1b.app
Скопійоване посилання -

Імпорт з google таблиць

Виникла така проблема, коли імпортую які небуть дані з google таблиць , то створюються нові бізнес процеси. В таблицях для тесту я створив 2 колонки, одну колонку з айдішніком процесу, другу зі значенням поля яке хочу змінити. Але воно не шукає процес по ай ді і не оновлює вказане поле, а створює новий процес. Чи можна зробити так щоб саме оновлювався процес, а не створювався новий?

Відповіді:

Система шукає процеси раніше створені цим імпортом, а то й знайшло - створює нові. Якщо необхідно шукати під процес, то необхідно в дії включити галочку "Шукати по id процесу"
26.12.2023, 10:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Гайдаров Руслан Ісмаілович
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
А якщо були створені раніше процеси не імпортом, а іншими способами, можна їх змінювати імпортом якось?
26.12.2023, 12:10

Ставіть галочку, система шукає процес під і далі з ним взаємодіє. Якщо по ід не знайшло, то спробує знайти за раніше імпортованим або створить новий
26.12.2023, 12:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Гайдаров Руслан Ісмаілович
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Щось не дуже воно працює. Роблю як кажете, у випадку якщо в колонку з айдішніком ставлю неіснуючий номер, створюється новий процес. Якщо існуючий , нічоого не відбувається. Для тесту вирішив через гугл таблиці змінити назву існуючого процесу.
27.12.2023, 09:47

Ім'я процесу прописується тільки якщо створюється новий, у існуючий ви, наприклад, можете додати продукт. Якщо необхідно оновлювати певні поля у існуючого процесу, які зараз не оновлюються, то це можна доопрацювати
27.12.2023, 11:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У дії імпорту також з'явилася галочка, яка дозволяє оновлювати додаткові поля процесу у знайденого раніше процесу. Можливо це налаштування вам допоможе для оновлення ваших даних з таблиці
28.12.2023, 16:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Гайдаров Руслан Ісмаілович
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Дякую, тепер все добре працює
15.01.2024, 12:33

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар