1b.app
Скопійоване посилання -

Трекінг посилок "Розетка доставка"

Діти, можна додати в інтерфейс такі поліпшення як за аналогією Нова Пошта:

1) Блок у якому відображається статус посилки Розетка доставка та інше (дивіться картинку);

2) Було б зручно при натисканні на ТТН перейти на сторінку зі статусом посилки (https://rozetka.delivery/tracking/parcel?parcel_id=RMP-138914513).

Заздалегідь вдячний!
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добридень. Скиньте будь-ласка посилання на своє замовлення, я подивлюся що там зараз після натискання на посилання (начебто має бути друк?)
04.12.2023, 16:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Відділ турбот
OneBox production написав:
Добридень. Скиньте будь-ласка посилання на своє замовлення, я подивлюся що там зараз після натискання на посилання (начебто має бути друк?)

Добридень!
Ось посилання https://our-store.com.ua/85852/
Хочу додати, якщо прокладати паралель із Новою Поштою та Укрпоштою, то воно має працювати ось так:
- при натисканні на номер ТТН – повинна відкриватися нова вкладка де проставлена ​​ТТН та показується статус ТТН;
- Поруч із ТТН є кнопка Друк і вже при натисканні на неї виводиться друк.
04.12.2023, 17:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень!
Підкажіть будь ласка, чи можна буде це поправити?
28.12.2023, 12:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Відділ турбот
OneBox production написав:
Добридень. Скиньте будь-ласка посилання на своє замовлення, я подивлюся що там зараз після натискання на посилання (начебто має бути друк?)

Добридень!
Ця доопрацювання ще актуальна. Чи можна реалізувати?
28.01.2024, 18:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня, друк ТТН наскільки я пам'ятаю, поправив вже давно. Відкривати нову вкладку зі статусом - у чому цінність якоїсь нової сторінки мені не зовсім зрозуміла? Якщо Вам потрібно бачити статус ТТН, то давайте зробимо окреме поле де показуватиме статус ТТН розетки, за аналогією з Новою поштою, наприклад. Як мінімум, зараз статуси повинні додаватися в коментарі у вигляді повідомлень про зміну статусів.
07.02.2024, 15:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день!

Відділ турбот
OneBox production написав:
друк ТТН наскільки я пам'ятаю поправив вже давно

Так, вкладка з ТТН для друку вже є. Дякую

Відділ турбот
OneBox production написав:
Якщо Вам потрібно бачити статус ТТН, то давайте зробимо окреме поле де показуватиме статус ТТН розетки, за аналогією з Новою поштою, наприклад

Такий варіант буде найідеальнішим.
07.02.2024, 16:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Давайте тоді здали окремий блок де будемо показувати поточний статус ТТН розетки, займе 1ч. Виставити рахунок?
07.02.2024, 17:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар