1b.app
Скопійоване посилання -

Налаштування прав за дод. полях процесу

Добрий день.
У старій версії OneBox по кожному дод. полю процесу можна було налаштувати для кожного співробітника (доступ на перегляд та/або редагування).
У OneBox OS не можу знайти такий функціонал.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Налаштування доступу до полів в ОС немає і не буде. Там нові права.
Ви можете розділити інтерфейси через ролі та не відображати якимось ролям якісь блоки
21.12.2022, 18:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Тобто. щоб приховати якесь поле для співробітника, щоб він його ніколи не бачив, я маю у всіх статусах усіх процесів, де фігурує це поле, налаштувати правило невідкидання цього поля для ролі цього співробітника?
А якщо я хочу щоб він його бачив але не міг змінити все те саме, тільки трохи інші налаштування?
21.12.2022, 18:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Митрофанів Віталій писав/ла:
Тобто. щоб приховати якесь поле для співробітника, щоб він його ніколи не бачив, я маю у всіх статусах усіх процесів, де фігурує це поле, налаштувати правило невідкидання цього поля для ролі цього співробітника?

ну якщо у вас на кожному етапі свій інтерфейс то це звичайно налаштовувати.

Митрофанів Віталій писав/ла:
А якщо я хочу щоб він його бачив але не міг змінити все те саме, тільки трохи інші налаштування?

так
про яке поле йдеться загалом?
21.12.2022, 19:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Poltorak Sergii
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
При експорті та у відображенні таблицею дозвіл усім до усіх додаткових полів залишається? Виходить тепер кожен, хто може експортувати таблиці може вигрузити усю інформацію з усіх додаткових полів системи собі на флешку?
23.12.2022, 13:14

Ну якщо у вас на кожному етапі свій інтерфейс то це звичайно налаштовувати - це м'яко сказано, скільки часу витратити треба, невдала реалізація вважаю.
23.12.2022, 14:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар