1b.app
Скопійоване посилання -

Не спрацьовує автоматизація

Добрий день!
Можлвио хтось занє, чому не спрацьовує дія в автоматизації "Автоматично створювати процес в заданий день тижня"?
Потрібно, щоб кожного дня стврювався певний процес у визначений час.
Налаштувала дату, час, але не спрацьовує. До цього цю ж дію додавала для іншого процесу з налштуванням теж створювати процес кожного дня (інший процес). По факту дія спрацьовує, але не кожного дня, а один раз на тиждень чи два (не звертала увагу, зараз точно не скажу, бо видалила ці процеси).
Що я не враховую? Чи можна в одній дії обрати відразу декілька днів тижня чи потрібно створювати на кожний день тижня окрему дію?
Просто і коли один день обираю, все одно БП не створюється....
Приклад налаштувань https://prnt.sc/4Pncr4M9p_tO

Відповіді:

Доброго дня.
Проблема в тому, що дія формує ключ процессу в якому фігурує дата та ідентифікатор відповідального - і по ній перевіряє інсування процесу.
Ви вказали 2 дії з однаковим відповідальним - і я так розумію у вас по одній дії створює, а по іншій ні бо знаходить перший процес.
Як варіант - можно внести зміни в дію щоб "ключ" формувався з врахування назви+БП
16.02.2024, 09:20

Доброго дня!
Дякую за відповідь. Але я, якщо чесно, так і не зрозуміла, що мені треба заповнити, а що ні в цій дії. Перечитувала разів 50))) Міняла налаштування, як тільки можна, одні поля прибирала, інші залишала. Але не спрацьовує ні при яких змінах. Що саме мені потрібно заповнити?
Я маю заповнити назву процесу і зазначити який БП потрібно запускати, але мені не потрібно зазначати час і відповідального ?
https://prnt.sc/DelKA42YV0g5
Я всі ці варіанти міняла)) одне прибирала, інше залишала, обидва прибирала, обидва додавала)))
І ще момент - чи має бути створений хоча б один такий процес вже створений раніше? Типу ця дія має брати дані на основі створеного раніше процесу (відповідальну особу і час створення цього процесу)?
22.02.2024, 09:02

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар