1b.app
Скопійоване посилання -

Хвилинний крон працював 30 хвилин (Rozetka_Processor_ImportCategoryFilterValue).

Тут https://baza.cn.ua/admin/shop/statistic/
Спостерігав картину (скрин)
На скрині видно, що Rozetka_Processor_ImportCategoryFilterValue відпрацьовувала майже 30 хвилин
Судячи з назви, йшла спроба тягнути категорії з розетки.
Дуже схоже на баг, тому що незрозуміло за якою логікою тягнути категорії (оновлювати, тому що вони вже давно затягнуті всі) потрібно було на хвилинному кроні і в результаті покласти все на 30 хвилин (нові замовлення, платежі, перерахунки https://crm- onebox.com/ua/support/?q=ShopSupplier_Processor_Avail+ )
Прошу виправити помилку або дати коментар, чому так сталося і як часто це відбуватися.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

він тягне не категорії а фільтра до всіх категорій
16.07.2021, 23:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Устименко Ігор
OneBox production написав:
він тягне не категорії а фільтра до всіх категорій

Тим більше
1. Ви вважаєте це нормально і правильно (вішати на хвилинний крон процесор, який може зупинити роботу системи на 30 хвилин)?
2. Чому якщо процесор працює 30 хвилин, то ви його не розбили на багато маленьких (які будуть відпрацьовувати до 1 хвилини, щоб не страждали інші процеси системи, які відпрацьовують на хвилинному)?
3. Чи може логічніше перенести такий процесор на часовий або денний крон?
22.07.2021, 11:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. при вірних налаштуваннях він стільки не працює
2. немає необхідності
3. не думаю
22.07.2021, 15:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)
1. А що означає "вірних налаштуваннях"?
2. Де можна знайти будь-яку інформацію як зробити "правильні налаштування"?
3. Ви можете прибрати у мене ліміт в 1 повідомлення на добу (я не зрозумію чого ви боїтеся), тому що я не можу вам відповідати, чи доводиться чекати 1-2 доби?
24.07.2021, 17:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1-2. Так як система оновлює всі назви значення фільтрів і категорій то вона оновлює кожний рядок у довіднику в новій системі це вже зроблено паралельно тому там процесор працює 20 сек. у старій версії все залежить від потужності сервера та його налаштувань
3. не бачу з цього сенсу
25.07.2021, 23:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Устименко Ігор
OneBox production написав:
1-2. Так як система оновлює всі назви значення фільтрів і категорій то вона оновлює кожний рядок у довіднику в новій системі це вже зроблено паралельно тому там процесор працює 20 сек. у старій версії все залежить від потужності сервера

1. Я правильно розумію, що ніяких налаштувань немає, потрібно просто перейти з MVP на OS?
25.07.2021, 23:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Купріян Владислав Валерійович написав:

Устименко Ігор
OneBox production написав:
1-2. Так як система оновлює всі назви значення фільтрів і категорій то вона оновлює кожний рядок у довіднику в новій системі це вже зроблено паралельно тому там процесор працює 20 сек. у старій версії все залежить від потужності сервера

1. Я правильно розумію, що ніяких налаштувань немає, потрібно просто перейти з MVP на OS?

так
або ж думати як це реалізувати в mvp але робити це безкоштовно я не збираюся
26.07.2021, 09:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)
Ви пишете спочатку "при вірних налаштуваннях" я задаю питання "Я правильно розумію, що ніяких налаштувань немає"
Ви відповідаєте "так"
Блін, у мене виникає "Когнітивний дисонанс" :)
Ось яскравий приклад вашої роботи і того, чому я ставлю багато питань і чому потім вам доводиться багато витрачати час на відповіді і в результаті ви блокуєте наполегливих людей, щоб вони не витрачали час.
І ось такий підхід був у вас завжди, замість того щоб детально пояснити суть проблеми і причини, та при цьому потрібно витратити на 200% більше часу ніж хотілося, але при цьому дати вичерпну відповідь після якого питань просто не було або чесно зізнатися що так ми не ідеальні і припустилися помилки і прийняти рішення або її виправити за свій рахунок або сказати клієнту любите нас такими як ми є (показати своє "фе"), але замість цього ви спілкуєтеся в стилі ICQ - тобто на відповідь потрібно витратити мінімум часу в ідеалі просто поставити "+" або "-".
А за фактом виходить після ваших відповідей купа питань та непорозуміння логіки.
А тепер прошу відповісти:
1. Навіщо ви пишете клієнту (мені) про якісь налаштування (очевидно, що після вашого повідомлення я мав би їх почати шукати) якщо їх за фактом немає?
2. Чому ви зробили в MVP помилку і не хочете її виправити?
27.07.2021, 12:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1.
- Тому що при коригуванні поточного сервера вашого можна прискорити цей процесор у 2 рази
- Тому що при відключенні деяких дій так само можна збільшити швидкість
- Тому що при зміні кількості завантажуваних полів швидкість так само змінюється
І ЦЕ ВСЕ НАЛАШТУВАННЯ!
не розповідай мені нісенітницю з приводу відповідей, я просто не готовий витрачати на тебе купу часу і сидіти змінювати налаштування або описувати 2 години, що і де і як налаштувати.
Ти не сплатиш за мій час, я не збираюся писати інструкцій.
2. я не бачу це як помилку, у мене є пруфи про те, що на іншому проекті цей процесор працює 200 сек.
27.07.2021, 17:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Устименко Ігор
OneBox production написав:
1.
- Тому що при коригуванні поточного сервера вашого можна прискорити цей процесор у 2 рази
- Тому що при відключенні деяких дій так само можна збільшити швидкість
- Тому що при зміні кількості завантажуваних полів швидкість так само змінюється
І ЦЕ ВСЕ НАЛАШТУВАННЯ!
не розповідай мені нісенітницю з приводу відповідей, я просто не готовий витрачати на тебе купу часу і сидіти змінювати налаштування або описувати 2 години, що і де і як налаштувати.
Ти не сплатиш за мій час, я не збираюся писати інструкцій.
2. я не бачу це як помилку, у мене є пруфи про те, що на іншому проекті цей процесор працює 200 сек.

З ваших слів зрозуміло, що навіть супер потужний і "правильно налаштований сервер" відпрацьовує цей процесор за 200 сек, тобто за 200/60 = 3,33 хвилини, тобто це явно більше 1 хвилини і вішати подібний процесор на хвилинний крон як на мене є нелогічним, тому що він як мінімум зупинить роботу відділу продажів на 3 хвилини (вони сидітимуть і чекатимуть на замовлення з маркетплейсів).
Я не розумію, за якою логікою ви повісили цей процесор на хвилинний крон, а не на годинниковій або денній.
Поясніть, будь ласка, що б всі розуміли вашу логіку (тільки будь ласка не так як ви пояснили з налаштуваннями)
28.07.2021, 23:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар