1b.app
Скопійоване посилання -

OS: зникла можливість Відкрити процес в іншій вкладці

У списку процесів зникла можливість відкрити кілька процесів інших вкладках.
Раніше я натискав правою кнопкою миші і користувався стандартним функціоналом браузера "", а тепер замість цього відкривається меню OneBox і процес відкривається в цій же вкладці.
+ стандартно у всіх програмах, цей ярлик давав зрозуміти, що відкриватиметься сторінка в іншій вкладці, а не в цій же. Це викликає дисонанс
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

відкривайте через ctrl + клік мишкою
18.07.2021, 17:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production написав:
відкривайте через ctrl + клік мишкою

Ігор,
перестаньте відповідати просто "від балди".
Ви ж самі чудово розумієте, що цим, крім групи програмістів OneBox, ніхто не користуватиметься. Це можна виправити?
18.07.2021, 17:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович написав:

Устименко Ігор
OneBox production написав:
відкривайте через ctrl + клік мишкою

Ігор,
перестаньте відповідати просто "від балди".
Ви ж самі чудово розумієте, що цим, крім групи програмістів OneBox, ніхто не користуватиметься. Це можна виправити?

я відповідаю так як я вважаю за потрібне
ще раз повторюю відповідь міняти нічого не будемо з цього питання
18.07.2021, 18:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович написав:
+ Стандартно у всіх програмах, цей ярлик давав зрозуміти, що відкриватиметься сторінка в іншій вкладці, а не в цій же.

логічно, судячи з іконки, має відкрити новий вклад.
18.07.2021, 20:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production написав:
ще раз повторюю відповідь міняти нічого не будемо з цього питання

Тоді просто поверніть налаштування браузера. Навіщо ви їх прибрали?
18.07.2021, 20:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло писав/ла:

Юрченко Роман Сергійович написав:
+ Стандартно у всіх програмах, цей ярлик давав зрозуміти, що відкриватиметься сторінка в іншій вкладці, а не в цій же.

логічно, судячи з іконки, має відкрити новий вклад.

давайте в цьому пункті зробимо відкриття у новій вкладці на цьому пункті відкрити
сьогодні зроблять

Юрченко Роман Сергійович написав:

Устименко Ігор
OneBox production написав:
ще раз повторюю відповідь міняти нічого не будемо з цього питання

Тоді просто поверніть налаштування браузера. Навіщо ви їх прибрали?

ми вважаємо що вони не потрібні, а наше меню корисніше
19.07.2021, 10:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production написав:
давайте в цьому пункті зробимо відкриття у новій вкладці на цьому пункті відкрити
сьогодні зроблять

Ок. Нехай буде ще один пункт у меню для відкриття нової вкладки.
Дякую

Устименко Ігор
OneBox production написав:
ми вважаємо що вони не потрібні, а наше меню корисніше

Я не говорю, щоб від нього зовсім відмовлятися. Просто є різні способи оформлення та видачі замовлення.
У нас, наприклад, по-різному оформляються замовлення в залежності від джерела або типу видачі. Наприклад:
1) коли йде оформлення по телефону – така логіка може працювати, хоча є багато недоліків: немає пошуку клієнта, немає можливості об'єднати контакт із вже існуючим клієнтом (з цього приводу я спеціально створив та інвестував у блок "Заповнити картку контакту" де це все є , до того ж, у цій інвестиції брало участь велика кількість користувачів (які була потрібна така функція).
2) Для того, щоб замовлення за умовою Самовивіз (коли клієнт просто прийшов до магазину без попереднього оформлення замовлення) – потрібно зробити мінімальну кількість кліків та вікон. Ми протягом 1 року намагалися уникнути цього і зробили хоч якось. Причому це робили двома компаніями - але хорошого результату немає, а зараз же потрібно починати з початку. Хочу ще додати, що функціонал OneBox у будь-якій її версії, зовсім не створений для офлайн магазинів і кожен намагається це виправити якимись милицями чи інвестиціями (як я наприклад).
Ігорю, прошу переглянути своє рішення. Просто неможливо швидко відпустити клієнта офлайн. Вони й так чекають по кілька хвилин, коли ми його відпустимо.
19.07.2021, 11:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

зробили відкриття на кліку на відкрити в новій вкладці
19.07.2021, 11:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production написав:
зробили відкриття на кліку на відкрити в новій вкладці

ВОГОНЬ! Супер! Дякую
19.07.2021, 14:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар