1b.app
Скопійоване посилання -

Доробка (змінити інтерфейс Боксу)

Колеги, доброго дня!
Запит клієнта: Чи є можливість змінити інтерфейс Боксу - загальне меню вивести у верхню частину екрана горизонтально (не ліворуч і не внизу)? Пункти меню зафіксувати в одному положенні, щоб завжди були відкриті?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Чи можна змінити інтерфейс Бокса - загальне меню вивести у верхню частину екрана, горизонтально (не ліворуч і не внизу)?

У поточній версії MVP – ні.
У новій версії OneBox OS меню у такому вигляді як у MVP не буде. Частково його вміст буде розміщено в шапці екрану, решта - рознесено до шаблонів відповідних програм.
22.06.2021, 17:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Частково його вміст буде розміщено в шапці екрану, решта - рознесено до шаблонів відповідних програм.

а на головному екрані зручно було б додати можливість згорнути програми, що не використовуються
22.06.2021, 17:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Програми, що не використовуються, потрібно видаляти, а не приховувати.
22.06.2021, 17:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
клац-клац написав:
Програми, що не використовуються, потрібно видаляти, а не приховувати.

додатки, що не використовуються, налаштовані і працюють і в них рідко заходиш. наприклад, робочий графік, юр реквізити, способи доставки, шаблони email. якщо система їх використовує, і я їх один раз налаштував, навіщо їх видаляти?
22.06.2021, 17:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Часто використовувані можна винести в топ, решта буде знизу. Коли шукайте програму, зазвичай пам'ятайте її назву, ввівши кілька літер у пошуку, побачите потрібні. Навіщо робити 15 різних "груп" додатків (часто використовувані, дещо частіше використовувані, рідко використовувані, трохи частіше використовувані..) у місці де є швидкий пошук за назвою?
22.06.2021, 17:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
клац-клац написав:
Часто використовувані можна винести в топ, решта буде знизу. Коли шукайте програму, зазвичай пам'ятайте її назву, ввівши кілька літер у пошуку, побачите потрібні. Навіщо робити 15 різних "груп" додатків (часто використовувані, дещо частіше використовувані, рідко використовувані, трохи частіше використовувані..) у місці де є швидкий пошук за назвою?

так я не про групи, а просто про те, щоб усі додатки які невибрані сховати. я це мав на увазі.
тобто ми просто згортаємо ВСІ додатки, окрім обраних. мабуть я неправильно висловився вперше.
22.06.2021, 18:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло
Ergo написав:
так я не про групи, а просто про те, щоб усі додатки які невибрані сховати. я це мав на увазі.

у чому користь?
22.06.2021, 22:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
клац-клац написав:

Корнєв Михайло
Ergo написав:
так я не про групи, а просто про те, щоб усі додатки які невибрані сховати. я це мав на увазі.

у чому користь?

Користь у тому, що головний екран сприймається перевантаженим іконками. У вибране виводимо те, що користуємося щодня, а все інше приховуємо, щоб тільки при необхідності розкрити.
При тому що є пошук і навіть розкривати часом не доведеться. Ви просто спробуйте зробити і зрозумієте про що я говорю.
22.06.2021, 22:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар