Знижка: 20%
У підсумку: Ціна на ноутбук Asus для даного клієнта буде: 1000 грн - 20% = 800 грн.
Якщо ви запитували про існування двох правил, що перетинаються: коли дві умови збігаються для одного товару:
1. Якщо в одному з правил вибрано лише 1 значення: Категорія або Бренд, то пріоритет буде у правила в якому вибрано обидва значення - оскільки він має вужчу вибірку.
Приклад 1.1: є знижка на всю категорію Ноутбуки - 10% і знижка на Ноутбуки Asus - 20%, то на всіх ноутбуках Asus має бути знижка 20%.
Приклад 2.1: є знижка на бренд Asus 30% і знижка на ноутбуки Asus - 20%, тут також на ноутбуках Asus має бути знижка 20%, так як вужча вибірка.
2. Якщо у двох правилах заповнені обидва значення:
Приклад 2.1: є Знижка на категорію "Нотбуки та Аксесуари" (Рівень 1) та бренд Asus - 10%; на товари у категорії "Ноутбуки та Аксесуари" - 10%.
Також можна передбачити галочки "враховувати чи ні підкатегорії" для правила.
Дерево категорій:
Ноутбуки та Аксесуари (Рівень 1)
--Ноутбуки (Рівень 2)
--Сумки для ноутбуків (Рівень 2)
Якщо обрано голочки "Враховувати підкатегорії", то і у товарів "Сумки для ноутбуків" буде діяти перше правило 10% знижкою, якщо не обрано - то зовсім не буде знижки на цю категорію.
приклад 2.2. Повністю збігається категорія (рівень і назва) і Бренд - видавати помилку з описом "Правило з такими умовами вже існує"
Всеж наберіть мене, обговоримо)
13.10.2020, 14:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро Співробітник написав:
Зараз спочатку формується ціна для конкретного клієнта, а потім бокс дивиться у функціонал знижок і вже від сформованої ціни робить знижку. Тобто. по суті функціоналу знижки все одно, який там у клієнта до цього був рівень цін. продукт (до спрацьовування знижок) ставиться як 100. У вас у знижках:1. обрана категорія + бренд (які підходять до продукту) та рівень цін 1 + знижка 10%2. обрана категорія + бренд (які підходять до продукту) і рівень цін 2 + знижка 20% як застосовувати знижку і яку вибирати? Мені подивитися за допомогою якого рівня цін була сформована ціна у користувача і зробити знижку на кінцеву ціну ЯКЩО ціна взята за цим рівнем цін (тобто від звичайно ціни 100 відібрати 10%)? правило зі знижкою спрацьовує тільки у випадку, якщо ціна сформована за допомогою такого ж рівня цін, як і обраний у налаштуванні правила?

Здрастуйте, Дмитре! Мені так само не зовсім зрозуміле Ваше питання і пояснення не вирішило проблеми. Уточніть, що маєте на увазі під формулюванням "якщо ціна сформована за допомогою такого ж рівня цін як і обраний у налаштуванні правила?"
Я оперую двома поняттями: Рівень цін у картці клієнта (зараз він один) та рівні цін у картці продукту (їх може бути безліч)
Зараз у функциналі є можливість встановлювати знижки в картці клієнта, тільки від рівня ціни, зазначеної у картці клієнта. А нам потрібно, щоб знижка встановлювалася від будь-якого рівня ціни, зазначеного у картці продукту.
Приклад: у клієнта у картці встановлено рівень цін – Роздрібна.
У категорії продукту на яку ми хочемо дати цьому клієнту знижку вказані ціни Роздрібна = 100, Оптова = 90 та Спеціальна = 80 (уявимо, що цей товар один у категорії)
На цей продукт клієнт повинен отримати знижку 10% від оптової ціни. Тобто це буде 90-10% або 81 в абсолютному вираженні.
13.10.2020, 14:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Андрій Клієнт писав/ла:
Незалежно від рівня цін клієнта, пріоритет має бути у даного правила "категорією + бренд" + знижка від обраного рівня ціни. Приклад: Ноутбук Asus Рівень цін 1 = 1000 грн. картці клієнта робимо налаштування для даного правила:Категорія: НоутбукиБренд: AsusРівень цін: Рівень цін 1Знижка: 20%У результаті: Ціна на Ноутбук Asus для даного клієнта буде: 1000 грн - 20% = 800 грн.Якщо ви запитували про існування двох пересік : коли дві умови збігаються одного товару:1. Якщо в одному з правил вибрано тільки 1 значення: Категорія або Бренд, то пріоритет буде у правила в якому вибрано обидва значення - тому що він має більш вузьку вибірку. - 20%, то на всіх ноутбуках Asus має бути знижка 20%. .2. Якщо у двох правилах заповнені обидва значення: Приклад 2.1: є Знижка на категорію "Нотбуки та Аксесуари" (Рівень 1) та бренд Asus - 10% та Знижка на категорію "Ноутбуки" (Рівень 2) та бренд Asus - 20%, то знижка на Ноутбук Asus буде 20%, а на товари в категорії "Ноутбуки та Аксесуари" - 10%. Також, можна передбачити галочки "враховувати чи ні підкатегорії" для правила. 2)--Сумки для ноутбуків (Рівень 2)Якщо обрана голочки "Враховувати підкатегорії" то і у товарів "Сумки для ноутбуків" буде діяти перше правило 10% знижкою, якщо не обрана - то зовсім не буде знижки на цю категорію. Приклад 2.2 . Повністю збігається категорія (рівень і назва) і Бренд - видавати помилку з описом "Правило з такими умовами вже існує" Всеже наберіть мене, обговоримо)

Андрій описав усе правильно! Мій коментар відображає лише частину, а в Андрія все чудово розкладено по поличках!
13.10.2020, 14:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день.
Функціонал виглядає так: https://prnt.sc/v26exl.
Вивантажив на бокси:
https://owwa.crm-onebox.com
https://zhiraf.crm-onebox.com
Перед використанням прочитайте будь ласка підказку https://prnt.sc/v26gvh .
Ваші 2 бокси зараз на окремій гілці з цим функціоналом. Початкові тести на локальній системі я провів при своїх вхідних даних - все працює правильно. Але краще буде якщо будете тестувати на одному-двох користувачах, а не робити відразу знижки всім, поки не переконаємося, що все працює як вам потрібно.
Щоб зрозуміти застосовується знижка чи ні я просто додавав продукт у процес через блок пошуку. Ціни налаштовував на своїй картці, клієнтом процесу був також я.
19.10.2020, 12:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Андрій
CEO, owwa.com.ua
Дмитре, чудова новина - дякую, сьогодні-завтра протестуємо по максимуму.
19.10.2020, 13:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Як поводиться функціонал? Все так як ви хотіли чи є редагування?
21.10.2020, 12:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Андрій
CEO, owwa.com.ua
Дмитре, добрий день!
Вчора під час тестування різних варіантів все відпрацювало максимально коректно, дякую за реалізацію цього функціоналу. Сьогодні вже почнемо застосовувати цей функціонал на практиці!
21.10.2020, 12:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Відмінно, тоді я почекаю фітбека від Тамари та смержу функціонал у продукт.
21.10.2020, 13:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро Співробітник написав:
Відмінно, тоді я почекаю фітбека від Тамари та смержу функціонал у продукт.

Здрастуйте, Дмитре! Чи можу я дати Вам відповідь наступного тижня? Я захворіла і це тривало довше, ніж я передбачала спочатку. Тому повноцінно протестувати поки що не можу. Те, що вдалося перевірити на одному клієнті, поки що працює коректно. ,
Але постало й питання. Якщо для товару не встановлено спеціальну ціну в картці, то до неї буде застосовано рівень цін із картки клієнта? В мене зараз не підтягується ця ціна, а застосовується звичайна ціна цього товару.
Ось це замовлення https://zhiraf.crm-onebox.com/admin/customorder/order/7073/edit/ йдеться про дві останні позиції
Ось цей клієнт https://zhiraf.crm-onebox.com/admin/shop/users/556/
27.10.2020, 14:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня, якщо спеціальні ціни товару не задані ціноутворення має бути як і раніше за рівнями цін користувача, ціні товарів хороших і тд - тут нічого не змінював.
ps одужуйте!
27.10.2020, 14:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро Співробітник написав:
Доброго дня, якщо спеціальні ціни товару не задані ціноутворення має бути як і раніше за рівнями цін користувача, ціні товарів хороших і тд - тут нічого не змінював.
ps одужуйте!

Дякую!
27.10.2020, 15:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Смержив у продукт, оновив ваші бокси. Позначте будь ласка відповідь правильною, щоб закрити завдання.
03.11.2020, 13:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Андрій
CEO, owwa.com.ua

Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Смержив у продукт, оновив ваші бокси. Позначте будь ласка відповідь правильною, щоб закрити завдання.

Дмитре, дякую!
03.11.2020, 13:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Смержив у продукт, оновив ваші бокси. Позначте будь ласка відповідь правильною, щоб закрити завдання.

Здрастуйте, Дмитре! Спецціни в мене встановлено, але не працюють. Ось у цього клієнта https://zhiraf.crm-onebox.com/admin/shop/users/556/. У цих замовленнях https://zhiraf.crm-onebox.com/admin/customorder/order/7088/edit/
https://zhiraf.crm-onebox.com/admin/customorder/order/7073/edit/
Можливо, я щось неправильно налаштувала?
03.11.2020, 16:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дайте, будь ласка, приклад з одним продуктом, не дуже зручно дивитися відразу по 6 штук в процесі
03.11.2020, 16:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Дайте, будь ласка, приклад з одним продуктом, не дуже зручно дивитися відразу по 6 штук в процесі

https://zhiraf.crm-onebox.com/admin/customorder/type/7073/edit/
https://zhiraf.crm-onebox.com/admin/customorder/type/7088/edit/
Це самі замовлення. Я видалила з них усі позиції, окрім однієї. Але щодо інших товарів була аналогічна ситуація. Вони не даремно були в одному замовленні. Я перевіряла їхні ціни також.
03.11.2020, 17:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Дайте, будь ласка, приклад з одним продуктом, не дуже зручно дивитися відразу по 6 штук в процесі

Я на скрині зазначила, що працює, а що ні. https://prnt.sc/vcoams
Як варіант використання: можна дозволити в цьому функціоналі збереження бід вказівки знижки, а лише з рівнем ціни, і тоді це буде універсальний механізм для встановлення знижок та присвоєння рівня цін клієнту на різні категорії та бренди.
03.11.2020, 17:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

https://prnt.sc/vcoepj наскільки я бачу все правильно. Близько 30% знижки виходить
03.11.2020, 17:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
https://prnt.sc/vcoepj наскільки я бачу все правильно. Близько 30% знижки виходить

Та в підборі товару правильно, а документ із якою ціною потрапляє? https://prnt.sc/vcom2e
03.11.2020, 17:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
https://prnt.sc/vcoepj наскільки я бачу все правильно. Близько 30% знижки виходить

https://prnt.sc/vcon9i Це дуже свіже замовлення.
https://zhiraf.crm-onebox.com/admin/customorder/order/7090/edit/
03.11.2020, 17:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо видалити товар і додати знову ви побачите таку картину: https://prnt.sc/vcoyx5 . Даний функціонал працює у вже створеному процесі, де є клієнт, але може не працювати у формі додавання замовлення, де ще може бути не обраний клієнт при додаванні товарів у процес. Рекомендую спочатку створювати процес з клієнтом, а потім уже накидати в процес товари.
03.11.2020, 17:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Якщо видалити товар і додати знову ви побачите таку картину: https://prnt.sc/vcoyx5 . Даний функціонал працює у вже створеному процесі, де є клієнт, але може не працювати у формі додавання замовлення, де ще може бути не обраний клієнт при додаванні товарів у процес. Рекомендую спочатку створювати процес з клієнтом, а потім уже накидати в процес товари.

Я так і робила. Створила процес із клієнтом та додавала продукти. Виходить, що потрібно створити замовлення, додати продукти, зберегти, видалити продукти та знову додати продукти. Принаймні, зараз це так працює. Мені здається, це складна конструкція.
03.11.2020, 17:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Мені здається, ви трохи заплуталися. Потрібно створити процес, вписати до нього клієнта та зберегти. Все, після цього у вас все буде, як і у мене на скрині. До того як ви не зберегли клієнта в процесі бокс поняття не має чиїсь спеціальні ціни дивитися
03.11.2020, 18:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Якщо видалити товар і додати знову ви побачите таку картину: https://prnt.sc/vcoyx5 . Даний функціонал працює у вже створеному процесі, де є клієнт, але може не працювати у формі додавання замовлення, де ще може бути не обраний клієнт при додаванні товарів у процес. Рекомендую спочатку створювати процес з клієнтом, а потім уже накидати в процес товари.

Наразі перевірила на новому замовленні. Створюю замовлення з клієнтом, заходжу в замовлення, зберігаю ще раз порожнє замовлення і тільки тоді товар підтягується з правильною ціною. Але як мають чинити менеджери? Швидко вони пам'ятатимуть, що для чогось потрібно зберегти порожнє замовлення і тільки потім наповнювати його?
03.11.2020, 18:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

можете зробити замовлення, не зберігати його та дати мені спробувати додати туди продукт?
03.11.2020, 18:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Мені здається, ви трохи заплуталися. Потрібно створити процес, вписати до нього клієнта та зберегти. Все, після цього у вас все буде, як і у мене на скрині. До того як ви не зберегли клієнта в процесі бокс поняття не має чиїсь спеціальні ціни дивитися

Я зрозуміла, що Ви мали на увазі. Я так і роблю. Створіть замовлення в нашому боксі і Ви побачите як це відбувається.
Там ще цікавіше виходить. Навіть якщо зберегти замовлення та додати товар у збережене порожнє замовлення, то при збереженні замовлення ціна знову змінюється на базову без знижки. Наберіть мене у скайпі і я покажу як це приходить. Або самі можете відтворити ситуацію, зробивши у нас у боксі замовлення.
03.11.2020, 18:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
можете зробити замовлення, не зберігати його та дати мені спробувати додати туди продукт?

Зараз зроблю. Ось він https://zhiraf.crm-onebox.com/admin/customorder/order/7094/edit/
03.11.2020, 18:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Тамара, справа в тому, що я не просто так прошу вас дати мені конкретний приклад у ВАШІЙ системі. Кожен бокс це унікальна система з мільйоном комбінацій різних налаштувань та блоків, відповідно у мене та у вас може працювати по-різному. Тому просто зробіть, що я вас прошу з першого разу, без додаткових пояснень з мого боку, це не повинно бути складно. Дякую.
03.11.2020, 18:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чаусова Тамара
Клієнт писав/ла:

Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
можете зробити замовлення, не зберігати його та дати мені спробувати додати туди продукт?

Зараз зроблю. Ось він https://zhiraf.crm-onebox.com/admin/customorder/order/7094/edit/

https://prnt.sc/vcpp09 зайшов у процес і відразу ж додаю товар
03.11.2020, 18:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

https://zhiraf.crm-onebox.com/admin/customorder/order/7095/edit/ ось я вже створив свій процес і в ньому без збереження показує те саме, ціну 600+
03.11.2020, 18:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
https://zhiraf.crm-onebox.com/admin/customorder/order/7095/edit/ ось я вже створив свій процес і в ньому без збереження показує те саме, ціну 600+

Збережіть та подивіться яка буде ціна після збереження.
03.11.2020, 18:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

приберіть дію "Застосувати рівень цін клієнта до продуктів процесу" з етапу, воно змінює ціну всі продукти процесу на ціну з рівня цін.
03.11.2020, 18:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
приберіть дію "Застосувати рівень цін клієнта до продуктів процесу" з етапу, воно змінює ціну всі продукти процесу на ціну з рівня цін.

Так без цієї дії працює правильно. Але виникають такі питання:
1. Якщо ця дія змінює ціну на ціну з рівня цін, то за яким принципом вибирається цей рівень. У картці та в групі клієнта встановлено ціну Опт1, а на замовлення підставлявся рівень цін Базова?
2. Якщо цю дію "Застосувати рівень цін клієнта до продуктів процесу" прибрати, то в тих продуктах, де немає спеціальних цін, не буде ціни клієнта з картки, а буде ціна продажу? Як виходити з цього положення?
03.11.2020, 18:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
приберіть дію "Застосувати рівень цін клієнта до продуктів процесу" з етапу, воно змінює ціну всі продукти процесу на ціну з рівня цін.

Виходить, що тоді для кожної категорії потрібно прописувати нульову знижку від типу цін, який потрібен. Це дуже незручно та й можна просто щось забути.
03.11.2020, 18:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
приберіть дію "Застосувати рівень цін клієнта до продуктів процесу" з етапу, воно змінює ціну всі продукти процесу на ціну з рівня цін.

Здрастуйте, Дмитре! Як же бути з автоматичною дією? Застосувати рівень цін клієнта до продуктів процесу? Без його використання неможливо обійтись! Може варто додати галочку Не міняти спеціальні ціни, якщо це можливо?
04.11.2020, 10:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Здрастуйте, я не розумію, чому ви не можете обійтися без цієї дії?
04.11.2020, 10:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Здрастуйте, я не розумію, чому ви не можете обійтися без цієї дії?

Такий приклад. У клієнта на три категорії встановлені спеціальні ціни. А на інші товари має рівень цін оптова. Цей рівень встановлено у картці клієнта. Без цієї дії яка підставлятиметься ціна на всі товари, крім тих, на які є спецціни?
04.11.2020, 11:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чаусова Тамара
Клієнт писав/ла:

Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Здрастуйте, я не розумію, чому ви не можете обійтися без цієї дії?

Такий приклад. У клієнта на три категорії встановлені спеціальні ціни. А на інші товари має рівень цін оптова. Цей рівень встановлено у картці клієнта. Без цієї дії яка підставлятиметься ціна на всі товари, крім тих, на які є спецціни?

для того, щоб це подивитися, я вам на щастя не потрібен. Це елементарна логіка, яку ви можете перевірити хвилини за півтори. Наскільки я пам'ятаю, вам проставиться ціна рівня цін
04.11.2020, 12:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:

Чаусова Тамара
Клієнт писав/ла:

Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Здрастуйте, я не розумію, чому ви не можете обійтися без цієї дії?

Такий приклад. У клієнта на три категорії встановлені спеціальні ціни. А на інші товари має рівень цін оптова. Цей рівень встановлено у картці клієнта. Без цієї дії яка підставлятиметься ціна на всі товари, крім тих, на які є спецціни?

для того, щоб це подивитися, я вам на щастя не потрібен. Це елементарна логіка, яку ви можете перевірити хвилини за півтори. Наскільки я пам'ятаю, вам проставиться ціна рівня цін

Я перевірю та Вам напишу.
04.11.2020, 12:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:

Чаусова Тамара
Клієнт писав/ла:

Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Здрастуйте, я не розумію, чому ви не можете обійтися без цієї дії?

Такий приклад. У клієнта на три категорії встановлені спеціальні ціни. А на інші товари має рівень цін оптова. Цей рівень встановлено у картці клієнта. Без цієї дії яка підставлятиметься ціна на всі товари, крім тих, на які є спецціни?

для того, щоб це подивитися, я вам на щастя не потрібен. Це елементарна логіка, яку ви можете перевірити хвилини за півтори. Наскільки я пам'ятаю, вам проставиться ціна рівня цін

Дмитре! Я зробила пробне замовлення. При відключеній автоматичній дії підставляється рівень цін Базова на товари за якими немає спеціальних цін. При включенні дії відбувається те саме - підставляється рівень цін Базова, хоча у картці та групі клієнта стоїть Опт1, на товар зі спеціальною ціною (знижкою) теж підштовхується Базова. Ось ці замовлення https://zhiraf.crm-onebox.com/admin/customorder/order/7099/edit/, https://zhiraf.crm-onebox.com/admin/customorder/order/7100/edit/ Питання в Тому тягнеться ціна, яка не фігурує в налаштуваннях цього клієнта.
Я вже вчора писала вам про це, але ви не відповіли на моє запитання.
04.11.2020, 14:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чаусова Тамара
Клієнт писав/ла:
хоча в картці та групі клієнта стоїть Опт1

Опт1 у вашому випадку це додаткове поле. Жодного відношення до рівня цін воно взагалі не має. https://prnt.sc/vdbp0z
04.11.2020, 15:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:

Чаусова Тамара
Клієнт писав/ла:
хоча в картці та групі клієнта стоїть Опт1

Опт1 у вашому випадку це додаткове поле. Жодного відношення до рівня цін воно взагалі не має. https://prnt.sc/vdbp0z

Дмитре, я виявила це раніше, ніж Ви мені відповіли, але не було змоги написати. Перепрошую за те, що ввела Вас в оману і зайняла Ваш час, я і себе теж заплутала :). Нині виправила і все працює правильно. Вибачте ще раз!
04.11.2020, 18:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар