1b.app
Скопійоване посилання -

При відкритті деяких бізнес-процесів відбувається дуже тривале завантаження сторінки.

Вітаю! Прошу розглянути поточну ситуацію, що відображається на відео у вкладеному файлі. Якщо можна провести оптимізацію. Інакше як мінімум вказати на проблему та вказати на можливі шляхи вирішення.
Показники навантаження на сервер не змінюються:
Так само прошу не закривати цей тикет, поки питання не буде вичерпане. Як це сталося з попереднім моїм тикетом, де треба було видалити з бази всі джерела бізнес-процесів, починаючи з 69-го.
Якщо можна відновити попередній тикет, а також виконайте видалення джерел бізнес-процесів за рахунок наявних годин підтримки за нашим контрактом.
Заздалегідь велике спасибі!
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Хльосткін Дмитро писав/ла:
Вітаю! Прошу розглянути поточну ситуацію, що відображається на відео у вкладеному файлі. Якщо можна провести оптимізацію. Інакше як мінімум вказати на проблему та вказати на можливі шляхи вирішення.
Показники навантаження на сервер не змінюються:

ймовірно проблема в тому, що у вас 5000+ джерел, і ви виводите селектори в інтерфейс процесу - через що браузер довго рендерить подібний селектор
Вам потрібно видалити зайві канали. Так як їх створення не є помилкою системи – у вас є кілька шляхів вирішення проблеми:
1. ми можемо видалити джерела за вказаними вами умовами за 1 годину доопрацювання
2. ми можемо це зробити безкоштовно, якщо ви перейдете на хмару
3. якщо у вас є персональна технічна підтримка – ви можете звернутися до неї
4. видаляти джерела вручну

Хльосткін Дмитро писав/ла:
Якщо можна відновити попередній тикет, а також виконайте видалення джерел бізнес-процесів за рахунок наявних годин підтримки за нашим контрактом.

Причин для відновлення тикета https://crm-onebox.com/ru/support/business-processes/8609-zapisat-istochnik-kana... я не бачу - вам була дана вичерпна відповідь на те, що використовуваний функціонал спрацював правильно. Чи правильним було те, що ви вирішили його використати – це вже зовсім інше питання.
18.05.2021, 16:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ви не видалили джерела, як я того просив.
Зробіть будь ласка це використовуючи 1 годину доопрацювання, який у нас є в контракті
18.05.2021, 17:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добігає кінця четвертий день. Вибачте, що нагадую про себе, але я хочу отримати результат. Допоможіть будь ласка
19.05.2021, 15:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Хльосткін Дмитро писав/ла:
Ви не видалили джерела, як я того просив.

Я не мав цього робити безкоштовно. Причини я назвав вам вище.

Хльосткін Дмитро писав/ла:
Зробіть будь ласка це використовуючи 1 годину доопрацювання, який у нас є в контракті

На жаль, я не маю уявлення про який контракт мова і який годинник доопрацювань там є. Якщо у вас є персональний менеджер, відповідно до співпраці з яким у вас є якісь години доробок, зверніться до нього для використання цих зобов'язань для вирішення цього питання.

Хльосткін Дмитро писав/ла:
Добігає кінця четвертий день. Вибачте, що нагадую про себе, але я хочу отримати результат. Допоможіть будь ласка

Варіанти рішення я вказав вище.
19.05.2021, 15:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Хльосткін Дмитро писав/ла:
видалить з бази всі джерела бізнес-процесів починаючи з 69-го.

Джерела починаючи із зазначеного – видалені.
20.05.2021, 13:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар