1b.app
Скопійоване посилання -

Не вивантажується та не валідується файл вивантаження на Розетку

!Чекаю відповідь від розробника або від людини, яка точно допоможе з вирішенням завдання!
тобто – терміново!
Перестали оновлюватися залишки та дані щодо товарів на Розетку
Звернувся до ТП Розетки, отримав відповідь:
-При перевірці прайс листа було виявлено, що з 13.10.2021 прайс не проходити синхронізацію.
-Провалідувати прайс також неможливо.
-Проблема з прайсом або з сервером на якому він розміщений, проблему необхідно виправляти зі сторони продавця.
При спробі провалідувати прайс-лист через валідатор за посиланням: https://seller.rozetka.com.ua/gomer/pricevalidate/check/index
прайс-лист не реагує, з сервера на якому він розміщений не передається інформація.
Для усунення проблеми з відображенням товарів на сайті, прошу виправити прайс-лист.
Файл є, я його бачу, налаштування вивантаження не змінювалися
Сьогодні урізав файл до трьох товарів – результат той самий: не валідується
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Файл є, я його бачу, налаштування вивантаження не змінювалися

файл відкривається в браузері, дивно, що не валідується (і з боку Розетки поки не прийшов результат валідації)
Більше предметно техпідтримка Розетки не може відповісти що не так їм з файлом?
26.10.2021, 17:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ні. Розетка каже, що проблема на вашому боці і вмиває руки
Мене бентежать незакриті теги категорій, (категорії мабуть старі російською мовою, і окреме питання звідки їх бокс тягне?) але я їх бачив у файлі вже давно. звернув увагу саме тому, що мені не сподобався такий код і валідатор на них вказував, але все працювало – тому не надавав значення. і думаю, що хоч це і "косяк", але це не є причиною
саме чомусь валідатор перестав тягнути файл.
26.10.2021, 17:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

а посилання на файл я попрошу видалити це не публічна інформація.
Дякую!
26.10.2021, 17:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мєшков Олег писав/ла:
Ні. Розетка каже, що проблема на вашому боці і вмиває руки

Хоча б валідатор свій полагодили, він певно не працює.

Мєшков Олег писав/ла:
Мене бентежать незакриті теги категорій, (категорії мабуть старі російською мовою, і окреме питання звідки їх бокс тягне?) але я їх бачив у файлі вже давно. звернув увагу саме тому, що мені не сподобався такий код і валідатор на них вказував, але все працювало – тому не надавав значення. і думаю, що хоч це і "косяк", але це не є причиною

Цілком можливо...
Але я бачу у вас проблему з налаштуванням дії щодо категорій Розетки – у вас у налаштуванні "Поле довідника з id:" замість значення "Ідентифікатор" було вказано "id", що не коректно – за ідентифікатором батьківської категорії не знаходить такого запису.
Я змінив налаштування – все вивантажило коректно за категоріями, перевірте завантаження на Розетку.

Мєшков Олег писав/ла:
а посилання на файл я попрошу видалити це не публічна інформація.

+
27.10.2021, 17:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максиме Вадимовичу, спасибі Вам та міцного здоров'я!!
29.10.2021, 09:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар