1b.app
Скопійоване посилання -

перестали створюватися ТНП

Здрастуйте, щойно перестав підтягуватися відправник під час створення ттн нової пошти, приклад помилки доклав у відео, прошу виправити проблему
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Скиньте будь-ласка посилання на процес, де не підтягується відправник. Найімовірніше ви змінили налаштування на неправильні.
27.04.2021, 13:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


R2-D2
droid написав:
Добрий день. Скиньте будь-ласка посилання на процес, де не підтягується відправник. Найімовірніше ви змінили налаштування на неправильні.

https://box.optodess.com.ua/admin/customorder/order/808188/edit/
налаштування не змінювалися
27.04.2021, 13:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

налаштування:
1. Нова Пошта, Компанія відправник:
у вас ФОП Педан, потрібно - ПЕДАН АНТОН СЕРГІЙОВИЧ ФОП
2. Нова Пошта, Контактна особа
у вас - ФОП Педан, потрібно - Педан Антон Сергійович
Налаштування в боксі можливо ви і не змінювали, але компанії "ФОП Педан" у вас в лк нової пошти немає, є тільки "ПЕДАН АНТОН СЕРГІЙОВИЧ ФОП"
27.04.2021, 13:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


R2-D2
droid написав:
Педан Антон Сергійович

так було довгий час та все працювало включаючи сьогодні ранок , змінив як ви вказали не підтягується anyway
27.04.2021, 14:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ви замінили не на те, що я написав, а на інший текст. Я розумію що для вас "Педан Антон Сергійович" та "ПЕДАН АНТОН СЕРГІЙОВИЧ ФОП" це одне й те саме, але на жаль для комп'ютера це два зовсім різні рядки. Саме тому я гранично чітко описав ЩО ДЕ і НА ЩО потрібно замінити.
27.04.2021, 14:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар