1b.app
Скопійоване посилання -

Що означає автоматизацію "Відвантажити"?

Добридень!
Є дія "Відвантажити". Опис не зрозуміло, прошу пояснити, що відбувається при виконанні цієї дії (бажано з прикладу) і на що впливає? Особливо не зрозумілий вислів "реально відвантажуватися зі складу" - https://prnt.sc/wk71fd
Заздалегідь вдячний за відповідь!
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Є у процесі поле "Дата оприбуткування/відвантаження замовлення". Це поле користується частиною процесів автоматизації, звітах тощо. Зазначена дія встановлює дану дату, але фізично не здійснює операцію продажу зі складу. Тобто. дія просто записує дату.
11.01.2021, 11:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
dev написав:
Добрий день. Є у процесі поле "Дата оприбуткування/відвантаження замовлення". Це поле користується частиною процесів автоматизації, звітах тощо. Зазначена дія встановлює дану дату, але фізично не здійснює операцію продажу зі складу. Тобто. дія просто записує дату.

Добридень!
Спасибі за відповідь.
Прошу уточнити, чи я зрозумів?
Наприклад: якщо я хочу при переході на етап при продажі товару, виконано реальне списання і було реально прописано час цього списання (для звітів), мені потрібно на цьому ж етапі встановити 2 дії "Відвантажити" і "Продати вміст процесу зі складу"?
11.01.2021, 12:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ні, якщо ви продаєте всі товари процесу, то дія "Продати вміст процесу зі складу" і так має проставити у вказане поле дату. Дія "Відвантажити" потрібна тільки якщо ви попередньою дією продали не все або взагалі не проводите складську операцію
11.01.2021, 12:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар