1b.app
Скопійоване посилання -

Опис брендів двома мовами

Доброго дня! Необхідно в картки брендів вивести також вивести поле "Опис" для описів українською мовою. Зараз там одне поле "Опис": https://crm.kidzaza.com.ua/admin/shop/brands/63/
Оце поле можна? https://crm.kidzaza.com.ua/admin/shop/productfield/112/
Ну чи інше поле саме для брендів та вказати ідентифікатор. Дякую.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Додаткові поля продуктів не можна виводити на редагування брендів.
10.03.2021, 15:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
Додаткові поля продуктів не можна виводити на редагування брендів.

Добрий день. Такий варіант було враховано, тому й написала, що будь-яке інше поле (додаткове для брендів) цілком підійде, щоб ним тягнулися описи українською мовою. Зробити поле, вивести в картку, дати ідентифікатор.
10.03.2021, 16:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Добрий день. Такий варіант було враховано, тому й написала, що будь-яке інше поле (додаткове для брендів) цілком підійде, щоб ним тягнулися описи українською мовою. Зробити поле, вивести в картку, дати ідентифікатор.

Для заповнення даних різними мовами є функціонал "Мультиязичність".
Для того щоб оцінити доопрацювання додаткових полів для брендів - потрібно розуміння як ви хочете це використовувати в повній мірі.
10.03.2021, 16:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
Для того щоб оцінити доопрацювання додаткових полів для брендів - потрібно розуміння як ви хочете це використовувати в повній мірі.

Нам потрібні два поля описів у Брендах: одне для передачі тексту російською мовою до російськомовної версії сайту (воно є), друге – для української версії сайту. Просто ще одне текстове поле, що дубль існує з іншим ідентифікатором.
10.03.2021, 16:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


одне для передачі тексту російською мовою до російськомовної версії сайту (воно є), друге – для української версії сайту.

мова про якийсь сторонній сайт та автоматизацію передачі товарів?
10.03.2021, 17:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
мова про якийсь сторонній сайт та автоматизацію передачі товарів?

Мова про наш інтернет-магазин, який знаходиться на стадії розробки та тестування. Він буде двома мовами.
Ось у товарів у картці є 2 поля для передачі описів: description (стандартне) – російська мова, opisaniyaopisi112 (додаткове) – українська мова.
Те саме потрібно для Брендів, 2 поля.
10.03.2021, 17:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

За допомогою чого ви плануєте експортувати дані на ваш інтернет-магазин?
11.03.2021, 14:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
За допомогою чого ви плануєте експортувати дані на ваш інтернет-магазин?

парсер, який витягує всі поля до БД
11.03.2021, 15:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


парсер, який витягує всі поля до БД

Підключайте модуль "Мультиязичність", налаштовуєте необхідні поля, які мають бути кількома мовами - і заповнюйте бренд шляхом перемикання мови в панелі керування системою. У базі буде заповнено кілька колонок з описом (наприклад description і descriptionua)
11.03.2021, 16:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
Підключайте модуль "Мультиязичність", налаштовуєте необхідні поля, які мають бути кількома мовами - і заповнюйте бренд шляхом перемикання мови в панелі керування системою. У базі буде заповнено кілька колонок з описом (наприклад description і descriptionua)

Підкажіть, будь ласка, якщо у нас вже заповнені всі необхідні поля для продуктів двома мовами (можете погортати картку для прикладу: https://crm.kidzaza.com.ua/admin/shop/products/34545/edit/), то встановлення Мультимовність тільки для заповнення описів брендів ні на що не вплине? Усі раніше заповнені поля залишаться у такому вигляді? Вже понад 61000 товарів створено на ..
11.03.2021, 17:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Підкажіть, будь ласка, якщо у нас вже заповнені всі необхідні поля для продуктів двома мовами (можете погортати картку для прикладу: https://crm.kidzaza.com.ua/admin/shop/products/34545/edit/), то встановлення Мультимовність тільки для заповнення описів брендів ні на що не вплине? Усі раніше заповнені поля залишаться у такому вигляді? Вже понад 61000 товарів створено на ..

Якщо ви не налаштуєте поля продуктів для мультимовності - то теоретично нічого з ними відбуватися не буде.
11.03.2021, 17:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
Якщо ви не налаштуєте поля продуктів для мультимовності - то теоретично нічого з ними відбуватися не буде.

Не налаштовували: https://prnt.sc/10izqbf
Там за замовчуванням чомусь галочки стояли у всіх блоках, окрім низки нижніх.
Але описи товарів російською мовою зникли: https://prnt.sc/10izp6n
11.03.2021, 19:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
Якщо ви не налаштуєте поля продуктів для мультимовності - то теоретично нічого з ними відбуватися не буде.

Не тільки описи товарів постраждали.
Загалом злетіли ще всі назви та описи у технологій: https://crm.kidzaza.com.ua/admin/shop/products/list-table/mode/?searchLine=&...
Злетіли також назви у Героїв: https://crm.kidzaza.com.ua/admin/shop/products/list-table/mode/?searchLine=&...
Як із цим бути?
12.03.2021, 18:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Як я розумію, під час встановлення мультимовності, галочки повинні бути за замовчуванням неактивні все, щоб не нашкодити вже заповненим раніше полям. Чому їх було включено? Чому поля просто обнулюються, якщо були заповнені?
Чи можна зробити відкат на вчорашній день, щоби все відновилося як було?
12.03.2021, 18:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юнгер Ірина написав:
Чи можна зробити відкат на вчорашній день, щоби все відновилося як було?

Бекап начебто є на 11.03
У вас проблема з усіма продуктами чи як?
16.03.2021, 17:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Наскільки я бачу - без назви в системі лише 285 подуктів із понад 61 тисячі
Якби проблема була із включенням модуля - злетіло б усім продуктам (але ми не робимо нічого з базовою колонкою назви)
16.03.2021, 18:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Наскільки я бачу - без назви в системі лише 285 подуктів із понад 61 тисячі
Якби проблема була із включенням модуля - злетіло б усім продуктам (але ми не робимо нічого з базовою колонкою назви)

Між полями "Назва" та "Найменування" є різниця.
Ось у тих продуктів, які залишилися без назв, було заповнено "Найменування" – злетіло.
Також у всіх продуктів очистилося поле "Опис" (як я розумію, ідентифікатор description) - у всіх 61к+ немає описів.
Такий варіант нас взагалі не влаштовує.
На 11.03 бекап цілком влаштує, якщо його було зроблено раніше 19:00.
Повинна скасуватися установка мультимовності і все повернеться на свої місця.
16.03.2021, 19:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юнгер Ірина написав:
Між полями "Назва" та "Найменування" є різниця.
Ось у тих продуктів, які залишилися без назв, було заповнено "Найменування" – злетіло.

Я говорю про поле name - воно заповнене майже у всіх продуктів.

Юнгер Ірина написав:
Також у всіх продуктів очистилося поле "Опис" (як я розумію, ідентифікатор description) - у всіх 61к+ немає описів.
Такий варіант нас взагалі не влаштовує.

Цього не могло статися суто технічно. Мультимовність жодним чином не скидає базові поля. Можливо ви перевіряєте не тією мовою?

Юнгер Ірина написав:
На 11.03 бекап цілком влаштує, якщо його було зроблено раніше 19:00.
Повинна скасуватися установка мультимовності і все повернеться на свої місця.

Бекапи робляться вночі.
Так що можу запропонувати за 10.03 перелити по таблиці продуктів проблемну колонку. Але з вищевказаного - я не впевнений, що це дасть якийсь результат.
17.03.2021, 15:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Цього не могло статися суто технічно. Мультимовність жодним чином не скидає базові поля. Можливо ви перевіряєте не тією мовою?

Ви можете увійти до картки будь-якого товару та побачити, що російський опис - порожній, а український залишився на місці:
Товар: https://crm.kidzaza.com.ua/admin/shop/products/34545/edit/
Товар: https://crm.kidzaza.com.ua/admin/shop/products/71950/edit/
Вибирайте будь-хто. Це сталося після встановлення мультимовності.
Мова стоїть "російська":
Його взагалі, до речі, переключити немає можливості.
17.03.2021, 16:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Я говорю про поле name - воно заповнене майже у всіх продуктів.

У полі name все гаразд, воно не зворушене.
У цих продуктах зникла назва (Найменування - це поле name) і теж опис російською:
І так у всій категорії "Технології".
Продукт: https://crm.kidzaza.com.ua/admin/shop/products/11342/edit/
17.03.2021, 16:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Я говорю про поле name - воно заповнене майже у всіх продуктів.

Хоча дивно. Поле дійсно у всіх продуктів використовується одне – name.
А очистилося воно лише у продуктів категорій "Технології" та "Герої":
https://crm.kidzaza.com.ua/admin/shop/products/list-table/mode/?searchLine=&...
https://crm.kidzaza.com.ua/admin/shop/products/list-table/mode/?searchLine=&...

Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Бекапи робляться вночі.
Так що можу запропонувати за 10.03 перелити по таблиці продуктів проблемну колонку. Але з вищевказаного - я не впевнений, що це дасть якийсь результат.

Проблемні колонки - Найменування та Опис:
Вони очистилися 11.03.2021 між 19 та 20:00 орієнтовно, необхідно відновити хоча б description (Опис).
17.03.2021, 17:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юнгер Ірина написав:
Ви можете увійти до картки будь-якого товару та побачити, що російський опис - порожній, а український залишився на місці:

Даний модуль не торкається базових колонок - і скинути їх відповідно не може.

Юнгер Ірина написав:
У полі name все гаразд, воно не зворушене.
У цих продуктах зникла назва (Найменування - це не поле name) і теж опис російською:
Хоча дивно. Поле дійсно у всіх продуктів використовується одне – name.
А очистилося воно лише у продуктів категорій "Технології" та "Герої":

Може у вас якийсь імпорт мультимовний налаштований, який і перетер вам поля у деяких товарів?
Бо якби це робив модуль мультимовності - скосило б усім товарам - але повторюся, він не чіпає базових колонок name і description

Юнгер Ірина написав:
Проблемні колонки - Найменування та Опис:
Вони очистилися 11.03.2021 між 19 та 20:00 орієнтовно, необхідно відновити хоча б description (Опис).

ми можемо звичайно дістати бекап і перевірити, але давайте спочатку перевіримо чи немає у вас ніякого імпорту, що це "перетріть"
18.03.2021, 09:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Даний модуль не торкається базових колонок - і скинути їх відповідно не може.

Але якось це сталося, саме після встановлення мультимовності.

Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Може у вас якийсь імпорт мультимовний налаштований, який і перетер вам поля у деяких товарів?
Бо якби це робив модуль мультимовності - скосило б усім товарам - але повторюся, він не чіпає базових колонок name і description

Нічого в нас не налаштовано. Ще раз повторюся, до встановлення модуля мультимовності все було добре.

Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
ми можемо звичайно дістати бекап і перевірити, але давайте спочатку перевіримо чи немає у вас ніякого імпорту, що це "перетріть"

Майже два роки все було нормально. Останнім часом ніхто нічого не доналаштовував, редагування не вносилися.
Все сталося саме 11.03.2021, коли була натиснути кнопку "Встановити" на модулі "Мультиязичність" у магазині боксу.
18.03.2021, 10:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Відновіть, будь ласка, поле description (Опис) на 10.03.
Більше нічого не чіпайте. Назви потрібним продуктом ми вносимо вручну заново.
Модуль "Мультиязичність" видалили.
18.03.2021, 10:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юнгер Ірина написав:
Відновіть, будь ласка, поле description (Опис) на 10.03.
Більше нічого не чіпайте. Назви потрібним продуктом ми вносимо вручну заново.

Ок, як зробимо – відпишусь
18.03.2021, 10:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ми витягли бекап таблиці продуктів за 10 березня 2:46 - там поле description аналогічно заповнене тільки у 12 продуктів.
Так що я вже більш ніж впевнений, що підключення мультимовності тут - не до чого. Принаймні у явному вигляді.
Чи у вас немає жодних імпортів, які б "затерли" описи, якщо такі були заповнені?
18.03.2021, 10:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Ми витягли бекап таблиці продуктів за 10 березня 2:46 - там поле description аналогічно заповнене тільки у 12 продуктів.
Так що я вже більш ніж впевнений, що підключення мультимовності тут - не до чого. Принаймні у явному вигляді.
Чи у вас немає жодних імпортів, які б "затерли" описи, якщо такі були заповнені?

Так ні ж :(
Ви можете перевірити самі.
Ми обговорювали модуль 11.03.2021, того ж дня його встановили та зникли описи. Я не розумію, як так вийшло.
У всіх продуктах, де заповнено поле opisaniyaopisi112 (Опис), було аналогічно заповнене поле description (Опис) російською мовою. Що показує по полю опіаніяопісі112 в бекапі за 10.03?
18.03.2021, 11:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юнгер Ірина написав:
Так ні ж :(
Ви можете перевірити самі.
Ми обговорювали модуль 11.03.2021, того ж дня його встановили та зникли описи. Я не розумію, як так вийшло.
У всіх продуктах, де заповнено поле opisaniyaopisi112 (Опис), було аналогічно заповнене поле description (Опис) російською мовою.

Поле description - відповідає бекапу на момент 10.03.2021 2:46. Я не можу взяти дані з нізвідки - їх не було спочатку, судячи з бекапу.

Що показує по полю опіаніяопісі112 в бекапі за 10.03?

Додаткові поля жодним чином не беруть участь у модулі мультимовності. Вони завжди в 1-му варіанті.
18.03.2021, 11:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Хоча стоп, я маю на увазі в бекапі колонки nameru і descriptionru за 10.03 - і там заповнені дані
Виходить, ви включили модуль ще раніше?
18.03.2021, 11:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Що ви хочете, щоб я тепер зробив?
Я можу запропонувати перелити колонки nameru та descriptionru з бекапа в аналогічні базові поля name та description, якщо він не заповнений
Або ж підключіть мультимовність спочатку ua, після ru - і для товару заллю колонки аналогічно в nameru та descriptionru
PS: я можу припустити, що у вас раніше була підключена мультимовність, і для RU були окремі колонки. Потім ви її перепідключили, вказавши мови навпаки - і колонки ru скинуло, створивши замість них ua. Ну а після ви взагалі прибрали усі колонки – їх і видалило додаткові.
18.03.2021, 11:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Хоча стоп, я маю на увазі в бекапі колонки nameru і descriptionru за 10.03 - і там заповнені дані
Виходить, ви включили модуль ще раніше?

Ні. Тільки після обговорення з Вами, після цього повідомлення:
Дочекалися кінця робочого дня та спробували підключити. Десь між 19 та 20:00.
Ми можемо скопіювати descriptionru в description, наприклад?
18.03.2021, 11:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Що ви хочете, щоб я тепер зробив?
Я можу запропонувати перелити колонки nameru та descriptionru з бекапа в аналогічні базові поля name та description, якщо він не заповнений

Давайте тільки descriptionru в description.
Назви ми вже відновили сьогодні вручну.
18.03.2021, 11:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юнгер Ірина написав:
Ні. Тільки після обговорення з Вами, після цього повідомлення:

можливо це було включено конфігурацією до оновлення, не суть

Юнгер Ірина написав:
Ми можемо скопіювати descriptionru в description, наприклад?

можемо так, або інакше як я запропонував

Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Або ж підключіть мультимовність спочатку ua, після ru - і для товару заллю колонки аналогічно в nameru та descriptionru
18.03.2021, 11:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
PS: я можу припустити, що у вас раніше була підключена мультимовність, і для RU були окремі колонки. Потім ви її перепідключили, вказавши мови навпаки - і колонки ru скинуло, створивши замість них ua. Ну а після ви взагалі прибрали усі колонки – їх і видалило додаткові.

Я лише можу припустити, що хтось із минулих інтеграторів намагався це зробити. Нас до відома не повідомляли :(
18.03.2021, 11:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
можемо так, або інакше як я запропонував


Юнгер Ірина написав:
Давайте тільки descriptionru в description.
Назви ми вже відновили сьогодні вручну.

Давайте поки що так.
18.03.2021, 12:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юнгер Ірина написав:
Давайте тільки descriptionru в description.
Назви ми вже відновили сьогодні вручну.

Перелив
18.03.2021, 12:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Перелив

Велике спасибі. Перевірили рандомно кілька продуктів – описи з'явилися.
18.03.2021, 12:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максиме, повернемося до початку теми. Без модуля мультимовності ніяк не можна в Бренди засунути дод. поле для описів українською мовою? Будь-яке поле типу "Текст (html)", загалом.
18.03.2021, 12:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Для того щоб оцінити доопрацювання додаткових полів для брендів - потрібно розуміння як ви хочете це використовувати в повній мірі.

Доопрацювати базові додаткові поля для брендів (наприклад, як у категорій) - займе близько 15 годин. Це буде можливість додавати додаткові поля для брендів + їхнє редагування в редагуванні бренду + додавання/редагування в REST API за брендами.
Всі інші доопрацювання (наприклад, можливість вивантаження даних по брендах в якомусь вигляді) - уточнюйте саме яку дію і що необхідно.
18.03.2021, 12:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Доопрацювати базові додаткові поля для брендів (наприклад, як у категорій) - займе близько 15 годин. Це буде можливість додавати додаткові поля для брендів + їхнє редагування в редагуванні бренду + додавання/редагування в REST API за брендами.
Всі інші доопрацювання (наприклад, можливість вивантаження даних по брендах в якомусь вигляді) - уточнюйте саме яку дію і що необхідно.

Та нічого більше не потрібне. Одне дод. поле "Текст (html)" у Брендах, все!
Щоб його можна було тягнути по ідентифікатору поля парсером.
18.03.2021, 13:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Кастомне поле чисто під ваш проект – ми додавати не будемо.
Варіант доопрацювання повноцінного функціоналу додаткових полів – я оцінив вище.
18.03.2021, 13:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Кастомне поле чисто під ваш проект – ми додавати не будемо.
Варіант доопрацювання повноцінного функціоналу додаткових полів – я оцінив вище.

Дякую, виручили :)
18.03.2021, 13:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар