1b.app
Скопійоване посилання -

Спливаюче вікно вхідного дзвінка

Доброго дня. Підкажіть, чому спливаюче вікно з'являється у всіх менеджерів у той момент, коли один із менеджерів вже прийняв дзвінок і веде розмову з клієнтом?
У скріні показала приклад.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Тому що дзвінки інших менеджерів при цьому не закриваються у системі. Вкажіть будь-ласка точний час дзвінка, 2 номери на які дзвонили та телефонію, яку використовуєте
24.02.2021, 12:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я думаю тому що у вас стоїть налаштування "Номери, яким показувати вхідний дзвінок першими" і там вказано, що на всі номери, які починаються на 9
24.02.2021, 13:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Yanina Iurchuk
difreight

Bilbo Baggins
зломщик писав/ла:
Добрий день. Тому що дзвінки інших менеджерів при цьому не закриваються у системі. Вкажіть будь-ласка точний час дзвінка, 2 номери на які дзвонили та телефонію, яку використовуєте

12:34 дзвінок від Білоусов Вадим, Прийнявши дзвінок менеджер з внутрішньою лінією 907, спливаюче вікно бачили всі після цього. Телефонія Бінотел. https://difreight.crm-onebox.com/
24.02.2021, 15:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Yanina Iurchuk
difreight написав:

Bilbo Baggins
зломщик писав/ла:
Добрий день. Тому що дзвінки інших менеджерів при цьому не закриваються у системі. Вкажіть будь-ласка точний час дзвінка, 2 номери на які дзвонили та телефонію, яку використовуєте

12:34 дзвінок від Білоусов Вадим, Прийнявши дзвінок менеджер з внутрішньою лінією 907, спливаюче вікно бачили всі після цього. Телефонія Бінотел. https://difreight.crm-onebox.com/

Я думаю тому що у вас стоїть налаштування "Номери, яким показувати вхідний дзвінок першими" і там вказано, що на всі номери, які починаються на 9
24.02.2021, 15:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Yanina Iurchuk
difreight

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:

Yanina Iurchuk
difreight написав:

Bilbo Baggins
зломщик писав/ла:
Добрий день. Тому що дзвінки інших менеджерів при цьому не закриваються у системі. Вкажіть будь-ласка точний час дзвінка, 2 номери на які дзвонили та телефонію, яку використовуєте

12:34 дзвінок від Білоусов Вадим, Прийнявши дзвінок менеджер з внутрішньою лінією 907, спливаюче вікно бачили всі після цього. Телефонія Бінотел. https://difreight.crm-onebox.com/

Я думаю тому що у вас стоїть налаштування "Номери, яким показувати вхідний дзвінок першими" і там вказано, що на всі номери, які починаються на 9

Так, варто. Чи можна це поле залишити порожнім?
24.02.2021, 16:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Yanina Iurchuk
difreight написав:
Так, варто. Чи можна це поле залишити порожнім?

так
24.02.2021, 16:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Yanina Iurchuk
difreight

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:

Yanina Iurchuk
difreight написав:
Так, варто. Чи можна це поле залишити порожнім?

так

дякую, тестуємо
25.02.2021, 09:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Yanina Iurchuk
difreight

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:

Yanina Iurchuk
difreight написав:
Так, варто. Чи можна це поле залишити порожнім?

так

Ігорн, за вашою рекомендацією, залишила поле "Номери, яким показувати вхідний дзвінок першими" порожнім.
Тепер спливаючі вікна не з'являються взагалі.
Можете перевірити чому?
У бінотел маємо таку логіку вхідного дзвінка.
25.02.2021, 14:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Yanina Iurchuk
difreight написав:

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:

Yanina Iurchuk
difreight написав:
Так, варто. Чи можна це поле залишити порожнім?

так

Ігорн, за вашою рекомендацією, залишила поле "Номери, яким показувати вхідний дзвінок першими" порожнім.
Тепер спливаючі вікна не з'являються взагалі.
Можете перевірити чому?
У бінотел маємо таку логіку вхідного дзвінка.


відкривайте звіт поточні дзвінки і ви побачите які номери надходять дзвінки і чи прописані вони у ваших співробітників
25.02.2021, 14:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Yanina Iurchuk
difreight

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:

Yanina Iurchuk
difreight написав:

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:

Yanina Iurchuk
difreight написав:
Так, варто. Чи можна це поле залишити порожнім?

так

Ігорн, за вашою рекомендацією, залишила поле "Номери, яким показувати вхідний дзвінок першими" порожнім.
Тепер спливаючі вікна не з'являються взагалі.
Можете перевірити чому?
У бінотел маємо таку логіку вхідного дзвінка.


відкривайте звіт поточні дзвінки і ви побачите які номери надходять дзвінки і чи прописані вони у ваших співробітників

Ігоре, у нас все прописано, інтеграція налагоджена і працює вже пів року.
Єдина проблема, до якої руки дійшли тільки зараз – це хаотично спливаючі вікна.
Вчитайтеся в текст, коли менеджер прийняв дзвінок і веде розмову. У цей час спливаюче вікно продовжує періодично з'являтися у різних менеджерів. Розмова вже триває, а вікно спливає знову і знову. У всіх. Хаотично.
25.02.2021, 15:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Yanina Iurchuk
difreight написав:

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:

Yanina Iurchuk
difreight написав:

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:

Yanina Iurchuk
difreight написав:
Так, варто. Чи можна це поле залишити порожнім?

так

Ігорн, за вашою рекомендацією, залишила поле "Номери, яким показувати вхідний дзвінок першими" порожнім.
Тепер спливаючі вікна не з'являються взагалі.
Можете перевірити чому?
У бінотел маємо таку логіку вхідного дзвінка.


відкривайте звіт поточні дзвінки і ви побачите які номери надходять дзвінки і чи прописані вони у ваших співробітників

Ігоре, у нас все прописано, інтеграція налагоджена і працює вже пів року.
Єдина проблема, до якої руки дійшли тільки зараз – це хаотично спливаючі вікна.
Вчитайтеся в текст, коли менеджер прийняв дзвінок і веде розмову. У цей час спливаюче вікно продовжує періодично з'являтися у різних менеджерів. Розмова вже триває, а вікно спливає знову і знову. У всіх. Хаотично.

ви мене не чуєте мабуть
ваше налаштування показує вікно всім - вам його потрібно прибрати
ви її повернули і ми знову повертаємось до того, що я відповідав спочатку.
25.02.2021, 17:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Yanina Iurchuk
difreight

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
ви мене не чуєте мабуть
ваше налаштування показує вікно всім - вам його потрібно прибрати
ви її повернули і ми знову повертаємось до того, що я відповідав спочатку.

Дякую за відповідь. Я на цілий день 25.02 залишала це налаштування порожнім "Номери, яким показувати вхідний дзвінок першими".
НО Протягом дня спливаючі вікна не з'являлися взагалі. Тому я повернула значення 9* у налаштування інтеграції з бінотелом.
Сьогодні повторно відключу і спостерігатиму.
26.02.2021, 13:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Yanina Iurchuk
difreight

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
ви мене не чуєте мабуть
ваше налаштування показує вікно всім - вам його потрібно прибрати
ви її повернули і ми знову повертаємось до того, що я відповідав спочатку.
Screenshot_34.png

Ігоре, я ще раз на цілий день відключала поле "Номери, яким показувати вхідний дзвінок першими". Спливаючі вікна взагалі не з'являлись.
У чому може бути проблема? Можете подивитись?
01.03.2021, 12:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Yanina Iurchuk
difreight написав:

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
ви мене не чуєте мабуть
ваше налаштування показує вікно всім - вам його потрібно прибрати
ви її повернули і ми знову повертаємось до того, що я відповідав спочатку.
Screenshot_34.png

Ігоре, я ще раз на цілий день відключала поле "Номери, яким показувати вхідний дзвінок першими". Спливаючі вікна взагалі не з'являлись.
У чому може бути проблема? Можете подивитись?

у кожному майже дзвінку бінотел надсилає нам статус CANCEL ось таблиця дзвінків https://difreight.crm-onebox.com/admin/shop/report/shopuservoip/?page=0
ось лог який можете зберегти у файл і скинути бинотелу.
https://difreight.crm-onebox.com/admin/logs/showall/ajax/?file=binotel-2021-03-0...
Це якийсь цирк з боку бинотелу, пишіть їм чомусь скрізь CANCEL
01.03.2021, 15:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Yanina Iurchuk
difreight

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
у кожному майже дзвінку бінотел надсилає нам статус CANCEL ось таблиця дзвінків https://difreight.crm-onebox.com/admin/shop/report/shopuservoip/?page=0
ось лог який можете зберегти у файл і скинути бинотелу.
https://difreight.crm-onebox.com/admin/logs/showall/ajax/?file=binotel-2021-03-0...
Це якийсь цирк з боку бинотелу, пишіть їм чомусь скрізь CANCEL

Це втрачені дзвінки, вони спочатку йдуть на відповідального менеджера, потім на всіх одразу операторів, тому стільки статусів відображається.
Я так розумію, якщо ніхто не взявши – значить CANCEL.
Бінотел перевірили всі проблемні дзвінки, дали фідбек:
1. На етапі голосового привітання клієнт скидає дзвінок, але в боксі все одно з'являється спливаюче вікно всім менеджерам, хто онлайн. І вікно не пропадає, висити поки що кожен менеджер у собі його не закриє. Бінотел кажуть, що це зі сторони боксу налаштування.
2. Якщо закріплений менеджер прийняв дзвінок, спливаюче вікно все ще відображається у всіх співробітників, і ми не розуміємо, чи дзвінок прийнятий, чи ні. Чи закривати його, чи ні.
01.03.2021, 17:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Yanina Iurchuk
difreight написав:
Це втрачені дзвінки, вони спочатку йдуть на відповідального менеджера, потім на всіх одразу операторів, тому стільки статусів відображається.
Я так розумію, якщо ніхто не взявши – значить CANCEL.

у вас із 100 дзвінків у 98 статус CANCEL
це логіка зі скидання як би ламає вам усі вікна

Yanina Iurchuk
difreight написав:
1. На етапі голосового привітання клієнт скидає дзвінок, але в боксі все одно з'являється спливаюче вікно всім менеджерам, хто онлайн. І вікно не пропадає, висити поки що кожен менеджер у собі його не закриє. Бінотел кажуть, що це зі сторони боксу налаштування.

вікно при cancel не з'явиться

Yanina Iurchuk
difreight написав:
2. Якщо закріплений менеджер прийняв дзвінок, спливаюче вікно все ще відображається у всіх співробітників, і ми не розуміємо, чи дзвінок прийнятий, чи ні. Чи закривати його, чи ні.

логічно
поки ви не досягнете результату що йде звичайний вхідний дзвінок на менеджера у вас буде каша
02.03.2021, 01:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Yanina Iurchuk
difreight

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
логічно
поки ви не досягнете результату що йде звичайний вхідний дзвінок на менеджера у вас буде каша
сьогодні, 01:03

Ви могли б пояснити мені доступно, що не так зі сторони бінотела і що треба змінити, бо вони запевняють, що все так і має бути. А каша з вікнами продовжується(
02.03.2021, 09:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Yanina Iurchuk
difreight написав:
Ви могли б пояснити мені доступно, що не так зі сторони бінотела і що треба змінити, бо вони запевняють, що все так і має бути. А каша з вікнами продовжується(

на жаль, я не бачу і не знаю ваших налаштувань у бінотелі і що за скидання ви робите за дзвінками клієнтів і навіщо. Тому більш доступно я не можу пояснити, я можу написати як має бути, що вище і зробив .
Ви можете найняти спеціаліста з інтеграторів, який сам це налаштує
02.03.2021, 12:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ярина, здравствуйте, розорилися з ситуацією та усунули?
02.04.2021, 12:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар