1b.app
Скопійоване посилання -

Номери процесів – принцип роботи

Виник такий нюанс:
У наших партнерів система erp, в якій вони працюють, веде номери замовлень з нумерацією як у Боксі #12345 (решітка + номер). Якщо нумерація схожа, Бокс прив'язує замовлення постачальників до наших замовлень, але вони не пов'язані.
Питання таке:
Чи можна ускладнити номер замовлень або зробити його унікальним, щоб працюючи з іншими – не виникало перетинів номерів.
Наприклад ми хочемо, щоб система розуміла наш номер замовлення чи ні, тільки якщо він написаний з приставкою ergo.
Буде так:
ergo.#12345
Тобто, якщо на пошту прийде лист від партнера з номером #12345, то система не підтягне такий лист на наше замовлення.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Це стосується лише парсерів пошти чи чогось ще?
21.06.2021, 11:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
клац-клац написав:
Добрий день. Це стосується лише парсерів пошти чи чогось ще?

поки що тільки це помітили, оскільки спілкування відбувається через пошту.
21.06.2021, 11:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дайте, будь ласка, посилання на подію і на процес, куди воно запарсилося, я подивлюся що можна з цим зробити
21.06.2021, 11:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.клац-клац писав/ла:
Дайте, будь ласка, посилання на подію і на процес, куди воно запарсилося, я подивлюся що можна з цим зробити

на жаль не можу це зробити, т.к. ці процеси були видалені ще торік, зважаючи на те, що вони були тестовими.
у будь-якому випадку, думаю ви розумієте про що мова; не хотілося б зіткнутися із подібною проблемою на OS.
Чи є якесь налаштування, яке може запобігти такому?
21.06.2021, 11:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло
Ergo написав:

.клац-клац писав/ла:
Дайте, будь ласка, посилання на подію і на процес, куди воно запарсилося, я подивлюся що можна з цим зробити

на жаль не можу це зробити, т.к. ці процеси були видалені ще торік, зважаючи на те, що вони були тестовими.
у будь-якому випадку, думаю ви розумієте про що мова; не хотілося б зіткнутися із подібною проблемою на OS.
Чи є якесь налаштування, яке може запобігти такому?

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
24.06.2021, 13:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар