1b.app
Скопійоване посилання -

Не змінюється етап процесу при зміні статусу пошти

У програмі нова пошта, статус поточний та статус у процесі відрізняються, тому, швидше за все, етап не перемикається в потрібний. У чому може бути причина?
Така біда не за всіма замовленнями, а тільки щодо їх. У налаштуваннях замовлень стоять правильно статуси, деякі відпрацьовуються, деякі немає. Я пробував додати (вже готову) ТТН і самому переключити перший статус, пробував, щоб система сама перемикала – різниці немає, і так і так помилка буває.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

якщо у вас висить дія відправки SMS, то відключіть його
так як у turbosms померло апі і система чекає відповідь від нього
12.08.2021, 16:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У мене стоїть так:
Етап "Посилка відправлена" - тут є відправка смс з номером ТТН автоматична та статус Нової Пошти - посилка відправлена
Етап "Посилка доставлена" - тут є відправка смс з повідомленням автоматична та статус Нової Пошти - посилка доставлена
А ось зі статусу "Доставлено" - далі вже нічого не рухається
12.08.2021, 16:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production написав:
якщо у вас висить дія відправки SMS, то відключіть його
так як у turbosms померло апі і система чекає відповідь від нього

У мене стоїть так:
Етап "Посилка відправлена" - тут є відправка смс з номером ТТН автоматична та статус Нової Пошти - посилка відправлена
Етап "Посилка доставлена" - тут є відправка смс з повідомленням автоматична та статус Нової Пошти - посилка доставлена
А ось зі статусу "Доставлено" - далі вже нічого не рухається
тобто. на етапах куди треба перемикатися, а це не відбувається - немає автоматичного відправлення смс.
12.08.2021, 16:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



Устименко Ігор
OneBox production написав:
дайте приклад процесу

2 приклади даю, один Нова Пошта, другий Укрпошта
https://farys.crm-onebox.com/323/
https://farys.crm-onebox.com/328/
12.08.2021, 16:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Чи буде відповідь?
17.08.2021, 12:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар