1b.app
Скопійоване посилання -

Експортується не коректна ціна продукту

Є авт. дія раз на хвилину: "Експорт процесів у Google таблиці"
Вона має поле "Ціна продукту процесу" -
Це поле експортує вартість товару, що зазначено у картці товару, але не в процесі, оскільки в процесі ми можемо робити знижки та вартість змінюється.
- Ціна в замовлення
- Ціна в експорті
Як можна експортувати ціну продукту із самого процесу?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

добрий день, можна зробити за 1ч інше поле де буде без урахування знижки вивантажувати
11.07.2022, 22:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous hamster
OneBox production написав:
добрий день, можна зробити за 1ч інше поле де буде без урахування знижки вивантажувати

Наоборот, завдання отримати поле ціни продукту у процесі, враховуючи скидки.
12.07.2022, 09:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я можу вивести будь-яку потрібну вам ціну в рамках цієї оцінки. Виставити рахунок?)
12.07.2022, 20:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

судячи з коду зараз вивантажується ціна з поля ціна продукту процесу, знижка не діє на це значення, ми додамо окреме поле "ціна з урахуванням знижки" яка враховуватиме знижку або % знижки який вказаний у продукту процесу. Займе так само 1ч
12.07.2022, 20:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous hamster
OneBox production написав:
судячи з коду зараз вивантажується ціна з поля ціна продукту процесу, знижка не діє на це значення, ми додамо окреме поле "ціна з урахуванням знижки" яка враховуватиме знижку або % знижки який вказаний у продукту процесу. Займе так само 1ч

Готовий сплатити.
18.07.2022, 23:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous hamster
OneBox production написав:
судячи з коду зараз вивантажується ціна з поля ціна продукту процесу, знижка не діє на це значення, ми додамо окреме поле "ціна з урахуванням знижки" яка враховуватиме знижку або % знижки який вказаний у продукту процесу. Займе так само 1ч

Готовий сплатити! Чи можете скинути реквізити для оплати?
20.07.2022, 09:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я хочу сплатити!
Прошу звернути увагу на те, що процес по оплаті допрацювань не ефективний, якщо ваш клієнт випрошую пару днів оплату.
21.07.2022, 21:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

liqpay як просили https://www.liqpay.ua/ua/checkout/card/i40375101891 1110грн. У призначенні вкажіть посилання на тему.
22.07.2022, 11:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


так хун пао
OneBox production написав:
liqpay як просили https://www.liqpay.ua/ua/checkout/card/i40375101891 1110грн. У призначенні вкажіть посилання на тему.

Дякую. Сплативши. Чекатиму виконання завдання
22.07.2022, 20:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

доопрацювання вивантажено на ваш бокс
27.07.2022, 14:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар