1b.app
Скопійоване посилання -

Міжнародна доставка Укрпошта

Нужна настройка работы с УкрПочтой?
Вы всегда можете обратиться к нашим партнерам интеграторам и они помогут в решении сложности!
Вот здесь список всех партнеров: https://1b.app/ru/partner/search/?tags[]=3
Так же вы можете создать топик на нашем форуме и там описать возникшую сложность! Создать топик
Доброго дня!
Не можу знайти можливості створювати ТТН УкрПошта для міжнародної доставки. Вона реалізована у цьому додатку?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

https://our-store.com.ua/admin/customorder/order/36372/ukrposhtainvoice/
галочка "Міжнародна доставка" з додатковими налаштуваннями безпосередньо у створенні ТТН
14.07.2021, 14:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
галочка "Міжнародна доставка" з додатковими налаштуваннями безпосередньо у створенні ТТН

Максим цей функціонал знайшов. Дякую
А у діях на етапах я перевірив такого немає. Правильно?
14.07.2021, 15:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ще дивне поле, яке мені з'явилося і воно Обов'язкове, коли я поставив галочку "Міжнародна доставка" - це "e-mail одержувача". У кабінеті УкрПошта воно не є обов'язковим. Плюс у клієнта дивно вимагати електронну адресу, щоб отримати посилку.
14.07.2021, 15:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович написав:
А у діях на етапах я перевірив такого немає. Правильно?

ну якщо його там немає - значить ні)

Юрченко Роман Сергійович написав:
Ще дивне поле, яке мені з'явилося і воно Обов'язкове, коли я поставив галочку "Міжнародна доставка" - це "e-mail одержувача". У кабінеті УкрПошта воно не є обов'язковим. Плюс у клієнта дивно вимагати електронну адресу, щоб отримати посилку.

Цей функціонал був розроблений 1 рік тому і ймовірно він тоді був обов'язковим. Але через непотрібність, мабуть, так і залишилося.
На жаль зараз сайт з документацією API Укрпошти недоступний, щоб перевірити чи обов'язковий параметр чи ні
16.07.2021, 15:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Питання не вирішено.
Закрив оскільки закінчився ліміт повідомлень
21.07.2021, 09:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Цей функціонал був розроблений 1 рік тому і ймовірно він тоді був обов'язковим. Але через непотрібність, мабуть, так і залишилося.

У документації з міжнародного відправлення recipientEmail вказано як обов'язковий параметр. Власне так і реалізовано
21.07.2021, 16:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
На жаль зараз сайт з документацією API Укрпошти недоступний, щоб перевірити чи обов'язковий параметр чи ні

Здрастуйте, Максиме!
Сайт вже доступний - https://dev.ukrposhta.ua/
26.07.2021, 10:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар