1b.app
Скопійоване посилання -

Питання до посібника з Особистого кабінету в OneBox OS

Як стало відомо із презентації OneBox OS, у ній не планується залишати функціонал особистого кабінету. Для мене наявність цього функціоналу була однією зі складових при ухваленні рішення вибрати OneBox, а не іншу crm. Я далека від програмування людина і не знаю, наскільки складне завдання мати в crm функцію ЛК. Не знаю, наскільки популярна ця функція серед користувачів OneBox. Але все-таки це було однією з переваг. Навіщо відмовлятися від того, що допомагає продавати товар? Я знаю, що Амосрм додало в новому релізі цю функцію. Не просто так, мабуть. Прошу керівництво дати роз'яснення користувачам, яким потрібен цей функціонал.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Доброго дня, Віталію!
Можливо, у презентації OneBox OS я обмовився. Ми "викосили" інтернет-магазин, а не кабінет клієнта. (і те, керувати своїм магазином можна буде з OneBox OS, просто магазин перебуватиме поза хмарною інфраструктурою).
У OneBox OS кабінет клієнта буде доступний у вигляді програми, з плюс-мінус такими ж налаштуваннями, як у поточному OneBox, але з іншою технічною реалізацією.
Якщо говорити дуже поверхово не заглиблюючись у технічні нюанси, то:
- зараз кабінет клієнта має адресу yourcompany.crm-onebox.com/client/
- а матиме адресу client.com/yourcompany/.
Грубо кажучи, кабінет клієнта буде спільним для всіх користувачів.
У шапці, як у перемикачі мови, користувач може поміняти компанію та швидко стрибнути до кабінету іншого бізнесу.
Це робиться для того, щоб:
- Користувач мав один спільний профіль
- користувач в одному місці спілкувався з бізнесом та отримував їхні рахунки, а не в 5 кабінетах
- Користувач отримав один нативний додаток для комунікації з бізнесами, а не 5-10 кастомних від різних компаній
- щоб усе це працювало дуже швидко.
При цьому кожен бізнес із OneBox керує своєю частиною кабінету, може ставити свої логотипи, описи тощо.
Не хвилюйтесь, звучить страшно, але ми не зробимо "гірше ніж зараз" :)
07.03.2021, 18:15
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар