1b.app
Скопійоване посилання -

Не спрацьовує перехід на етап в залежного від статусу нової пошти

Доброго дня
Нажаль автоматизація, що відповідає за зміну етап в залжності від статусу посилки нової пошти не працює.
Точніше: коли посилка доставлена — вона має переходити на етап доставлено, аналогічно з відправленням, або отриманням грошового переказу

Доводиться переміщати кожен процес вручну по CRM

Відповіді:

Доброго дня. Щоб перевірити мені потрібно:
1. Посилання на замовлення, яке ви ще не переключили на етап (і не перемикатимете) і у якого вже є ТТН зі статусом, за яким має перейти на інший етап
2. Посилання на етап, на який, на вашу думку, має переключити замовлення з пункту 1.
ps надавайте будь ласка відразу інформацію необхідну для вирішення вашої проблеми. На жаль, за повідомленням "у мене не працює ХХХ" нічого вирішити не можна у 90% випадків.
05.01.2023, 12:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

В мене існує кілька етапів, і в кожному з них стоїть дія "Якщо статус нової пошти, то перемкнути"
Підготовка до відправки – СТворив ТТН але не надав
Відправлено – Відправлення прямує до міста...
В місті отримувача – Відправлення в місті отримувача, відправлення у відділені/поштоматі
Доставлено – Відправлення отримано

Раніще ці тригери перемикали етап, зараз нажаль працює лише перший та подекуди останній
14.01.2023, 17:03

На жаль я не можу вам допомогти поки ви не дасте мені те, що я прошу. Я попросив конкретні посилання на замовлення та етапи, а не їх назви.
16.01.2023, 11:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар