1b.app
Скопійоване посилання -

розносити платежі дією в панелі масових операцій

чи можна за аналогією з дією Провести платіж у панелі масових операцій зробити дію Рознести платіж, який при виборі номера платежу розносити його суму за вибраними замовленнями?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Зробити такий блок в панель масових операцій процесів можна, але не впевнений, що він буде "зручний" - його реалізація займе близько 6 годин
19.03.2021, 09:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

а можна зробити, щоб вхідний платіж при цьому залишався цілим і не розбивався на кілька платежів?
І що мається на увазі під не зручний?
19.03.2021, 13:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Лихачевський Віталій писав/ла:
а можна зробити, щоб вхідний платіж при цьому залишався цілим і не розбивався на кілька платежів?

Тоді у вас баланси будуть не вірні
Хіба що його повністю розносити частинами у процеси, а головний платіж робити віртуальним – так можна. Але це не можна зробити, якщо поділ буде не повним (буде залишок)

Лихачевський Віталій писав/ла:
І що мається на увазі під не зручний?

Так весь функціонал і мається на увазі
Особисто моя думка - мені було б простіше, якщо я знаю що за платіж - зайти в нього і безпосередньо з нього розбити на потрібні частини процесів (які я знаю які мені потрібно)
Хоча це індивідуальне сприйняття - у будь-якому випадку оцінка вашого варіанту дана вище
19.03.2021, 15:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

[/quote]
Так весь функціонал і мається на увазі
Особисто моя думка - мені було б простіше, якщо я знаю що за платіж - зайти в нього і безпосередньо з нього розбити на потрібні частини процесів (які я знаю які мені потрібно)
Хоча це індивідуальне сприйняття - у будь-якому випадку оцінка вашого варіанту дана вище
[/quote]
Ви, напевно, ніколи не робили цього на практиці, це дуже незручно, потрібно заповнити чотири поля мінімум(см скрін), а якщо платіж потрібно розбити на 15 замовлень, то це дуже незручно. І до цього замість одного платежу, який прийшов за банківською випискою, виходить 15 платежів, незрозуміло звідки.
Я вже не перший, хто ставить таке запитання. Із цим потрібно щось зробити, за адекватне рішення готовий заплатити. Дуже треба.
Якщо говорити про запропоноване вами вище рішення, чи можна в нього додати дію: Додавання коментаря до всіх платежів, на які буде розбито вхідний платіж, щоб можна було його ідентифікувати.
19.03.2021, 22:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Якщо говорити про запропоноване вами вище рішення, чи можна в нього додати дію: Додавання коментаря до всіх платежів, на які буде розбито вхідний платіж, щоб можна було його ідентифікувати.

Можете надати приклад коментаря, який бажаєте додавати? Я так розумію якийсь зв'язок буде з вихідним платежем?
22.03.2021, 13:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

плануємо писати загальну суму первісного платежу і якщо можливо коментар до первісного платежу
22.03.2021, 14:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Лихачевський Віталій писав/ла:
плануємо писати загальну суму первісного платежу і якщо можливо коментар до первісного платежу

Як варіант - можу запропонувати до блоку додати ще 1 налаштування у вигляді текстового поля, куди можна буде вказати свій коментар з використанням змінних вихідного процесу - у квадратних дужках його поле, наприклад [id] або [comment]
Це +1 година до початкової оцінки - разом оцінка буде 7 годин.
22.03.2021, 14:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

так, згоден, можна рахунок на оплату та опис процесу, щоб не був різночитань
22.03.2021, 14:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

та й варіант, якщо початковий платіж менший за суму виділених замовлень, потрібно врахувати
тобто одне із замовлень буде неповністю закрито
22.03.2021, 14:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Лихачевський Віталій писав/ла:
та й варіант, якщо початковий платіж менший за суму виділених замовлень, потрібно врахувати
тобто одне із замовлень буде неповністю закрито

само собою
Тут більше проблема якщо сума процесів менша за суму платежу - що робити з залишком вихідного платежу?
22.03.2021, 14:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

у нас таких ситуацій немає
22.03.2021, 16:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Лихачевський Віталій писав/ла:
у нас таких ситуацій немає

ну це не означає, що їх не потрібно передбачити)
22.03.2021, 17:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Здрастуйте, доопрацювання було виконано. Додано блок Після його додавання та налаштування, в панелі масових операцій з'явиться поле куди вписати ід платежу та кнопка розподілити. Якщо платіж, який розподіляємо при розподілі, стане в 0 - він буде видалений, інакше буде виправлена його сума
29.03.2021, 17:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую, все працює. Дуже не вистачає змінної - сума платежу, що розподіляється. Чи можна її додати?
29.03.2021, 23:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Хотілося б отримати відповідь, але доробка платна була. Хоч якась відповідь. Тиждень до кінця підходить.
01.04.2021, 21:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Здрастуйте, змінна із сумою платежу була додана
02.04.2021, 10:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар